Question Membru/rezident

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vreau să știu cum să devin rezident/membru. Îmi amintesc că am citit cu ceva timp în urmă că sunt 30 de zile active pentru a fi membru (?), dar vreau să mă asigur că am înțeles bine, deoarece nu pot găsi din nou firul pe care am văzut asta. Nu am idee care este procesul de a fi rezident, așa că dacă cineva știe cum funcționează, să mă anunțe. Mulțumesc pentru ajutor :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
"De acum înainte, toate statusurile vor fi emise automat și trebuie câștigate.
În mod implicit, toți utilizatorii proaspăt înregistrați vor primi statutul "Membru nou"
Dacă utilizatorii rămân cu noi mai mult de 30 de zile, arată puțină activitate pe forum în acest timp, statutul lor va fi schimbat în "Membru".
Mai departe, dacă "membrul" continuă să folosească forumul și arată mai multă activitate în următoarele 30 de zile, atunci acest utilizator va primi statutul de "Rezident"."

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Este foarte posibil să o faceți în 2 luni sau să nu o faceți. Pe baza limbii subiectului, se pare că un algoritm îți verifică numărul de postări după 30 și 60 de zile și, dacă ai suficient, primești actualizarea statutului, iar dacă nu ai....idk, poate că îl tabulează în fiecare lună până când ai postat suficient, sau poate că nu se mai joacă cu tine
 
Top