Looking for a vendor CAUT FURNIZOR DE VRAC (AUSTRALIA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Hei toată lumea, avem în prezent probleme cu furnizorul nostru actual pentru unele produse, așa că testăm apele și vedem dacă cineva este capabil să trimită cantități mari în Australia cu prețuri corecte, calitate și securitate.

Suntem în căutarea pentru:
-COCAINA
-MDMA
-KETAMINA

Sunt sigur că toată lumea știe deja că piața din Australia este foarte profitabilă, mai profitabilă decât oriunde altundeva în lume, iar acest lucru înseamnă că sunt implicați bani foarte serioși pentru toată lumea. Sunt pe scena drogurilor din Australia de aproape 8 ani și am construit și menținut relații strânse cu grupurile și persoanele care conduc și controlează piața drogurilor din Australia. Noi controlăm majoritatea distribuției în Australia. Controlăm prețurile de stradă ale cantităților mari, controlăm ce se vinde și când se vinde și facem acest lucru pentru a menține un preț de stradă fix pe placul nostru. Avem o mare influență asupra grupurilor de motocicliști și asupra multor familii și organizații criminale din Australia. Dacă se vinde un kilogram sau mai mult de ceva în Australia, noi vom ști despre asta.
În ceea ce mă privește, am o poziție destul de înaltă în cadrul uneia dintre cele mai mari organizații din Australia. Mă ocup de partea logistică a lucrurilor și, în principal, de domeniile financiare ale afacerii, inclusiv de spălarea banilor și de alte sarcini importante.

Acestea fiind spuse, suntem mereu în căutare de noi oportunități de afaceri și de oameni cu care să putem construi o relație fructuoasă și pe termen lung. De ceva vreme avem probleme cu furnizorul nostru actual, prețurile au crescut dramatic, confiscările au crescut și ele, iar calitatea s-a degradat. Acum căutăm o nouă sursă pentru anumite produse de mai sus pe care le-am enumerat.

Noroc!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Am oferit, am sursa pentru orice aveți nevoie, dar nu am
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Im capabil să-l zboare la Aus dacă ați avut o ușă în agențiile dvs. alfabet.
 
Top