Defendant found to be a scammer Lilycao Scammer, evitați-o

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Am cumpărat 1time pentru ea totul a fost k, acum m-a înșelat de 2800 usd.
fiți atenți, am făcut plata pentru comandă, iar a doua zi după ce am trimis-o mi-a spus că nu a primit plata și să îi dau ID-ul tranzacțiilor, i-am dat tranzacțiile, iar apoi îmi spune că nu au primit banii și să vorbesc cu serviciul clienți bitcoin.
ați auzit vreodată de un astfel de serviciu clienți bitcoin - 😂😂😂😂?
Am verificat tranzacția și bitcoin apare în adresa pe care mi-au dat-o, vă rugăm să ban @Lilycao-l de pe acest forum
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
se pare că a reușit în cele din urmă să facă rost de bani și îmi va trimite pachetul
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Am alte probleme cu acest vânzător.

Cu toate acestea, pentru a fi complet sincer, am primit întotdeauna pachetele.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Toți vânzătorii acestei companii au fost eliminați de pe forumul nostru din cauza numeroaselor plângeri cu privire la calitatea bunurilor pe care le vând. Și, de asemenea, din cauza refuzului lor de a rezolva problemele cu cumpărătorii. Unele situații problematice sunt rezolvate de mai multe luni și încă nu sunt rezolvate.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
acum el/ea nu mai răspunde
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
voi ar trebui să eliminați produsele ei, ik ea are o etichetă înșelătorie, așa că nu este ca și cum cineva este de gând să le cumpere, dar totuși... ocupă spațiu inutil pe vitrina
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Se pare că mai trebuie să spun ceva. Am cooperat cu această persoană o singură dată, ceea ce a fost foarte ușor. Am acceptat escrow pentru că am deplină încredere în produsele și serviciile mele. Mulți furnizori nu au acceptat escrow, dar a doua oară Pentru că am cooperat deja unul cu celălalt, facem o parte din bitcoin privat pentru a evita prea mult preț drop.because atunci când prima dată când am primit plata lui escrow, are 100 $ mai puțin și am pierdut bani și el nu a plătit nici o diferență, nu m-am plâns la acel moment pentru că suntem furnizor amabilitate.
De data aceasta a fost nevoie de ceva timp pentru a primi plata lui pentru a ajunge la contul nostru Bitcoin. Acest lucru este normal. Bitcoin ia timp și contul este ocazional instabil. Cu toate acestea, deoarece a lucrat cu alți furnizori răi înainte și a avut o experiență neplăcută,el tratează pe toată lumea ca escroc în avans. A fost doar o mică problemă de plată. L-am rugat să ajute pentru a contacta serviciul clienți Bitcoin pentru că contul nostru nu a primit banii , pentru că am avut această problemă înainte și plata a fost rezolvată de serviciul clienți.
Dar el nu are răbdare sau nu a dat nici un timp pentru noi și nu are încredere în nimeni. El crede că mint. după cum se poate vedea că această persoană este foarte instabilă emoțional. El continuă să mă înjure și să mă amenințe, făcându-mă să mă simt stresat și inconfortabil, dar chiar și așa, am fost calm și nu m-am plâns. În același timp, m-am ocupat activ de problemă pentru el. Înainte ca problema să fie rezolvată, el a postat comentarii proaste la adresa mea pe forumul bb ,A avut un impact negativ.
L-am rambursat deja și nu vreau să mai cooperez cu această persoană. Aceasta este o farsă și o experiență proastă. Vă rugăm să evitați acest client. doar un cuvânt, există mulți furnizori buni și răi, precum și clienți. toată lumea trebuie să fie tratată corect și respectată, vreau doar să arăt adevărata față a acestei probleme și ppl. Nu vreau să spun mai multe despre restul. Este lipsit de sens acum. El a făcut ceea ce a vrut să facă.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 62
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • pun*****HG4KX.png
    pun*****HG4KX.png
    250 KB · Views: 64
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 59
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
să încercăm să fim sinceri
Ți-am trimis banii și o zi mai târziu îmi spui că nu ai primit niciun ban, îți dau id
id-ul tranzacției și apoi îmi spui că de fapt nu poți primi banii.
Ce ar trebui să cred? Că nu ai primit banii sau că ai o problemă
cu contul dvs.?
De asemenea, îmi spui să contactez asistența pentru clienți, ți-am explicat atunci că banii sunt în portofelul tău, ce legătură ar avea compania de la care am trimis banii, în cele din urmă i-am contactat și au spus exact ceea ce ți-am spus că banii sunt la destinatar și nu au nimic de făcut.
De asemenea, minți că mi-ai trimis banii înapoi, postează id-ul tranzacției pentru ca toți să vadă😂😂
ești foarte sensibil pentru cineva care a înșelat coneva cu 2500 usd, dacă îmi dai 2500 usd poți vorbi cu mine cum vrei, nu mă deranjează..
@HEISENBERG Nu am primit nici un ban doar un bloc
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG puteți interzice lilycao de pe acest forum?
Nu înțeleg cum minte așa. Ea a spus că mi-a dat rambursarea.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Este deja etichetată drept escroacă.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top