Question cum să strecori droguri într-un avion?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im obtinerea amph în câteva zile și vreau să știu cum pot lua cu mine într-un avion cuz trebuie să merg la malaysia în curând (ca în următoarea săptămână sau 2, am chestii de familie se întâmplă)

Am o sticlă de aceste suplimente de magneziu care vin în capsule, m-am gândit la doar umple capsulele cu amph și pune-le înapoi în sticlă. este aceasta o idee bună? dacă am resigilat-o cu chestia mică sigiliu de plastic cumva nu l-ar deschide?

De asemenea, am un telefon cu un spate detașabil și baterie. dacă l-am pus într-o pungă și a pus pungă în interiorul telefonul meu ar găsi? dacă există orice alte alternative lmk ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
va fi o cantitate mică, de cel mult un gram sau două. aș putea să pun acel shi în sutien?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Te duci în Malaezia și îți ascunzi droguri asupra ta? Da, este un plan bun dacă nu trebuie să te întorci la școală anul viitor. Țările musulmane pot fi un pic dur și ei verifica totul. Mi-ar trebui să spun să aducă o cârpă însângerată cu tine și atunci când te pregătești să aterizeze stick drogurile în depozitul de apă în condiții de siguranță și stick-l în sus în bucătăria ta, apoi pune o cârpă îmbibată în sânge acolo peste ea și dacă ești destul de ghinionist pentru a obține benzi verificate plânge un pic și le dau cârpa murdară care este în pantaloni. Un fel de urât, dar bate 8-13 ani Malaezia vă va da pentru a aduce droguri în tărâmul lui Allah. Mult noroc!
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Cel mai important lucru la care trebuie să fiți atenți la granițele Orientului Mijlociu / Orientului Îndepărtat este că trebuie să faceți față diferențelor culturale și factorilor importanți de înfățișare acționând într-un mod obișnuit și normalizat. Acționând vizibil și suspicios într-o mulțime veți ieși în evidență.

Cu cât mai puțină atenție, cu atât mai multă libertate

Nu știu cum puteți acționa legal. (Nu am mai încercat niciodată un astfel de lucru)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Am zburat peste tot în SUA punându-mi-o pe tălpi. scanerul nu o arată. îmi fac griji doar pentru mirosul câinelui. mi s-a spus că aici se caută doar explozibili, nu droguri.
L-am dus în Singapore în același mod din Indonezia
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Bună ziua,

Sper că citiți aceste rânduri acasă și nu într-un centru de detenție malaezian aglomerat și plin de aburi.

Lăsând glumele la o parte, nu aș recomanda niciodată nimănui să ia la bord ceva de genul armelor de foc, explozibililor și drogurilor ilegale. Nu contează dacă credeți că este o cantitate mică și o puteți ascunde, sau dacă este o cantitate mare și vreți să o înghițiți. Ceea ce mă îngrijorează cel mai mult este faptul că sunteți dispuși să riscați să vi se ia probabil zeci de ani din libertate pentru cea mai mică cantitate de orice drog din aceste țări. Indonezia, Brunei, Malaezia, China, Vietnam, Thailanda - și aproape toate țările care nu fac parte din Uniunea Europeană vă vor face lucruri îngrozitoare în ceea ce privește viața și bunăstarea pentru acuzații legate de droguri. La naiba, chiar și în UE se va sfârși rău, singura diferență fiind că nu veți primi o condamnare pe viață la propriu sau o condamnare la moarte.
Eu, la începutul anilor '20, aveam o dependență puternică și îndelungată de heroină și cocaină. Aveam o rezervă nelimitată de astfel de droguri (aproape) în Regatul Unit. Mă întorceam în țara mea de origine din UE și a trebuit să iau provizii pentru 10 zile. Eram foarte naiv și mult prea încrezător în mine. Am împachetat 10 g de heroină afgană în 15-20 de pietre mici pe care le-am înfășurat în hârtii de fumat și într-un strat dublu de folie adezivă care urma să fie sigilată termic. Am pus fiecare piatră în diferite obiecte personale: de exemplu, una într-o șosetă, cealaltă în următoarea; două în buzunarul mic de la blugi; una în boxeri (pentru 10 zile ai nevoie de mai multe perechi de boxeri și șosete); am împăturit tricouri și am pus și acolo o piatră. Aș împături și aș presa foarte bine toate lucrurile cu heroină în ele, chiar le-aș călca, ca să arate foarte prestene și vameșul să nu vrea să fie un țăran nepoliticos și să-mi strice hainele de sărbători. În acea zi eram treaz, fără haine de stradă, fără comportament ciudat de ''gangster''.
Acest lucru a fost făcut de două ori. Mă uit în urmă și nu aș face niciodată acest lucru la această vârstă. Am fost pur și simplu norocos. Există câini în fiecare aeroport. Știu că în Asia de Sud-Est contrabanda cu droguri și terorismul reprezintă o preocupare majoră, așa că depun eforturi suplimentare în încercarea de a detecta aceste obiecte.

Vă sugerez insistent să nici nu vă gândiți să faceți asta. Vă reamintesc că am făcut acest lucru în urmă cu aproximativ 15 ani. Securitatea aeroporturilor devine din ce în ce mai bună în interceptarea articolelor interzise în fiecare an.

Vă sugerez să folosiți DHL, UPS sau orice alt serviciu de curierat disponibil în regiunea dumneavoastră și să folosiți nume false, telefoane de unică folosință, conturi de e-mail unice și adrese goale, de tip casă conspirativă.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Vă spun acest lucru fiind complet serios. Închisoarea județeană în care mă aflu are un scaner corporal care nu ratează NIMIC. Am văzut ecranul când cineva era în el. Un dispozitiv... cilindric, lung de vreo 5 centimetri și nu uitați să atașați o sfoară. Nu puneți o pungă de plastic în el. Fără folie de aluminiu. Nu capsule. Probabil aș încerca să dizolv substanța înmuiind-o într-un tampon adevărat, aș lăsa-o să se usuce legată de mai multe ori cu o sfoară pentru a menține forma și aș acoperi-o cu vaselină sau balsam de buze sau ceva impermeabil și ultra subțire. E vorba de ani din viața ta pe care îi mizezi pe furtivitatea ta învingând tehnologia lor.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Da, am făcut mai multe cercetări cu privire la legi și nu am ajuns să aduc nimic. am un prieten care a spus că vrea să-mi trimită lucruri prin poștă, dar nu știu dacă este o idee bună. probabil că voi încerca să găsesc o priză aici

hai din malaysia btw :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Încercați o sobrietate sigură în cele 3 săptămâni
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Umpleți-l cu capsule goale și puneți-l într-o sticlă de supliment alături de alte pastile de supliment reale.
 
Top