• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

Dead Drop Dead Drops in Turkiye - Ce oraș?

The best city for dead drops?

  • Istanbul

    Votes: 23 52.3%
  • Ankara

    Votes: 5 11.4%
  • Izmir

    Votes: 3 6.8%
  • Bursa

    Votes: 2 4.5%
  • Antalya

    Votes: 3 6.8%
  • Konya

    Votes: 3 6.8%
  • Adana

    Votes: 0 0.0%
  • Şanlıurfa

    Votes: 0 0.0%
  • Gaziantep

    Votes: 0 0.0%
  • Mersin

    Votes: 5 11.4%

  • Total voters
    44

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Comunitatea Breaking Bad

Dacă nu știți ce este o picătură moartă, citiți aici: Picături moarte

Aș fi interesat să aflu unde v-ar interesa să primiți dead drops pentru toate tipurile de produse. Sondajul este mai degrabă legat de locație decât de produs.

Nu ezitați să vă lăsați votul în sondaj, dacă zona/orașul dvs. nu este aici, puteți lăsa feedback-ul dvs. în secțiunea de comentarii

Salutări,

Gordon
 

lucine

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nu mi-aș bate joc de țările în care posesia, distribuția sau traficul de droguri sunt grav pedepsite. Sunt atât de multe alte locuri în lume. De ce ai risca ceva?
 

Trcrime

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Există o piață a drogurilor peste tot în Turcia. Trimitem heroină și marijuana în Europa, iar cocaina este distribuită pe traseul țării. Ce doriți să găsiți în țară?
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Salut, omule, am răspuns deja pentru "anunțul de angajare" privind Turkiye, dar am vrut să te contactez și pe tine!

Ar trebui să fie destul de ușor să alegi orașele optime și mai ales anumite districte. Putem vorbi despre asta prin orice canal de comunicare pe care îl preferați. Extrem de experimentat cu cripto și piața drogurilor (piața drogurilor în special în Turkiye, adică).

Sper să aud de la voi în curând! :D
 
Top