doza de metilfenidat

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Mă poate ajuta cineva cu doza de metilfenidat? Doza care mă va face să mă simt drogat... Am citit într-un articol că dacă ritalinul este injectat intravenos, poate produce de fapt o senzație apropiată de cocaină, nu știu dacă este adevărat, dar chiar trebuie să știu doza abuzivă și,, ar fi mai util dacă doza este pentru administrarea iv
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Utilizarea metilfenidatului intravenos este aproape irațională. Acest medicament este utilizat în principal pentru a trata dependențele de psihostimulante și tratamentul ADHD. Are o farmacocinetică foarte lină, care va reduce la zero posibilitatea de a obține efectul cocainei high. Există, de asemenea, dificultăți tehnice cu pregătirea pentru administrarea intravenoasă a comprimatelor sub formă de ritallin. Este mult mai rațional să se utilizeze droguri precum mefedrona, metilona sau MDPV pentru uz intravenos cu efecte asupra centrilor dopaminergici ai creierului. Va fi mai aproape de un high de cocaină. Dar verificați întotdeauna doza intravenoasă a acestui tip de droguri și fiți atenți.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
Nu aș recomanda acest lucru, dar obișnuiam să injectez metilfenidat generic 20mg orange de la Danbury Pharmaceuticals. Am făcut până la 7 pastile într-o seringă de 3ml după încălzire în apă. O grabă puternică uriașă, abia puteam respira. A fost aproape exact ca cocaină iv, dar de scurtă durată și comedown sucks... Danbury 20s a avut cea mai mică cantitate de tampoane, cele mai multe alte mărci doar gel în sus. Aș trage pe nas dacă ar fi ceva. Fiți în siguranță!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
256
Reaction score
279
Points
63
Este îngrozitor! Este categoric interzisă administrarea intravenoasă a formei comprimate! Țineți minte acest lucru, vă rog!
 
Top