• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy De la criptografie la numerar

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Bună ziua tuturor. Am nevoie reală de ajutor pentru a înțelege. Am nevoie să retrag ca 10k$ pe lună din portofelul meu XMR sau BTC. Care este cel mai simplu mod de a face acest lucru? Cred că despre a cumpăra PayPall cont sau smth dar mb mă înșel. Ofc trebuie să fie foarte anonim și fără nici o urmărire la mine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
O nu știu, dar știu că nu este PayPal tipii ăia sunt niște ticăloși dacă ești o afacere. Când am folosit pentru a rula o afacere care a folosit PayPal ia carduri de credit și de a accepta bani în numele afacerii mele, ei ar bloca contul meu aproximativ în fiecare săptămână și mă hărțui despre ceea ce exact oamenii au fost de cumpărare de la mine și dacă a existat o dispută au luat doar banii mei și le-a dat înapoi fără a menționa măcar sau oferindu-mi o șansă de a arbitra.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Da, nici măcar nu sunt un vânzător, îl folosesc doar pentru un couplef prieteni și într-o dimineață după o singură tranzacție au blocat complet, nu a putut atinge soldul meu și, probabil, niciodată nu ar fi. Trebuie să le dau helll non-stop timp de 24 de ore și în cele din urmă, când am adus în sus Better Business Bureau au crăpat și lasă-mă în. Niciodată nu le atinge din nou
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
dacă vorbim despre PayPal..........dacă simt chiar și cel mai mic miros de ceva în neregulă, ei (PayPal) vă vor bloca contul de la orice tranzacții cu cripto timp de 3 zile. Dacă în a doua zi și la 12 ore, încercați din nou să efectuați tranzacții, acest lucru resetează ceasul și blochează din nou pentru 3 zile. Eu folosesc PayPal pentru toate tranzacțiile mele "cunoașteți-vă clientul", nu pentru cele anonime. Cum ar fi nici măcar nu se deranjează cu un vpn. De ce PayPal? Forța obișnuinței, plus că fac lucrurile foarte ușor. Dacă vreți o provocare nenorocită, configurați un portofel Monero de pe site-ul oficial Monero. M-am simțit ca James *****ing Bond după ce l-am creat. Iubesc drogurile și chimia. Nu-mi place deloc să am de-a face cu VPN, tor, criptografie, chei PGP bla bla bla.............dar TREBUIE SĂ O FAC
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
V-ați uitat deja la monero local?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Da. Dar este suficient de sigur?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Sunt departe de a fi un expert, așa că nu trebuie să vă îndoiți, dar cred că atracția XMR constă în securitatea sa (și în taxele de tranzacție foarte mici, am plătit astăzi 2 penny pentru a trimite câteva). O mulțime de vânzători au început să o ofere și o preferă Bitcoin. Îmi pare rău că nu pot să vă dau detalii cu privire la motivul pentru care este mai bun.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Uunfortunately localmonero și-a închis ușile și a închis de când am postat.

O alternativă este să vă un schimb de alegerea ta, dar o monedă cu taxe de tranzacție scăzute (litecoin este bun), apoi trimiteți-l la portofel tort și de a face schimbul acolo. Portofelul său destul de simplu și platforma de schimb
 
Top