Am 50 de tablete de efedrină ce pot face cu ele

Samantha69

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
deci, atenție, nu am un laborator, am o bucătărie și este singurul mod în care pot face ceva, ce pot face cu 50 de file de efedrină ca o rețetă de casă simplă ca super ușor pentru un începător
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Permangenatul de potasiu o va transforma în catinonă, o treaptă mai sus decât efedrina și cu una mai jos decât amfetamina
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
De asemenea, depinde de tipul de pastile....
Dacă nu au o coajă lipicioasă, atunci:

Opțiunea №1

Zdrobiți în praf și spălați de două ori cu alcool etilic.

pulbere de pastile +100 ml de alcool.
Se filtrează.
apoi adăugați încă 100 ml de alcool și filtrați.
Alcoolul rezultat cu efedrina HCL dizolvată în el se evaporă până la uscare în timp ce se agită într-un cazan dublu!
efedrină HCL se răzuiește cu o lamă și se cântărește.

Pentru 1 gram de efedrină se adaugă 0,3 g de fosfor roșu. (adică, pentru 10 g de efedrină 3 g de fosfor)
se pune într-un flacon mic. 50-100 ml (de vânzare oriunde)
se amestecă până la omogenizare.

pasul următor:
Adăugați iod cristalin la amestecul rezultat. Exact aceeași cantitate ca efedrina. 1:1
amestecați și agitați energic, lovindu-l de palmă.
15-30 de minute.
amestecul ar trebui să se formeze într-o singură cocoloașă.
Acum închidem balonul cu un dop în care se introduce un tub de sticlă (pipetă de laborator), a cărui margine subțire o batem mai întâi. Pipeta va acționa ca un frigider

Acum această masă poate fi ușor încălzită, de exemplu prin scufundarea ei într-un bol cu apă fierbinte.
Sarcina noastră este să topim încet masa.


Când bucățica se topește, vor apărea semne de fierbere a masei noastre reactive.
vor apărea bule la suprafață.
Din pipeta noastră - frigider, va începe să se elibereze un gaz, al cărui miros nu îl veți confunda de acum cu nimic din viață!)):)
Acesta este gazul ( HI )(iodură de hidrogen) eliberat. Acesta este cel care readuce efedrina noastră la pervintină.
adăugați câteva picături de apă prin frigiderul nostru (3-5 picături pe gram de efedrină, nu mai mult)
Masa reactivă trebuie menținută în această stare timp de 20-30 de minute.
Iodul nostru începe să se evidențieze activ și să zboare departe de masa reactivă
apoi creștem încălzirea la 150. și amestecăm energic până când reacția este completă..

Cum știți că reacția este completă?


Iodul a devenit activ să iasă afară din frigider. (și după aproximativ două minute, s-a oprit)
Masa reactivă s-a albit acum vizibil.
Acum nu mai este burgundă din cauza impurităților de iod
nu mai este omogenă, iar dacă o lăsați să stea un minut, fosforul se va depune, iar lichidul care rămâne va fi roz gălbui.

Pasul №3
se toarnă apă în balon:
Pentru 1 gram de efedrină 3 ml de apă.
Se amestecă și se filtrează printr-un filtru de cafea.
Și repetăm din nou ultimul pas.......
apă.....stirring.....filtrare.
Și combinăm apa filtrată.

END


1,5 ml de soluție vor fi suficienți pentru a vă ține treaz pentru următoarele 24 de ore.
și chiar mai puțin pentru un începător.

După 1,5-2 luni de utilizare regulată, veți pierde vizibil în greutate, acneea va începe să apară pe fața dumneavoastră. O ușoară albăstrime va apărea sub ochii dumneavoastră.
După o jumătate de an de utilizare sistematică, veți putea juca în filme cu zombie fără machiaj:)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dacă v-ați extras pastilele și sunteți pregătit din punct de vedere moral să le transformați în droguri pentru consum, nu v-aș recomanda să încercați cele de mai sus... Dacă vă decideți să faceți un preparat RP/I2, faceți-o așa cum au făcut-o în videoclipuri.

Ephedrona (cat) este o opțiune, dar nu cea mai ușoară. Meth este probabil cea mai simplă și cea mai bună opțiune, în opinia mea. Lucrând cu pseudo, există mai multe moduri de a o face, dar nu pot decât să sugerez un preparat RP/I2 sau un shake and bake (reducerea mesteacănului) - cu amoniac și litiu. SnB va necesita un pic de teme de casă și măsuri de siguranță și nu aș încerca-o decât dacă sunteți sigur că înțelegeți ce să faceți și ce să nu faceți și, cel mai important... când să lăsați totul și să fugiți sau să luați un extinctor etc... De fapt, s-ar putea să doriți să faceți un SnB într-un extinctor de incendiu, ca domnul din episodul cu metamfetamină din Hamiltons Pharma. O sticlă de gatorade sau ceva de genul ăsta va fi de ajuns...

