Sinteza P2NP, calitate slabă?

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua membrilor. Aș dori să vă cer părerea (nu vorbesc engleza). Am un prieten care face amfetamine din P2NP (poate că așa mă refer la nabh4/cuci2). Singurul lucru interesant despre amfetaminele gata făcute este că pur și simplu nu simt euforia uriașă pe care ar trebui să o simt, nu este puternică. De fapt, folosesc o doză mică (0,05 g). Am încercat mai multe doze, dar este neschimbată. Am arătat-o multor oameni pe care îi cunosc și împărtășesc aceeași opinie. Dar dacă iau o amfetamină olandeză de înaltă calitate, creierul meu dispare, chiar dacă se presupune că are mai puține amfetamine în el. Unde este vina? Vă mulțumesc!
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
691
Points
93
Trebuie să dezasamblați tehnica de sinteză, poate că prietenul dvs. de undeva face greșeli
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
el spune că nu greșește. Nu există nicio impuritate în produsul său, aș putea crede. Pudră curată, inodoră, uscată! Dar chiar și așa nu înțeleg de ce viteza poluată din Olanda era mai bună?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Este de dorit să se detalieze compoziția fiecăreia dintre substanțe. Amfetamina nu ar trebui să dea euforie "explozivă". Presupun că amfetamina olandeză pe care ați încercat-o are impurități, posibil metamfetamină.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
asta înseamnă că totul este doar o iluzie mincinoasă despre amfetamină? Oamenii nu au idee cum este amfetamina pură, dar dacă este, va fi foarte greu de reformat. Mă uit la cantitate (cântărită) 0,03g este suficient pentru o călătorie bună :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Oamenii se înșeală adesea cu privire la cum ar trebui să arate o substanță și ce efecte ar trebui să aibă. Un drog de stradă la diferiți dealeri poate avea același nume, cum ar fi amfetamina. În același timp, acest produs poate avea o cale de sinteză diferită pentru fiecare dealer. Și fiecare utilizator are caracteristici fiziologice diferite. Putem vorbi doar despre unele medii. Pentru a vorbi pe fond, trebuie să analizăm fiecare eșantion în funcție de compoziție și să vorbim cu utilizatorul acestei substanțe, iar anamneza utilizatorului poate juca, de asemenea, un rol aici.
 
Top