Question Cea mai bună presă pentru tablete și de unde să o cumpărați?

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Caut o presă de tablete pentru a face mai puțin de 10k pastile lunar, dar nu am cumpărat niciodată una, care este cea mai bună presă de pastile și de unde o pot cumpăra? De asemenea, opiniile și experiențele vor fi apreciate.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
77
Reaction score
44
Points
18
Zp9 este o alegere bună. Poate produce 9 000-16 200 de tablete/oră. Cumpărați-l de pe Alibaba și spuneți-i furnizorului să îl expedieze în două sau trei transporturi .
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
77
Reaction score
44
Points
18
Puteți să ne comunicați furnizorul
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
680
Points
93
N9MGKCLiNu


Presă ieftină și ușor de configurat.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
nu folosiți LFA, mașinile lor sunt groaznice, în special presele desktop. sunt bune doar pentru mixere. mașinile s3b din kent sau comanda directă din taiwan sau china sunt cele mai bune pariuri. Dar dacă doriți să mergeți pentru un TDP, vă recomand fie 1.5, fie 6s, acestea funcționează cel mai bine cu matrițe modelate.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1

Ați cumpărat vreodată unul? dacă da, de unde?

Nu sunt foarte încrezător în ceea ce privește cumpărăturile pe alibaba, deoarece pot avea probleme cu poliția mai târziu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Folosiți conturi anonime și bănci pentru aceasta.
De asemenea, pentru livrare, utilizați nume diferite și expediați echipamentul în piese de schimb, nu ar trebui să întâmpinați probleme în acest fel
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3

Dacă aveți opțiunea de a avea înlocuitori, cel mai bine este să treceți prin China. împărțiți mașina în 2/3 părți. TDP-urile sunt destul de ușor de asamblat și acest lucru ar fi mai discret. LFA colaborează cu poliția, un prieten apropiat de-al meu a avut o problemă cu această companie în urmă cu câțiva ani, când cumpăra 100 kg de firmapress alb (propria lor marcă de pilule) în fiecare săptămână sau cam așa ceva și a raportat autorităților. De asemenea, trebuie să raporteze activitățile suspecte. Din propria mea experiență, am impresia că asistența lor post-vânzare este inexistentă, aproape ca și cum ai cumpăra direct din Taiwan sau China. poți obține aceeași mașină pentru o fracțiune din cost dacă ai comanda direct de la producători

dacă puneți mai multe planuri în loc pentru livrarea în condiții de siguranță de la sursă, cred că veți avea mai puțin să vă faceți griji cu privire la LE în viitor decât merge prin LFA sau un alt vânzător din Marea Britanie cu băncile și informațiile de livrare toate salvate pe computerele lor gata să predea la un capriciu factura vechi vin bate.
 

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Adică 100 kg de firmapress în fiecare săptămână comandate de un client privat și nu de o companie este destul de suspect.
Nu au de ales decât să o raporteze dacă le pasă de afacerea lor.
În afară de familie și poate cel mai apropiat prieten, oamenii trebuie să fie supravegheați.
 
Top