Vreau să fac cea mai bună cocaïne

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hiiiii prietenii mei ,
Aș dori să fac cocaină, dar problema este că în țara mea frunzele de coca sunt interzise și mi-ar plăcea să știu de unde să fac rost de unele (am deja o idee de a folosi "Delisse coca pulbere", dar nu știu dacă va funcționa), de asemenea, am deja rețeta pentru cocaină, dar dacă aveți una mai bună nu ezitați să o împărtășiți
Mulțumesc anticipat prieteni :)
(ps: folosesc deepl așa că scuze pentru engleza mea proastă (sunt francez) )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Dacă Delisse pulbere de cocaină și conține cocaină, extracția sa este mai probabil să fie costisitoare, din cauza prețului ceaiului în sine
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,

Nu am găsit niciun fir care să vorbească despre prepararea cocainei doar cu ceai de coca, doar și cu frunze, dar în țara mea e complicat, aveți idee cum aș putea face asta ?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Salut, prietene!

Încerc să îmbunătățesc o formulă, transformând pulberea în ceva de genul ``polistiren``, așa cum am cerut în această postare aici, puteți vedea și în video. Poate putem schimba experiența.

P.s: acest produs nu este al meu și nici engleza mea nu este bună.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
solzi de pește sub presa hidraulică cu imprimare
Mxe12LUnIB

Aveți nevoie de o presă și o matriță metalică cu un model. Vorbiți despre asta?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Am folosit acest instrument până acum, încercând să apăs un pic mai puțin, dar textura nu este netedă ca asta, este ceva dur și fragil. Acesta este motivul pentru care încerc să schimb formula. Voi încerca să arăt diferența într-un alt videoclip.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
ok, mă aștept
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Există un astfel de moment în care cristalele trebuie să aibă aproximativ o dimensiune, iar în caz contrar nu este presat așa cum ar trebui să fie.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Îmi cer scuze pentru greșeala mea. Studiind mai mult, am reușit să observ diferența dintre produsele despre care vorbeam.

Produsul din videoclip este cocaina pură, iar celălalt era impur presat cu un alt logo.

Mulțumesc pentru ajutor!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Hi. Produce cocaina nevoie de o cantitate mare de frunze 200 sau mai mult Kg pentru unul de cocaina .Is posibil să crească planta coca în mai multe părți ale lumii .java insula în trecut .i văd în America centrală în cantitate mică .needed grămadă de teren și muncitori .the semințe nu este o problemă chimice depinde de țară este mai mult sau mai puțin dificil de găsit .for zona geografică linia Ecuador este mai mult sau mai puțin locul de a merge .the planta în sine nu este suspicius Dar crește prea multe poate riscant
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Pentru a face pulbere în blocuri este mai multe moduri cel mai ușor este presa, dar pierderea de material scara de pește și nu arata bine .aveți nevoie pentru a face produsul în pastă .aveți nevoie de un solvent și. O sursă de căldură .becurile incandescente funcționează foarte bine .solventul depinde de tipul de tăiere folosit în produs și cărămida din video nu este puré doar este o lucrare foarte profesională .toate cărămizile au un randament mai mare de 90% este suspect pentru mine .astăzi vedeți 96%98% nu este adevărat .când testați produsul găsiți levamisole și în ultimele zile este mai comun fenacetyn .Detectezi levamisolul foarte ușor doar pui alcool într-un pahar mic ai nevoie de alcool 96% pui puțin produs și agiți puțin și vezi fundul paharului .vezi ceva de genul Sare asta este levamisolul Este o formă mai complexă pentru a găsi acest produs .faci baza .sifon bancar sau amoniac Este dame .usuci cu prosoape de hârtie și dizolvi cu acetonă și pui O picătură de acid nítric 37% Este ok .și vedeți cristalele mari ca un baton căzând pe fundul recipientului, de preferat într-o eprubetă .aceste cristale sunt levamisol .pentru a detecta fenacetina este foarte ușor, doar cântăriți produsul și înmuiați-l în acetonă .verificați puritatea acetonei mai întâi trebuie să fie fără apă .verificați cu prosoape de hârtie înmuiați hârtia și trebuie să se usuce complet foarte repede dacă nu conține apă și nu este utilizabilă .fenacetina se dizolvă în acetonă, se cântărește din nou materialul uscat și dacă se pierde ceva, este fenacetina pentru mai multă siguranță, nu se dizolvă acetona și se lasă să se evapore, se vede reziduul Miere ca .Dacă cineva are nevoie de ajutor cu ceva similar, sunt mai mult decât fericit să vă ajut pas cu pas pentru a obține același rezultat la video, vorbesc și spaniolă
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Cu 1 kg de frunze reale, se pot produce 5-10 g de cocs netăiat.
Unde mă aflu eu, un gram de cocaină tăiată se vinde cu 200-250 USD, iar 1 kg de frunze trimise dintr-o țară sigură costă 120-150 USD. Una dintre chei este tulpina de cocos, unele dintre ele au 1-1,5% cocaină în greutate uscată , altele au 0,25-0,5% cocaină .
Deci da , o cantitate uriașă necesară pentru o extracție uriașă, dar pentru uz personal în țările cu puțină cocaină în jur , încă merită 100%. Mai ales dacă o tai cu 1/3. De asemenea, păstrați o parte netăiată și cereți cu 50% mai mult , acest lucru vă poate oferi o treaptă deasupra celorlalți vânzători de cocaină din zona dvs.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Bună ziua prietene, făcând în acest fel poate fi o idee bună, dar vă sfătuiesc să țineți cont de ceva, frunza de coca se distinge foarte bine de cei care investighează transporturile, chiar dacă nu primiți cocaină în mod direct, dacă puteți genera alerte ridicate, deoarece Nu aveți nevoie de o cantitate mică, Sunt din Columbia și una dintre marile probleme este că este greu de crezut că cineva importă un fel de iarbă legală de aici, de aceea, tot ceea ce este diferit de cafea, cărbune și alimente vor dori să o verifice, deoarece este pur și simplu neobișnuit și ciudat, este doar o opinie și un sfat pe care vi-l dau, astfel încât să țineți cont de asta, dacă vă pot ajuta cu orice altceva, voi fi aici.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
da, cu siguranță nu ar trebui să trimiți nimic la tine acasă care ridică semne de întrebare, cu toate acestea, în majoritatea țărilor se poate găsi deja după graniță. USA/AUS/CAN etc, pe partea noastră este trece prin la fel ca orice produs de ceai, dacă vine din Columbia etc va ridica imediat un steag roșu. cu toate acestea, dacă ar fi să cumpere de la cineva în altă țară, cum ar fi SUA im sigur că ar trece prin fără probleme.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

Da, este adevărat, dacă o obții de pe altă parte, cred că ai cu 90% mai multe șanse să ajungă fără probleme.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Bună băieți, vreau să-mi produc randamentul și aș dori să folosesc frunzele. Se pare că acest traad este vechi, dar dacă cineva mă poate ajuta, aș aprecia!
 
Top