• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Benzodiazepine tranquilizers Furnizare Benzo

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Caut să achiziționez un furnizor de compuși benzo bruti. În prezent, folosesc Nemesis pentru aceste tranzacții, dar consider că majoritatea produselor sunt de o calitate foarte slabă și îndoielnică. Dacă există vreun individ aici care ar dori să aibă un client în mine, vă rog să-mi spuneți cum putem face acest lucru. Vreau să cumpăr comenzi de pulbere în vrac și voi fi un client discret și loial pentru oricine este capabil să furnizeze compuși puri. Orice sugestii și link-uri ar fi foarte apreciate și sper că totul merge bine pentru oricine citește acest lucru!

Oh și post script, mi-ar plăcea să fiu în măsură să cumpere unele methaqualone! Afurisita de mare farmacie a încetat să le producă pentru că sunt atât de grozave (am auzit și am citit), dar este foarte dificil să localizați orice sursă. Cred că la un moment dat va trebui să o sintetizez eu însumi, așa că dacă știți vreun furnizor chimic bun, vă rog să-mi spuneți?
 
Top