Carolina Chemical și PN2P - Prea frumos ca să fie adevărat

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,

Sunt un începător și îmi asamblez primul laborator (doar pentru uz personal). Mă uit la ingrediente, PN2P pare a fi cel mai controversat reactiv. Știu că este legal să cumperi și să deții această substanță, însă îmi imaginez că dacă o cumpăr voi ridica unele sprâncene. Am văzut că Carolina Chemical produce și vinde substanța, însă pare prea frumos ca să fie adevărat. Are cineva vreo experiență de cumpărare de la ei? Cred că cel mai sigur mod de a o cumpăra este să cer altcuiva să o cumpere pentru mine și să o expedieze la adresa lor. Care sunt alte modalități de a procura PN2P? Am văzut videoclipul de aici despre cum se fabrică, însă, din anumite motive, ragenții pentru acesta sunt mai greu de obținut decât PN2P în sine.

Aici este pagina de internet a Carolina Chemicals pentru PN2P:

Orice contribuție apreciată.

Vă mulțumim,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
În ce țară locuiți în care P2NP este interzis?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Sunt în SUA, deci este legal să cumpărați și să posedați, însă nu pot spune cât de atent monitorizează aplicarea legii. Probabil că voi cumpăra de pe piață aici, trebuie doar să găsesc un furnizor de încredere din SUA. Îmi place ideea de a cumpăra P2NP de la Carolina Chemical, deoarece este o afacere legală care produce suf în mod profesional, astfel încât este ușor să am încredere în puritatea acestuia. Pot cumpăra alți agenți precum acidul sulfuric și acidul acetic glacial prin intermediul Clearnet. Principala mea preocupare este să fiu înșelat pe darknet.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Sunteți sigur că este legal aici? Sunt sigur că se află pe lista lor. S-ar putea să trebuiască să verific din nou.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Asf scump cumpărați din Polonia 200$-250$ kilo de la revânzare, 100-150$ kilo de la nitro, benz, acetic și butilamină dacă îl faceți singur.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? L-am văzut de vânzare la 100g 50 apoi a urcat la 125. Site de hobby săraci de vânzare gunoi prieteni gf făcut, ghicitul numit bESTY. Am crezut că o afacere mare, a dispărut 🔨 sunt fi înapoi, cum ar fi plante de coca Sri Lanka EBay. A fost ca și cum cine cumpără NaBH4 euro dolar 2000 2800 kg. America bancnote, nu Antillean ghilders uita schimbare la euro / dolari SUA, informații personale ca un miner de cărbune cowboy singurul loc de muncă acolo.
Vezi Hg(II) Cl alții, dar spune doar o dată. Fără secunde!
Pentru că nu era pe piață atunci, pentru că de obicei îi plac banii. Cumpărați totul! Ca știu că ar putea fi forțat în câțiva ani muta! Oamenii legitimi știu că nu-l folosești ca pigment galben sau borohidridă ca înălbitor de hârtie.
De obicei, nu doresc novici sau atenție așa că zero informații, numit nu numele străzii, p2p numele propriu. n2prop listat ca poate Google răspuns, dacă o intrare Wikipedia. Beta-metil-metilare β-nitropropenă, cis-orto bla bla numărul literei grecești
trans-beta-metil-beta-nitropiren
(2-Nitro-1-propenil)benzen, alternativă IUPAC CAS#, femeia din China a spus că nu poate vinde NaBH4, pentru că este ca restul oamenilor, nu, nu este interzis deloc. Utilizări enumerate sigur, ea a spus că știu pentru ce este folosit, motiv diferit DE CE!
Mi-aș lua un reactor mare 550 legal, legal neprogramat, de asemenea, diferit, 6.000 de picioare euforice neprogramate mai puțin abuz. Ca atunci când magazinul deschis vinde un singur lucru amortizoare de zgomot, dispozitiv auto seer, în mod clar face lucru ilegal ca scop obviou, dar enumerate ca un produs sună nou. GPS air tag. În cazul în care nu știa poliția zero West știu nimic STEM care este corect ar fi metamfetamină mai probabil, cu excepția cazului în glout dovedit. La fel ca mulți oameni care folosesc acest traseu, spune că este livrat. Apare mai târziu doar pentru a fi în siguranță. Ai comandat asta? Întreabă de ce, dacă vine, ar fi bine să nu aibă nimic altceva.
Unde pot obține BMK PMK etilglicidat 1-25 kg, Naloxonă, difenil substituit, levo. Nu știu numele numărul fotografia. Surprins stimulente sunt făcute atunci când superlabs sunt 2-3x prețul Carolina brut. 600-1000 USA 80 mg Amphetamine Sulf/Phos trebuie să fie super ieftin lângă acest preț p2np. Nu este o piață pe stradă, cu excepția finalelor. Sper să ne anunțați. Folosit pentru a avea mai multe identificări. Am nevoie de seturi, nu mai pot folosi hârtia, în curând va fi imposibil. Nu Indian Hindustani escrow Sino-China alții departe ieftin. Polonia a primit lucruri de la des și rezonabil, nu furturi. Este acolo Polska care escrow card de credit, sau recomanda. Site. Dunno sunând oameni sigur pare sumar. Return delete later. În cazul în care a folosit kg sursă mailers sub 2 kg nu taxat înainte de vamă nu poate deranja mostre gratuite. Teoretic ca pentru a obține tone de produse chimice, a anulat toate beneficiile niciodată folosit toată viața, pentru că a primit diagnosticul. Nou în străinătate, India ieftin, dar cred că un call center și nu trimite pradă mai întâi. Pare legal, trebuie să folosesc zece locuri pentru a obține nereglementat.
 
Top