Question a-PVP preț

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hei, voi sintetiza prima mea dată a-PVP și voi începe să o vând aici, care este prețul pentru 1g?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ți-aș da 100 de dolari să o încerci, dar 50 de dolari este probabil prețul de vânzare cu amănuntul. Asta e doar părerea mea de american autoritar. Aici e cunoscut ca drogul care mănâncă fețele zombilor
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
În regulă, ți-aș da o mostră gratuită, dar expediez din Germania, nu știu dacă ar ateriza.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ar putea fi făcut să aterizeze cu stealth-ul potrivit, Germania nu este una dintre țările noastre problematice, dar transportul maritim este nebun ( pentru mine să vă trimit ceva începe de la 20 $ pentru cel mai mic pachet. Apreciez oferta, aș putea să vă arăt portofelul meu și că plătesc pentru eșantioanele care îmi sunt oferite gratuit pentru că îi susțin pe vânzătorii noștri și un eșantion gratuit nu este gratuit pentru vânzător. Am alte 2 mostre gratuite din Europa pe care nu le-am urmărit. Lăsați-i pe copiii săraci să aibă mostre. Știați că eu însumi ofer mostre gratuite! Currentlymits spuneți-mi ce doriți și voi găsi. De fapt, HEISENBURG plătește factura și oferă mostrele, eu sunt doar agentul ei în SUA. Dacă am putea să o convingem pe Judy Lui Who (nu este un nume real) să aducă paletul de velarafenonă la depozitul lor din State, aș cumpăra totul. Velarian ( planta) este o specie invazivă aici, așa că aș putea începe acolo, și în 15 sintetice scurt fi pietruire drumul meu de acces
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Vă mulțumesc pentru oferta dvs., o apreciez foarte mult, vă voi trimite un mesaj privat și vă voi spune progresul meu. :)
 
Top