GUDRON NEGRU HEROINĂ DIN OPIU

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Următorul proces explică modul de transformare a opiului brut/rafinat în heroină Black Tar.

Substanțe necesare :

- Opiu brut/rafinat (se poate utiliza și extract din păstăi de mac) = 10/12 grame
- Apă = 850/1000 ml
- Acid benzoic (99%) = 6 grame
- Acid de baterie (37% acid sulfuric + 63% apă) = 13 ml
- Metanol anhidru (opțional)

Echipament :

- Balon de sticlă cu fund rotund de 2000 ml
- Aparat de reflux
- mantaua de încălzire
- Filtre de cafea/hârtie
- 2 vase Pyrex

Procedeu :

Se pune opiul (sau extractul de păstăi) în balon și se adaugă apă, acid benzoic și acid de baterie. Se pune amestecul sub reflux timp de 2 ore, menținând temperatura constant între 80 și 90 de grade Celsius. După 2 ore, se filtrează soluția de reflux prin câteva filtre de cafea, eliminându-se părțile solide și adunându-se lichidele. Se evaporă complet lichidele într-un vas Pyrex și se răzuiește reziduul gudronat/lipicios (foarte lipicios) care este Black Tar H (Di-Benzoylmorphine). Produsul se poate fuma și bea, iar cu o purificare suplimentară (2/3 spălări cu metanol) poate fi chiar injectat.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mulțumesc pentru res*****ie bun de știut, dar im în prezent încearcă să aibă bucătarii mei mă face un lot de 98% China alb problema mea este bucătarii mei sunt o fac cel mai ieftin mod posibil și cel mai rapid, dar va asculta la mine dacă le dau un bounus în opinia ta ce trebuie să fie făcut pentru a obține 98% oh lotul meu curent este de 90%
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Trebuie să o purificați cât mai mult posibil cu multe spălări (chiar 3/4), de asemenea trebuie să fie clorhidrat (N.4) ... Nu bază H (N.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43


Nu este necesar făcut nici un proces de acetilare pentru a face blackth??,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Aș dori să vă întreb pentru că sunt foarte curios, deoarece în țara în care locuiesc avem câmpuri imense de opiu și anul acesta ne gândim să producem puțină H pentru consumul nostru, iar adevărul este că aș dori să știu dacă bth este bună pentru fumat, da Are gust bun și dacă gustul este similar cu cel al heroinei brune pe care suntem obișnuiți să o consumăm în capitalele europene, sau dacă într-adevăr nu merită să urmărim această sinteză și este de preferat să facem o heroină acetilată chiar dacă necesită mai multă muncă și mai puțină producție. Are btH un gust bun??
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Puteți fuma BTH în același mod pe care l-ați folosi cu opiul "clasic". Cu alte cuvinte, nu-l ardeți, ci mai degrabă îl evaporați într-un fel sau altul. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
dacă doriți și sunteți, de asemenea, de undeva din Europa și sunteți interesat să îmi vindeți un eșantion sau să faceți un schimb pentru ceva ce vă pot oferi, anunțați-mă în privat și putem face un schimb sau ceva????
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Aceeași tehnică ar avea succes dacă s-ar utiliza acid acetic glacial în loc de acid benzoic pentru a forma gudron negru care conține 6-MAM?
Știe cineva dacă și cum reacționează acidul cu ceilalți alcaloizi ai opiului în afară de morfină? Am citit că diacetilcodeina este mai toxică decât compușii înrudiți, dar cum rămâne cu noscapina, tebaina etc.? Aceștia sunt acetilați/benzoilați în timpul reacției?
Aș dori să trec peste extragerea morfinei din opiul meu brut, exact așa cum descrie acest tek. În primul rând, pentru a reduce pierderile pentru că nu pot începe cu cantități mari de opiu la început, în al doilea rând din cauza efectelor de sinergie prezente între toți alcaloizii opiului.

Sunt fericit pentru orice răspuns util!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
După ce a trecut ceva timp de la această publicare, ați încercat să faceți această rețetă de gudron negru cu opiul dumneavoastră? Vreun rezultat pozitiv? Merită să urmați acest proces cu fratele nostru opiu?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Salut, prietene! Va trebui să mai aștept aproximativ 1-2 luni pentru a o încerca, până când plantele mele vor înflori ... :unsure: Dar cu siguranță voi încerca rețeta pe o parte din producția mea de opiu și te voi ține la curent! :) Și voi posta și câteva fotografii ale procesului aici
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Ce preț în Europa, pentru opiu în jurul, 1 kg? mulțumesc.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Nu am mai făcut opiu de ani de zile, dar în ultimele dăți cumpărarea în sezonul de recoltare ar putea costa în jur de 2000 de euro în țara mea, cumpărând un întreg 1 kg, pungi de 100 g în Spania în sezon costă 600 de euro... binecuvântează fratele.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Mulțumesc, este ieftin.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Văd în Germania,câmpuri de maci cu flori roșii,au alcaloizi?a încercat cineva să le taie și să le fiarbă?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Acestea conțin unele alcaloizi (ușor toxici), dar niciunul dintre alcaloizii opiului. Nu v-aș sfătui să le consumați, deoarece nu au efecte prea dorite. Cu toate acestea, pe lângă p. somniferum, există și alți maci legali și necontrolați care conțin substanțe psihoactive (de exemplu, macul californian, macul mexican prickly, macul cu coarne galbene). Unii dintre aceștia produc, de asemenea, un latex care poate fi consumat ca opiul.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Frumos, vă mulțumesc pentru răspunsul dvs., pentru că mi-ați salvat timpul.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Alo...Se poate înlocui acidul sulfuric cu acid clorhidric?
 
Top