• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Cercetarea pieței locale a medicamentelor - Pomoc

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Zdravim chcel som prispiet do komunity ze by som napisal nieco malo o Slovensku a o tom ako to tu funguje. Potreboval by som vsak pomoc s niektorymi otazkami.
Ak niekto vie poradit pomoct budem rad.

2.1 O listă de compilare a vânzătorilor online locali și traficul pe site-urile lor

2.2 Piețe populare în țara dvs. și analiza site-urilor/traficului acestora:

4.O listă cuprinzătoare de site-uri web tematice și cvasi-tematice/grupuri Telegram, sau canale/comunități în Discord, sau orice alte rețele sociale care acoperă știri legate de consumul de droguri și afacerile cu droguri în țara dumneavoastră
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Bună ziua, mă puteți sfătui cum să fac acest lucru
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Cum să ce? Ce doriți să spuneți?
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Cum să cumpărați
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Nu înțeleg de ce puneți această întrebare aici, deoarece este o întrebare complet în afara domeniului de aplicare al acestui post. Dar v-am răspuns într-un mesaj privat.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Dacă doriți să fiți analist pentru bbg, trebuie să știți ceva despre aceasta, nu doar să vă înscrieți și apoi să ne lăsați pe noi să o facem pentru dvs. ....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Ty orko. Și nu pot să întreb?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Atunci când candidați pentru un loc de muncă, îi întrebați și pe alții cum ar trebui să procedați?

Tu știi altceva în afară de insulte ?

P.S. Și seriozitatea ta ar putea fi, de asemenea, dezbătută.... Mai întâi îmi scrii că vrei ceva și apoi faci pe mortul bug....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Evident, nu înțelegeți, așa că voi încerca să vă explic. Aceasta nu este o slujbă pentru a face ceva pentru această comunitate. Nimeni din lume nu știe totul, așa că este normal și firesc să întrebați dacă cineva vă poate ajuta. Eu nu prea am putut să procesez 3 întrebări pentru că nu știu despre toate site-urile slovace etc., și am pus doar 3 întrebări, așa că nu am vrut ca cineva să facă totul pentru mine. ideea era că cine vrea să ajute, să ajute, cine nu vrea să ajute, să nu ajute. În alte grupuri "naționale" puteți întâlni întrebări complet similare construite exact după acest "Sondaj". Nu există nicio îndoială cu privire la seriozitatea mea. Oricum, cu siguranță nu vreau să mă cert aici pentru că este jenant și neserios și vă cer scuze pentru reacția mea exagerată, recunosc. Dar dacă aveți o problemă sau doriți totuși să-mi spuneți ceva, vă rog să-mi scrieți un mesaj privat.
 
Top