Există un comentariu video sau un ghid cu imagini pentru producerea Lsd-25 de la zero

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
28
Reaction score
22
Points
3
Am citit majoritatea posturilor și a literaturii despre acidul lisergic, dar creierul meu de maimuță înțelege mai bine cu unele stımuli vizuale nu am încercat niciodată să fac lsd și sunt dispus să încerc pentru prima dată, dar trebuie să fiu sigur că nu fac ceva greșit. Vid sau imagini vor fi apreciate am scopul de a face din semințe de slavă dimineața Ty pentru atenția dumneavoastră
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
691
Points
93
LSD este o sinteză foarte complexă și este dificil să găsiți precursorul principal al acesteia - acidul lisergic. Aveți o sursă de reacții pentru sinteză?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
28
Reaction score
22
Points
3
Am niște sticlărie de bază și niște substanțe chimice și o cantitate mare de semințe de slavă de dimineață pe care am vrut să încerc să le sintetizez pentru a încerca complexe, nu am avut nicio modalitate sau încredere pentru a obține de la o sursă externă
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
744
Reaction score
1,050
Points
93
Putem utiliza extracția, având alcool, apă, eter, dar puritatea va fi discutabilă.
 

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Principalul lucru în această afacere este încrederea în acțiunile tale. Citiți cu atenție și acționați, veți reuși!
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Da, dar este o amidă a acidului lizergic... doar hidroliza
 
Top