Question Crystal meth cu metoda red P.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Deci, mă întrebam dacă este posibil să se facă gheață cu metoda P roșu și nu doar viteza Sunt nou la gătit și nu știu totul, așa că sper că voi mă puteți ajuta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Sigur, este de fapt într-o cursă strânsă cu litiu/amoniac pentru cea mai populară metodă în statele unite. Desigur, veți avea nevoie și de iod
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
și cum crezi că pot face asta? Mă gândeam să o îngheț cu gaz CO2 sau pur și simplu să o pun pe târfa aia într-un congelator.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Vorbim desprenmodul litiu-amoniac? Cei avizați o numesc reacția LIKE de mesteacăn pentru că nu este chiar un mesteacăn. Elctronul solvat este absorbit în solvent nepolar amoniacal. Nu este nevoie de amoniac anhidru
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
tot timpul m-am referit la modul fosforului roșu pentru a fi mai exact: Pseudoefedrină, cristale de iod, P roșu, hidroxid de sodiu, coleman fuel etc. Vreau să spun că dacă nu este posibil să fac gheață din ea, sunt deschis la orice alte metode prietenoase pentru începători pe care le-ați putea cunoaște.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Și cu aceste metode, dacă ați putea oferi un pas cu pas și o listă de echipamente/ingridiente, deoarece, după cum am menționat, sunt nou în gătit și poate că am cunoștințe de chimie de bază, dar totuși nu înțeleg unele instrucțiuni avansate, de exemplu: "cele mai simple rețete" "metamfetamină din pseudoefedrină" Abia înțeleg aceste instrucțiuni deoarece nu sunt cele mai clare.
 
Top