Question Methamphetamine help?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Mă poate ajuta cineva cu ceva mai multă experiență și cu poate câteva bunătăți?
Îmi place să folosesc amfetamină, dar aș vrea să încerc și să fumez metamfetamină sunt curios pentru potență!
Dar în mass-media ei continuă să vorbească despre "super" meth vine din Mexic, deoarece este făcut cu P2P este adevărat că meth care este făcut din P2P este mult mult mai puternic decât meth făcut din clorhidrat de efedrină?
Și, de asemenea, au spus că probele care sunt testate sunt toate bine peste 90% puritate? Este adevărat sau este vorba de o altă campanie de luptă împotriva drogurilor? Și apoi ultima întrebare este aici cineva care a primit unele foarte puternic +90% metamfetamina de vânzare care navele în Europa aș dori să aflu sentimentul mine ... 🫣😅
Mulțumesc în avans.
Salutări,

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Metamfetamina pe care o aveți în Europa este oricum produsă de mexicani sau importată din Mexic.
cine a spus vreodată "super" metamfetamină ar putea avea o amintire despre "superlaboratoarele" mexicane, la care mă gândesc când mă gândesc la jurnaliști și senzaționalisme. de unde ați auzit de această fează? Nu este unde se termină super. Numărul de ori în care produsul de la o sinteză p2p trebuie să fie enantioseparat, curățat și recristalizat este foarte frustrant și consumă foarte mult timp pentru a ajunge de la racemat la un produs la fel de puternic în comparație cu o simplă reducere a efedrinei: S(+)MA.

Este foarte probabil să aveți oricum cei mai importanți doi sau trei agenți de tăiere în produs. Am văzut rezultatele a mai mult de 10 vânzători de DNM din 2022, toți susținând că oferă 99+%, testate în laborator, d-MA netăiate, direct din laborator. Unul dintre ei era într-adevăr curat în proporție de 96%, toți ceilalți erau doar în jur de 50-70%. Din păcate, în funcție de metoda de analiză, unele nici măcar nu apar în instrumentele de analiză prost alese.

Părerea mea, după ce am cunoscut oameni care o folosesc pe ambele căi de administrare de zeci de ani:

Stați departe de încercarea de a fuma MA dacă sunteți un utilizator fericit de A. Veți consuma cu ușurință 5 g pe zi, când 20 mg pe cale orală v-ar fi ajutat să treceți prin același interval de timp. Oamenii care o fumează nu se vor opri. Pentru că tânjesc după activitatea pe care MA o poate desfășura atunci când este administrată pe cale orală. Pur și simplu nu există, lucru pe care îl confirmă în mod pozitiv (și mai iau o doză din pipă). Ei continuă. Ca și crack-ul. Nu cunosc mulți oameni care să o tragă pe nas tbh. Poate că cineva poate spune ceva despre asta.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Mulțumesc pentru sfat, dar sunt destul de încăpățânat să o fumez o dată și gata, la fel cum am fumat crack o dată și am luat heroină pură numărul 4 o dată, este foarte puțin probabil ca eu să devin sclav, este doar cine sunt eu ca persoană, sunt doar curios pentru potență și, odată ce am căzut, am primit ceea ce am venit și nu voi mai reveni....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Și cred că mândria are mult de a face cu aceasta, unul dintre păcatele de moarte numărul 1 cu un glonț, dacă îmi amintesc Biblia corect 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Metamfetamina din Europa este produsă de mexicani? Asta a fost acum 3/4 ani, produsă de mexicani cu metoda al/hg în prezent în Țările de Jos marii producători folosesc pt/h2 (hidrogenare catalitică) pentru a face baza liberă, separată cu tartric. Și vând d-meth. (Unii oameni fac un proces de racemizare pe L-meth și după aceea separă din nou)

Și pot să vă spun, mexicanii au făcut o treabă mai bună cu al/hg!

Am auzit o mulțime de plângeri cu privire la metoda pt/h2. Și o mulțime de oameni pot spune, este același produs. Dar utilizatorii simt diferența.

Eu nu am folosit-o niciodată... asta am auzit de la oamenii care vând...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bro smoked este pentru oamenii care nu au nimic de făcut sau care nu au timp sau care își trăiesc viața fără hobby-uri, se gândesc că o pipă de apă este în regulă, o adulmecă pentru persoanele care nu vor să stea pe fund în casă în spatele ferestrelor și... Sper că înțelegi ce vreau să spun 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Da, este adevărat, sunt imun la amfetamină și vreau să încerc metamfetamina dacă îmi va reda vechea senzație, nu contează dacă fumez sau miroase, dar dacă îmi spui să încerc o linie, îți voi urma sfatul și o voi face 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Da, știu, dar am nevoie sau ca nu știu... fără acest moment când o iei și câteva minute plângând nu este această magie ceea ce vreau 🙄
 
Top