• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (P*****) Invită-ți dealerul de droguri să ni se alăture!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Băieți, știați că dacă invitați pe cineva să se alăture, iar acesta o face, primiți bani. Dacă o persoană pe care o invitați dobândește statutul de dealer, primiți o mulțime de bani, mă gândesc la 100 de dolari și un procent din depozitul din toate tranzacțiile lor. Există și alte avantaje și bonusuri.
Statele Unite sunt foarte slab reprezentate aici. Nu am numărat câți dealeri sunt, dar nu sunt destui. Nu există niciun depozit (multe piețe solicită unul), comisioanele sunt mici, banii sunt mai în siguranță aici decât aproape oriunde în lume, ar putea fi mai în siguranță aici decât în buzunarul dumneavoastră. Cu atenția cuvenită, este mai sigur să vinzi aici. Am cumpărat droguri în valoare de 5 000 de dolari de aici, probabil, și nu am fost înșelat nici măcar o dată și nu știu nimic despre dealerii de la care am cumpărat. Știu ce stat scrie pe adresa de retur și asta e tot. Nu există nicio informație care să mă tortureze, nu știu nimic despre traficanții de droguri. Nimeni nu va veni la ei acasă la 3 dimineața. Nimeni nu va spune ceva stupid la telefon. Nu vei conduce cu droguri. Poliția nu are voie să deschidă corespondența, așa că dacă drogurile sunt în pachete cu timbru poștal, polițiștii nu le pot deschide. Ei trebuie să cheme inspectorul poștal
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Ai sunat?? Lol dar serios idk de ce a decis să împartă fotografiile mele în ambele partea de sus și de jos a comentariului meu.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 34
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 33
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 35

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
AL NAIBII DE GREȚOS! Îi pot mirosi de aici. Tunsoare de gazon proaspăt cosită cu pipi de pisică și rahat de cal. 😄 le-a pus pe piață. Am cultivat ciuperci ani de zile și nici nu mă pot uita la ele fără să-mi vină să vomit. Astea sunt niște specimene frumoase, cu siguranță. O mulțime de oameni vor să le cumpere
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
M-am uitat la câțiva furnizori de pe o altă piață și voi testa un produs sau două. Un lucru pe care l-am observat pe alte două piețe este istoricul verificat al revizuirii vânzătorului și statisticile de vânzări care sunt listate și preluate de pe alte piețe pe care au vândut sau pe care încă vând. Doar un gând pentru atragerea vânzătorilor cu experiență în secțiunea americană a BB.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Bine, am reușit să găsesc un furnizor și cred că se va integra perfect și îi va plăcea aici. De îndată ce voi primi toate informațiile, îl voi transfera direct la furnizor, deoarece se califică
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Îmi place grupul de aici! Avem nevoie de mai mulți oameni
 
Top