Poștă internațională direct în Marea Britanie Collection Lockers????

bluecheese

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună, oamenii au fost lurking pentru un timp și citind toate informațiile mari, așa că mare mulțumesc u la BB!!!

Orice membri din Marea Britanie știu cum nava colete internaționale direct la un dulap, cum ar fi inpost sau pentru colectare.

Cu ani în urmă am fost capabil de a utiliza o adresă de magazin cu numele meu pentru a trimite un UPS direct la acel magazin de băuturi alcoolice, dar nu pare să mai funcționeze, fără a pierde o livrare și obținerea cardul prin cutia poștală mea pentru a rearanja.

Știu că în Germania și Polonia există dulapuri de colectare pentru utilizarea cu DHL și Inpost.

În Regatul Unit avem dulapuri Inpost peste tot, dar nu pot afla care curieri internaționali expediază direct în aceste cutii.

Există experți în logistică care știu cum să facă acest lucru? Nu vreau să semnez pentru nimic, doar să trimit direct la un dulap, de preferință 24 de ore pe zi și să ridic cu cod pentru livrările internaționale... Multe mulțumiri în avans.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
EVRi parcel don't need ID just a QR code to scan no personal information have read off this find a locker

 
Top