experiența mea cu amestecarea 4mmc cu thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Acum câteva zile am încercat să folosesc această combinație, am început noaptea cu 100 mg de 4mmc și aproximativ 15 lovituri de thc o vape. Am redozat ambele aproximativ la fiecare 2 ore, în total am redozat de 2 ori. Am devenit foarte prost, dar și destul de euforic. Am fost foarte vorbăreț, mi-am petrecut tot timpul vorbind cu un prieten de pe forum. Am avut, de asemenea, vizualizări ușoare asemănătoare cu dmt, ca la o doză mică de dmt și, de asemenea, când am închis ochii, am putut vedea acea vizualizare hiperspațială clasică (caleidoscop). Penisul meu s-a micșorat până la dimensiunea unei unghii. De asemenea, puteam să mă deconectez ușor și timpul trecea atât de repede. Pupilele mele erau GIGANTE, dar nu aveam ochii roșii. De asemenea, fără pleoape căzute sau oboseală de la thc, pe care le am de obicei. M-am culcat în jurul orei 6 dimineața și am avut cea mai grea cădere a doua zi, dar am dormit. Ritmul meu cardiac a fost constant peste 100bpm. Această combinație a fost distractivă, dar nu știu dacă este cea mai sigură. Care sunt experiențele voastre cu această combinație?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
15 vizualizări Sfinte Sisoe!!! Și wow, experiențele pe care le-am văzut aici mă uimesc mereu. Aș ucide doar să văd niște fractali într-o zi...

Experiența mea a fost "foarte" diferită. 100mg sună destul de bine pentru ceea ce am fost în mod constant lovit aproximativ la fiecare 3-4 ore în timpul vârfului de ea. Am făcut o regulă că trebuie să fumez iarbă înainte de a mi se permite să încep să mă gândesc la mai multe lucruri în "formă de pulbere" lol, așa că făceam sesiuni grase de rip bong apoi aproximativ zece minute mai târziu în merge Meow Meow.

Această combinație a durat aproximativ 4 zile la rând (nu am putut dormi în prima noapte, apoi am spus 🤷‍♂️ și am început să fac TOATE treburile casnice în următoarele 3 zile HA)

Majoritatea experiențelor pe care le-am auzit despre ea sunt euforice și, așa cum ai descris tu (deși imaginile sunt o noutate pentru mine!), îmi face creierul să facă ceea ce i se spune. Iarba menține "distracția", cred că aș numi-o creativitate, în fine. Dar de la sine sunt întotdeauna gata pentru sieste, Meow Meow spune NU, este al naibii de mare lol

Mă bucur că te-ai distrat, dar mă bucur, de asemenea, că suntem amândoi încă aici și nu într-un pat de spital undeva cu o inimă rapidă!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhh fractali, așa se numesc. Am luat 15 lovituri pentru că este un vape de rahat pe care l-am cumpărat în Grecia. Am avut alte vapes și aș sufla off de la un hit.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Fundalul telegramei a fost atât de trippy 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Vreau să dau vina pe SSRI, dar aproape că am renunțat la ele în cele din urmă și încă nimic, iar înainte de 2020, când căutam orice fel de imagini și am început să-mi îndes pe gât mâini pline de ciuperci 🤢, tot ce obțineam erau senzații ale corpului și o stare de spirit accentuată. T'was always very nice but again, the shit I've heard you people say you've seen... "Dragon came out of the toilet and took me away to Narnia while Angels sung and played Harps above"

În timp ce eu sunt aici încercând să văd dacă pot vedea culoarea verde un pic mai intens.. Suna invidios veți spune?? Ei bine, eu sunt!! (Verde de invidie? Ai putea spune? ;) )

Îmi pare rău, mă voi vedea afară
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Sincer, aceste elemente vizuale nu sunt nimic special, abia le-am observat, am observat doar că lucrurile arată mai ciudat. Odată am văzut că am o soție blondă și două fiice în viitor în timp ce eram pe dmt. Îți sugerez să încerci dmt sau ayahuasca
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Ayahuasca ar putea fi următoarea, deoarece am coborât un întreg pix de gram DMT într-un weekend, cred că mă gândeam că poate, dacă am construit-o, ar lovi toate dintr-o dată, tot ce a făcut a fost senzația corpului și a fost frumos pentru somn, să spun că am fost dezamăgit ar fi un eufemism...

"arent nimic special", spune el, atunci când tot ce ai văzut vreodată este exact lumea așa cum a fost întotdeauna prezentat pentru tine, eu sunt sigur că ar coom peste chiar și cel mai mic lucru "Not Normal" cum se spune lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Frate, nu poți bea dmt fără un maoi 😂. Ai fi putut să fumezi asta! Wtf omule, irosești medicamente prețioase!
DMT mi-a dat întotdeauna o senzație ca și cum picioarele mele sunt în fața corpului meu. Ca și cum ar fi câteva cadre înainte și partea superioară a corpului meu este în urmă.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Yooo...

Cred că ai descoperit ceva, prietene!

Eu? Deșeuri DROGURI?! NICIODATĂ!!! Am auzit oameni în trecere menționează MAOI, dar asta e despre asta. Am un nou subiect de cercetare pentru a obține cracare pe acum! Sunt la fel de îngrozit ca tine la posibilitatea de narcotice risipite încredere în mine!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Poate că problema dumneavoastră este că aveți prea multe enzime monoaminooxidazice. Deci, poate că încercarea unui IMAO ar putea rezolva totul pentru tine
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Răspunsurile astea îmi explodează mințile acum:
DLT1iqel9d


Am 1000 de întrebări care se învârt chiar acum.. Cel mai mare tho: De ce nu a venit meu oficial Gov't licențiat psihiatru vreodată chiar rosti MAIO o dată cu voce tare, după șapte + rețete și peste 2 ani am putea ucide-le..

Tipic Kurt! Late la petrecere ca de obicei! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pentru că, de fapt, sunt destul de periculoase, dar cele moderne nu mai sunt atât de periculoase. Pe cele mai vechi nu puteai mânca brânză sau ciocolată, aveai restricții dietetice puternice.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Sunt atât de al naibii de bucuros că am decis să mă târăsc pe BB astăzi, mi-ați dat o mulțime de lucruri la care să mă gândesc astăzi Domnule vă mulțumesc cu adevărat!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nici o problemă frate, îți sugerez să te uiți la moclobemide și să-i ceri doctorului tău să ți-l prescrie. Este un maoi fără restricții dietetice.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
aha bine, asta face toată diferența! Nimic nu urăsc mai mult decât iarba de rahat bine, ok cred că skunk este mai bine decât NICI o iarbă la toate???
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
De asemenea, un mare mulțumesc lui @armanimani pentru că mi-a ținut companie în timpul acestei călătorii. Este un tip grozav.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Știam eu că-mi place tipul ăla!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
I-am trimis mesaj pe telegramă, dar nu a răspuns încă doar m-a văzut. Poate că s-a supărat pe mine haha Sunt enervantă uneori când sunt prea vorbăreață. Cred că sunt doar prea nebun uneori 🤪
 
Top