Question Melteloidine

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mă întreb dacă cineva are vreo idee despre sinteza din Erythroxylum australe , deoarece alcaloidul ar trebui să fie similar cu cocaina, așa cum este descris în acest articol.

Mulțumesc

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Dacă doriți să produceți ceva care poate concura cu cocaina, produceți mefedronă. am trimis odată un mic lot de mefedronă de calitate prietenilor noștri mexicani, suntem încă amintiți și bineveniți acolo.
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nu încerc să concurez cu cocaina, ci mai degrabă caut un stimulent care poate fi sintetizat din plante sau substanțe chimice disponibile în Australia, unde majoritatea substanțelor chimice necesare pentru fabricarea unor lucruri precum metamfetamina sau mefedrona sunt foarte restricționate și nu sunt disponibile publicului, spre deosebire de Erythroxylum austral , a cărui deținere/cultivare este legală în toate statele, cu excepția NSW



 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Sunt sigur că suntem în măsură să furnizăm tot ceea ce avem nevoie pentru a sintetiza mefedrona sau a-pvp în Australia. Dacă sunteți interesat, contactați @HIGGS BOSSON, el vă poate ajuta să aranjați aprovizionarea
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sunteți sau ct @HIGGS BOSSON capabil să furnizeze de la persoane din Australia ca controlul nostru boarder pentru lucrurile care vin în Australia de la expeditorii internaționali este incredibil de strict și cel mai probabil ar fi confiscate
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Cred că suntem la înălțimea sarcinii.
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Acesta este motivul pentru care mă întreb despre toți acești furnizori de pe bb care se laudă cu o rată de succes de 100% pentru pre cursurile chimice în Australia din străinătate. Este o escrocherie?
 

weeds

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Nu ar fi o idee rea dacă m-aș muta în Australia pentru a vinde mefdrone.
Este 4-metilpropiofenona, preprecursorul mephdronei, legală în Australia?
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ați face o sumă echitabilă de bani din vânzarea mefdronei în Australia, dar, din păcate, 4-metilpropiofenona este ilegală în Australia, la fel cum sunt ilegale și toate substanțele chimice necesare pentru producerea 4-metilpropiofenonei.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
ceea ce am citit vorbea despre alcaloizi tropani similari cu sopolamina, hioscamina și atropina. SAR-ul substanței chimice sugerează că urmează să vă otrăviți. Bucură-te de delirul tău!
 

Zoashin

Don't buy from me
New Member
Joined
May 17, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ați putea să explicați puțin mai multe
 
Top