Question Ierburile legale vă vor face să vă drogați?

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Bună. Caut plante legale care să mă drogheze. Am folosit catnip ca ceai și chiar m-a adormit și m-a calmat. Știți alte plante sau amestecuri psihedelice? Vă rog să faceți să fie ușor de accesat. V-aș fi foarte recunoscător dacă m-ați putea ajuta cu acest lucru.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vă mulțumesc pentru sugestie, dar nu este ușor de accesat pentru mine. Îmi puteți recomanda ceva ce pot găsi cu ușurință în fitotehnie?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Kratom, Kanna și fenibut sunt legale în multe locuri și vă pot droga
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Nucșoară - mâncați 1 sau 2 pachete; așteptați câteva ore și magia începe. Aromă 100% legală
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Am făcut multe cercetări în acest sens, dar efectele secundare precum vărsăturile și durerile abdominale sunt destul de ridicate atunci când se administrează doar nucșoară. Aveți o rețetă?
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2023
Messages
17
Reaction score
14
Points
3
Mâncați nucșoara cu ceva consistent și beți apă. Riscul de vărsături și dureri abdominale există întotdeauna, dar pare să se estompeze. O stare destul de visătoare sau trippy - ușoară și distractivă.

P.S. Nu am mai făcut asta de când aveam 16 ani și a fost doar o dată sau de două ori.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
O combinație de lotus albastru, ceai de valeriană și ceai de passiflora ar putea să vă ofere unele efecte. Obișnuiam să o beau și, deși nu mă droghează, mă relaxează atât de mult, de asemenea, unii oameni raportează efecte psihedelice din această combinație de lotus albastru și floarea pasiunii, în special atunci când este amestecată cu canabis.
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc. Voi încerca. Câte grame din aceste 3 ierburi ar trebui să adaug? Aveți vreo sugestie?
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Puteți folosi de la 3-5 g din fiecare pentru cele mai bune efecte. De asemenea, puteți încerca să fumați lotus albastru și passiflora.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
15
dont know where do u live brother but search for datura stramonium or artemisia absynthum. they needs special care/terms to be used properly but the first one will take u very high o_O but remember to come back ;)
 

nakaramu

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc pentru sugestie. Am acces ușor la artemisia absinthium. Există vreo rețetă pentru aceasta? Pot să o beau sub formă de ceai? Ce îmi recomandați?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
30
Reaction score
12
Points
8
Nu încercați datura hehe
 
Top