MDPV cel mai bun ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Bună ziua,

Am achiziționat recent niște MDPV. După ce tocmai am fost familiarizat 2ith pyros când alpha pvp a fost în înălțimea de. Popularitatea sa sunt curios ca cel mai bun drum. Am folosit iubesc mare dacă IV un pvp așa că sunt curios... se vape bine. sau ar trebui să sar peste asta complet și să merg direct la ac?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Aceasta este o întrebare foarte ușoară.
Există doar UNA
Există un singur ROA pentru toate Pyrros: Vaping.
Orice altceva este irosit.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
într-adevăr? pv pare să fie în pulbere. dar da, am fost 100 la sută cuj tine până când rahatul a devenit rău și am decis să încerc acul WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Care este mai exact problema cu pulberea și vapatul?
Dacă cunoașteți tehnica (mișcarea sticlei), o puteți vape foarte bine.

Un ac este mai periculos, creează mai multe pagube, iar pentru pironi nu aduce nicio grabă mai mare etc.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Crezi?. am iv'ed alfa pvp și, deși îmi place acest roa puteți simți că arde vinurile tale și sunt sigur că este mult mai toxic. Dar sunt de acord că vapatul este mult mai compulsiv. Cel puțin eu pot pune acul jos pentru ca 4 la 6 ore între. Doses.I nu ar merge atât de departe pentru a spune că este un roa sigur ... să recunoaștem că nu există nici o modalitate de a consuma acest rahat într-un mod sigur ... este vorba despre reducerea riscurilor
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Aveți perfectă dreptate, nu există nicio modalitate de a utiliza pyros într-un mod sigur, și eu sunt pentru reducerea riscurilor.
Ceea ce încercam să subliniez este că vapatul/fumatul este mai dăunător nu doar pentru că este compulsiv - îți distruge plămânii, dinții și capul etc. mai mult decât o țigară la fiecare 4-6 ore, ci și pentru că vapatul necesită îndemânare, pentru că dacă pvp-ul sau pihp-ul etc. este ars sau chiar supraîncălzit, lucrurile pot merge teribil de prost foarte repede.
Am văzut o grămadă de copii tineri "cool" în psihoză totală doar pentru că au crezut că știu mai bine, eu dau vina pe instinctul lor de auto-conservare nu este suficient de dezvoltat...
Nu toată lumea are un "mentor", așa cum am avut eu, care să le spună să renunțe la brichetele cu reacție / torțe, altfel cariera lor pirotehnică nu va dura mult...

Întotdeauna m-am întrebat cum e să faci IV a-pvp... Am făcut IV cu metamfetamină pe vremuri, cu foarte mult timp în urmă, și de atunci nu am mai experimentat nimic cu care să pot compara asta. Poate că acum, când scriu acest post, aș putea aduna câteva experiențe care ar putea semăna cu graba, dacă ar fi puse împreună.

În plus, îmi plăcea să inhalez mici cantități de pvp între pipe, pentru că astfel se creau intervale de timp între pipe și, prin urmare, se obținea o senzație de adrenalină decentă de la vaping:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 poate fi absolut utilizat în mod responsabil, de fapt, este un fel de forțează unul prea din cauza întoarcerii zero pentru ca mai multă dopamină să fie produsă și apoi au reuptake blocat ia timp lipsa de informații cu privire la acest compus este singurul lucru greșit cu ea și cine ar putea spune că un compus este imposibil de utilizat în mod responsabil se numește acum spune-l pentru tine dacă nu asculți atunci poate că tu ești cel care are o problemă
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Nu vreau să vând o idee bună și da, este incredibil de distructivă și chiar nu o recomand, dar în ceea ce privește comentariul dvs. privind graba. (Experiența mea este cu a-pvp și alți câțiva pyros), la fel ca cocaina, graba nu este doar mai intensă, ci aproape transformată într-un alt high mai intens. Este foarte distructiv totuși
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
De asemenea, vreau să subliniez că oamenii pe care i-am heroină pentru un motiv nu este un drog compulsiv. Cocaina și piroanele te vor transforma într-o pernă de pumni în mai puțin de o zi din cauza acelui sentiment de a nu fi niciodată satisfăcut. Sunt mai curios de oamenii care au încercat deja acest drum și vaping sau dacă mdpv este în general mai dificil de vspe sau are o roa diferită de pyros clasice cum ar fi a-pvp. E scump și nu vreau să îl irosesc
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Bună! Ați putea vă rog dm despre unde aș putea găsi unele prea?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Răspunsul este injecția intramusculară. Da, băieți, credeți sau nu, acesta este cel mai bun ROA pentru piroane. Cele mai bune efecte și efecte secundare aproape inexistente
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Așa cum am mxe ahhh statica și acel aproape oh ***** care nu vine niciodată

Iv 20mg mdpv este al doilea cel mai euforic compus din toate timpurile imo doar ai grijă la doză dozele mai mari nu sunt distractive sigure nici măcar nu afectează durata im rambling dar distrug în totalitate dorința de viteză

Doi cenți
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Cele mai multe pyros sunt grozave cu suc de vape zero nic și un rezervor mod bun. Este ușor și eficient. Economisește o mulțime de produse și încă te face să te rupi
Țevile de metamfetamină sunt bune, dar prefer să folosesc un divine tribe v4 destinat pentru ceară, dar e mișto pentru că poți folosi un hidro whip și să-l atașezi la un bong uscat. Eu fac asta pentru a obține lovituri monstruoase. Am impresia că apa absoarbe piroanele, așa că nu o folosesc.
Boofing este aproape de i.v.
I.V. este rege. Dacă ai un sintetizator curat, ca cel din Spania de la s.i. de acum câțiva ani, care nu ți-a afectat venele, dar alte sintetizatoare mi-ar strica rahatul rău. A-pihp și aphp îmi ardeau venele. Nu voi mai intra în v.i.. Dar graba aia e mult mai bună decât cea mai bună cocaină, e uimitoare și dacă apvp revine vreodată sau îmi dau seama cum să o fac, o să mă apuc de cea mai lungă beție din toate timpurile lol și o să cumpăr cât de mult îmi pot permite
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Am folosit pentru a face o mulțime de pevee în special atunci când a fost legal și pot confirma că freebasing este cel mai bun pentru pevee.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopamină tsunami
 
Top