AJUTOR ȘI CONSILIERE

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Caut cel mai bun mod de a extrage cut din Meth. Prima dată pe acest forum mare, așa că vă rugăm să scuzați orice verbiaj care nu este corect. Nu este fezabil pentru mine să produc propriul meu produs în acest moment, așa că sunt forțat să obțin ceea ce pot. Am mijloacele necesare pentru a cumpăra, dar produsul nu este de clasa A. Am suspectat inițial că tăietura este MSN, dar cred că am de-a face cu alte substanțe. Scopul meu principal este să am un produs de calitate. Am căutat și am cercetat și în afară de spălarea cu acetonă și chiar utilizarea unui cuptor cu convecție pentru a elimina contaminanții menționați nu funcționează cu adevărat. Am spălat 5 oz și am pierdut o cantitate considerabilă de produs; am rămas cu 2 oz. Cred că chiar și după spălare tăietura este atât de departe în produsul respectiv încât pare imposibil de îndepărtat complet. Încă produsul a fost slab, provoacă dureri de cap și dureri articulare. Sună ca MSN da, dar eu cred cu adevărat că este tăiat cu altceva. Orice idei despre ce ar putea fi acest lucru și cum să eliminați. Trucuri sau idei noi ar fi grozave. Am achiziționat produsul prin mai multe surse diferite, dar toate par a fi contaminate. Sunt limitat aici și aș aprecia orice sfat. Mi-ar plăcea să produc propriul meu produs, dar pur și simplu nu cred că pot obține toate elementele necesare pentru a finaliza acest vis al meu chiar acum. Așa că am rămas să elaborez acest plan pentru a face tot ce pot cu ceea ce este disponibil. Orice sfat ar fi foarte apreciat.
Vă mulțumesc.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Bună. cum se numește MSN? Puteți u explica?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN este prescurtarea de la methylsulfonylmethane. Acesta este vândut aici ca supliment de vitamine. Se folosește și pentru animale. Când substanța este încălzită, se transformă într-un cristal perfect care arată identic cu gheața. Aproape imposibil de recunoscut, cu excepția cazului în care o fumezi și se pare că acesta este modul în care este recunoscută. Pentru utilizatorii mei IV sau cei care inhalează, de obicei nu simt gustul sau nu observă nicio diferență, doar că produsul este slab și cu siguranță este tăiat cu ceva. Cu toate acestea, cred că este posibil să fie folosit un alt tip de substanță nouă și mă întreb dacă există o procedură pe care aș putea să o folosesc pentru a identifica substanța și cum să o elimin. Nu cred că este posibil în acest moment să o fac eu. Verific lucrurile dar m-am săturat să mă confrunt cu această problemă și sunt foarte fericit că în sfârșit am pe cineva inteligent și la acest nivel pe care să întreb. Apreciez și voi asculta orice feedback pe care îl aveți.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Poate fi vorba de izopropilbenzilamină? Acum este mai frecventă tăierea
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Bună ziua,

MSN poate fi îndepărtat cu acetonă rece.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Bună, acum 7 ani eu folosesc alcool pentru purificarea metamfetaminei ,dizolvați tot produsul ȘI folosiți ceva de genul acesta
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
și a doua zi a găsit metamfetamină în interiorul containerului ȘI tăiat în părțile laterale ale containerului,Dar în acest moment am deconectat pentru acest material și lucrurile s-au schimbat
 
Top