Looking for a vendor Transmiterea în SUA a substanțelor chimice interzise în China. (D-LAME)

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Care este cea mai bună metodă de a obține compuși din China care nu pot fi expediați în SUA? Unii vânzători au încercat să ajute, dar de îndată ce am ajuns la urmărire, au spus că șeful lor a spus nu privind expedierea și a trebuit să obțin rambursări. Așa că sper că există o modalitate care nu implică faptul că trebuie să o primesc în Canada. Mulțumesc tuturor.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Pot să știu ce produs sunt?Am propria mea echipă de transport.Am propria mea echipă de transport.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
În prezent, vama americană examinează coletele din China, nu pentru că este mai lent, ci pentru că există întotdeauna o perioadă a anului în care nu este posibil să expediați bunuri în SUA.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Cea mai bună metodă pe care am avut-o este să folosesc furnizori cărora nu le pasă sincer. Nivelul de furtișag pe care l-am văzut din partea furnizorilor (unii pe acest forum) este ireal. Cred că punctul meu de vedere ar fi că poate fi nevoie de unele încercări și erori. Dacă abordați vânzători noi fără un istoric de recenzii, i-aș întreba dacă ar putea face cel puțin o comandă de probă mai mică.
 

Clarke D

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Doi dintre ei au încercat și șefii lor i-au oprit. Cred că voi mai încerca.
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, caut


CAS 4579-64-0 D-LAME

PyBOP CAS 128625-52-5 (precursor LSD

sau ergotamină, LSA

de unde livrați puteți trimite o listă privată?
 
Top