Am nevoie de cineva să mă învețe cum să gătesc mefedronă cu substanțe chimice comune și un mod ușor (mod sigur)???

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hei, eu nu știu nimic despre chimie, dar vreau să învăț și voi fi fericit dacă gyys aici mă învață cel mai simplu mod de a găti mefedronă??
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
Sinteza 4mmc din 2-bromo-4-metil-propiofenonă este destul de ușoară și simplă pentru începători și sunt destul de sigur că puteți găsi tot ce aveți nevoie pe BBmarket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Ei bine, nu puteți utiliza substanțe chimice obișnuite drept reactivi. Există surse naturale pentru precursori, dar aceștia trebuie să treacă prin mai multe reacții înainte de a deveni precursori direcți. 4mmc este o sinteză ușoară din 2b4mp, dar nu este ușor să *****ești de la lucruri pe care le poți obține cu ușurință.
Adevărul este că nu există multe lucruri care să îndeplinească criteriile tale. Cloroform. Methcathinone din pseudoefedrină prin permangenat de potasiu.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc cum pot produce methcathinone din pseudoefedrină?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Citiți subiectele Metcations!
Urmăriți videoclipul!!!
Totul este aici!!!
Dar, desigur, nu fără capcane!
Toate aceste materiale de pe forum nu sunt nimic fără munca practică personală! Și propria dorință de a învăța și DEZVOLTA!
Perseverența și Experiența sunt necesare! , Aceasta se dezvoltă prin numeroase repetiții ale aceluiași proces!

Sau pregătiți-vă să plătiți 300-500 de dolari pentru instruire online.
Personal, nu aș face acest lucru nici măcar pentru o sumă mai mare!
Pur și simplu pentru că, în timp ce vă învăț, aș putea sintetiza mai mult de un kilogram de substanță..... Iar asta înseamnă cel puțin 4000-5000 dacă se vinde en-gros...
Și acesta este doar prețul metcațiilor! Opiantele și opioidele sunt de multe ori mai scumpe...
Regards: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,473
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Motivul pentru care îi punem pe oameni să își facă propriile cercetări este că, dacă nu ai muncit din greu pentru a obține cunoștințele, nu apreciezi nivelul de pericol cu care te confrunți. Dacă cineva vă ia banii pentru o consultație plătită, are datoria de a vă menține siguranța personală și este răspunzător dacă vă ardeți casa. Din punct de vedere tehnic, acest lucru nu ar intra niciodată în joc, deoarece a lua banii cuiva pentru o lecție de chimie a drogurilor se numește de obicei conspirație pentru fabricarea unei substanțe controlate. Totuși, doi oameni pot discuta despre chimie teoretică. Citiți sintezele, dacă aveți nevoie de mai mult, întrebați și vă vom aduce mai mult. Dacă ai întrebări îți vom răspunde, dar trebuie să citești mai întâi, cel puțin.
 
Top