Question Cel mai bun canabinoid sintetic pentru a imita thc?

chemfox99

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Caut un canabinoid sintetic pe care îl pot folosi pentru a îmbunătăți o plantă de cbd, astfel încât să aibă efecte similare cu thc. Este JWH-018 cea mai bună opțiune a mea? Ce părere aveți despre adb-butinaca?
Mulțumesc pentru ajutor.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
adb-butinaca este mult prea puternică și prea ușor de supradozat, ceea ce este de fapt o problemă cu 99% dintre canabinoizii sintetici

THJ-018
APICA
APINACA
UR-144 (?)
AB-001

Preferata mea a fost BB-22, deoarece avea o durată de acțiune similară cu cea a THC, însă a dispărut de mult timp. De asemenea, era mai ușor de supradozat și mult mai puternic decât cei 5 de pe listă.

Pentru a fi sincer - nu puteți reproduce THC cu canabinoide care sunt ușor de produs. Există întotdeauna o problemă, fie cu durata drogurilor, fie cu substanța care este prea imprevizibilă în timpul redozării sau chiar cu doza în sine.

Consultați și:

NNE1
CUMYL-PICA
CUMYL-PINACA

de asemenea, derivați de n-metilciclohexan.
 
Last edited:

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
experiența mea este doar să pulverizez și să las să se usuce ----> 15-20 min kick.
Pulverizați, înfășurați în hârtie de copt, apoi înfășurați folie stretch peste el, 48 de ore în frigider, apoi 24 de ore la temperatura camerei, despachetați, lăsați-l să respire un pic în aer curat ----> 1-2 ore kick..
dar nu știu dacă acest lucru funcționează pentru toate substanțele
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Un fel de cealaltă parte a acestei probleme, dar care este durata canabinoizilor sintetici comuni? Ca de la vârf la coborâre? Sunt întotdeauna un pic off de canabis pentru ca 3 ore, așa că mai puțin ar fi bine
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
doza normală de la 15 minute scade
 

luc

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
APINACA (AKB-48), o adamantylindazol carboxamidă este singurul produs posibil să se facă singur.

Puterea canabinoizilor sintetici poate exista și depinde adesea de structura lor chimică și de efectele asupra organismului. Unul dintre cele mai cunoscute canabinoide sintetice este "MDMB-CHMICA".

Alte canabinoide sintetice puternice adesea menționate sunt "JWH-018", "AB-FUBINACA" și "THJ-2201". Acești compuși pot fi extrem de puternici, cu efecte semnificativ diferite de cele ale canabisului natural.
 
Top