Succes,
o7
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Părerea mea personală, reducerea Birch, este mult mai periculoasă decât metoda descrisă mai sus.
Iar de la metoda pe care am descris-o la metamfetamină există doar 1 pas.
Extracția acid-alcalină, și izolarea produsului finit prin acidificare.
Și asta e tot.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Sunt de acord, un cuptor roșu P, cu ventilație adecvată, este un pic mai sigur în teorie. Gândiți-vă doar, ce ar fi mai rău? Shake and bake cu o sticlă de pop în curtea din spate sau orice altceva ... sau un bucătar roșu P, cu sticlă adecvată în subsol sau garaj etc. Mai puțin munca, ambele sunt reduceri în "un singur pas", atâta timp cât aveți HI sau litiu în hidrocarbură amoniacală. Nu încerc să mă cert, încerc doar să ajut un newBee să înțeleagă... așa cum mi-aș dori ca oamenii care știu de fapt să-și facă timp pentru mine, în loc de o grămadă de clovni care vorbesc despre imperiul lor de droguri cu prostituate și mașini sport, dar am divagat...

Nu încerc să spun că metodele tale sunt nesigure. Această metodă / explicație specială pare puțin excentrică și complicată pentru ceea ce ar trebui să fie un bucătar P roșu, aproape că-mi amintește de un push / pull cu jumătate din cuvinte lipsă. Pentru a încerca să inițiezi pe cineva nou, trebuie să îi explici unele lucruri și să îl avertizezi cu privire la riscuri etc., știi? Astfel încât să înțeleagă. De aceea am sugerat videoclipurile - totul este acoperit într-o manieră clară și profesională. Spun totul, dar mă refer, cel mai important, la curățenie - la siguranță. Din păcate, prietene, nu văd nicio mențiune despre tiosulfatul de sodiu sau alte substanțe similare pentru a neutraliza excesul de iod. Vaporii de acid HI nu sunt prea prietenoși, dar ar trebui să vă faceți griji și pentru fosgen. Ce zici de o spălare cu acetonă a produsului final?

Adică, practic îi spui cuiva că poate filtra soluția de reacție și că este gata să fie consumată. Este, practic, o soluție orală de krokodil - fără prostii, te va transforma într-un zombie thriller...
Dacă nu te îneci pe uscat cu fosgen transformându-ți plămânii și organele în HCl, vei putrezi din interior în exterior cu sucul de meth-krokodil în 6 luni până la un an...

De unde vin eu este, așa cum am spus, să încerc să ajut noii veniți să înțeleagă și nu doar să transmit instrucțiuni/rețete vagi sau incomplete, mai ales fără niciun avertisment de siguranță. De fapt, un dobitoc mi-a spus odată că atunci când gătești metamfetamină, te simți mai bine din cauza fumului decât din cauza împușcăturii sau altceva. Ca nou-venit la ceva atât de periculos, misterios și neiertător precum chimia, faceți-vă timp și învățați, studiați, cercetați, citiți și întrebați tot ce puteți și nu faceți nimic dacă nu sunteți sigur de rezultate. La fel ca vechiul citat "dacă vrei să înveți ceva, nu citi o carte, citește 10." Există toate informațiile de care ai nevoie doar pe acest site. Rețineți că puteți adăuga cu ușurință două produse de uz casnic, în mod normal benigne, și să vă ruinați viața și ziua tuturor celorlalți ... și nici nu veți ști ce v-a lovit - înălbitor și amoniac, de exemplu.
... Doar pentru că cineva de pe internet a spus "Hei, așa se face metamfetamina" ... "Da?...Oh cool, ...am chestia aia acasă......................💀."

În concluzie, așa cum le spun adesea oamenilor de pe BB, "nu urmați instrucțiunile fără să le înțelegeți mai întâi." - Citiți, citiți, citiți....
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
15
Points
8
Sunt de acord!
Întotdeauna trebuie să înveți!
Experiența se dobândește prin repetări repetate ale aceluiași proces.
Simplul fapt că te uiți la video nu îți va da o înțelegere a procesului!:)
Dacă o persoană cumpără o armă, aceasta nu îi va da imediat abilitatea și experiența de a trage din ea.
P.S. Și am scris despre zombi!))
 
Top