• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine propunere de afaceri

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Bună sunt un membru al unui grup de oameni să spunem că le place să facă bani sau dacă dvs. un lil strada savvy atunci eu sunt oamenii și dacă aveți DEXTROMethamphetamine pur atunci aveți ceea ce vreau și la rândul său am unele lucruri pe care doriți poate chiar nevoie la rândul său am fost plimbare prin întuneric de la drumul mătăsii și niciodată nu a cumpărat nimic rareori au suficient de liber bani personali și dacă am făcut-o nu am vrut să ia șansa de a risipi pe speranțe și vise, dar tot ce am nevoie este ca cineva să-mi dovedească că au metamfetamină pură și o bună aprovizionare cu ea, astfel încât să vă pot oferi un oraș plin de clienți care nu au nici o idee despre ce este rețeaua întunecată, în cazul în care fac ei nu știu cum să-l folosească sau de înțeles stand offish sau ei nu au timp sau bani pentru a investi în a da seama ce este ceea ce ca membru al unui grup pot să vă dau practic un grup de 9 oameni care se vor ocupa de toate rahaturile de pe teren și nu vei fi niciodată afectat de ele și nici nu va trebui să le știi numele, chiar dacă vei avea de-a face cu o singură persoană care poate să nu fie întotdeauna aceeași persoană, se mai întâmplă și rahaturi care nu sunt problema ta BTW, dar scopurile și ideile lor sunt întotdeauna aceleași Am nevoie doar de destule rahaturi pe care le-am luat de pe netul întunecat pentru a le prezenta cu o propunere similară și nu vei mai avea niciodată nevoie de alt clientul nu va rămâne niciodată fără adrese, dacă cineva ar fi necinstit, ar avea cui să dea socoteală și unde să se ascundă dacă ar face-o, nu e ceva nemaiauzit, dar nu te-ar afecta niciodată. dacă cineva e interesat, vă rog să-mi trimiteți un dm, făceam asta pe rând, dar oamenii se prosteau și îmi lua prea mult timp, doar DM, e o investiție foarte, foarte mică, un gram sau doi, dacă e nevoie, în ceva care ar putea fi planul tău de pensionare, doar spuneam.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
lovește-mă dacă mai ești pe aici și real
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Este unul dintre medicamentele mele preferate
 
Top