5fadb sau 5cl?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Dezbat între a comanda 5fadb sau 5cl, mă întrebam dacă cineva are experiență cu ambele sau oricare dintre aceste canabinoide și mi-ar putea da opinia lor despre ele.
Mulțumesc.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Inginerul nostru a spus că 5f va fi un pic mai puternic decât 5cl. Dar din punct de vedere al gătitului, 5cl este foarte ușor de gătit. Pentru 5f gătit, este greu de controlat temperatura.
Așa că majoritatea clienților noștri vor alege să cumpere precursorul 5cl pentru a găti.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Fratele meu, am văzut oameni care au transmis în mod incorect mesajul că sinteza 5F va fi mai dificilă, așa că trebuie să răspund aici că procesul de sinteză este același și 5F este mai puternic!
 
  • Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Sunteți serios? Chiar dacă pulberea principală este aceeași pentru 5f și 5cl, dar materialele auxiliare nu sunt aceleași. SUNTEȚI SIGUR CĂ PROCESUL DE GĂTIRE ESTE ACELAȘI? Arată-ne dovada, te rog.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Prietene, tot ce pot să vă spun este că, dacă nu cunoașteți detaliile procesului de sinteză a produsului, vă rog să nu postați afirmații înșelătoare, atât 5F, cât și 5C sunt sintetizate de clienții mei aproape în fiecare zi, iar în ceea ce privește comentariul dvs. despre faptul că sintetizarea 5F este mai dificilă, iar temperaturile de sintetizare 5F sunt dificil de controlat, cred că este absolut neprofesional!
 
  • Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Diferența dintre 5C și 5F este că bromul utilizat este diferit, procesul de sinteză și reacție este același și nu există o astfel de afirmație neprofesionistă că temperatura este mai dificil de controlat, Un mic punct de cunoaștere, dacă doriți să știți puterea unui produs, puteți verifica valoarea EC50 a produsului, precum și datele de afinitate ale CB1/2
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Permiteți-mi să descriu pe scurt acest proces de sinteză, nu cred că cineva ar găsi 5F mai dificil dacă ar folosi precursorii și metodele noastre, după cum pot atesta mulți dintre clienții mei de pe forum.
Bromul utilizat în sinteza 5C este 5-bromo-1-penten, iar 5F utilizează 1-bromo-5-fluoropentan, ceea ce nu cauzează dificultăți în sinteză!
Dacă un furnizor vă spune că o anumită sinteză NOIDS este dificilă, atunci puteți veni la noi, în acest domeniu putem personaliza producția oricărui precursor NOIDS și soluția de sinteză pentru dumneavoastră! Succesul este absolut garantat, iar eșecul este complet rambursabil!
 
Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Interesant, și care ar fi doza recomandată de 5f pentru a obține un high similar cu cel al canabisului obișnuit și a nu intra în modul zombie?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Hârtie? Spice? Lichide?
Depinde de grupul de clienți, după cum am spus, puteți compara valorile EC50 și datele privind afinitatea receptorului pentru a judeca doza altor produse pe baza unui produs, dar nu pot vorbi prea mult despre produsele finale din cauza diferențelor individuale și a unor motive juridice.
 
  • Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Pentru condimente.
Știți cu cât este mai puternic decât delta9, de exemplu? Asta ar ajuta la estimarea unei doze exacte
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Datele pe care le-am furnizat se bazează pe unele dintre rapoartele pe care le pot obține și sunt doar cu titlu de referință, deoarece datele experimentale vor varia într-o oarecare măsură în funcție de metodologia de analiză

5F este un NIODS pe bază de indazol. este un agonist puternic la receptorul CB 1 ( EC50 = 0,52- 1,24nM) și a înlocuit complet Δ 9 în studiile de discriminare la șobolani, fiind în același timp de aproximativ 15- 30 de ori mai puternic.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Wikipedia enumeră multe dintre nM:s. În curând voi face un subiect despre cele mai puternice canabinoide bazate pe numărul nM al CB1:s în funcție de simplitatea mea: Less Tricky is More Informative; pentru început. MDMB-CHMINACA sunt godzilla condimentelor o_O 🤪😵
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Adevăratul MDMB-CHMINACA este un produs uleios, care este teoretic bun pentru producția de condimente dacă este acceptabil pentru oameni.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Da, dar este un produs uleios. cred că este mai degrabă pentru lichide sau ierburi
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
34
Reaction score
7
Points
8
Bine, deci este mai puternic, dar mai puternic nu înseamnă neapărat mai bun. Aveți idee care sunt efectele în comparație cu 5f?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Am primit feedback de la clienți care spun că funcționează mai bine
 
View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
181
Reaction score
100
Points
43
Deals
23
Noi nu folosim produsele și nu știm exact cum se simt diferitele produse, este ca și cum un tip de chips de cartofi are arome diferite, unora le place aroma de grătar, iar altora aroma de roșii. Există întotdeauna diferențe individuale, nu-mi place când oamenii mă întreabă care este cel mai puternic produs, de fapt dacă îți plac chipsurile cu aromă de roșii vei simți că orice alte chipsuri de specialitate nu sunt pe placul tău, în acest moment îți place doar acela, putem analiza punctele forte și slabe doar din punct de vedere al datelor obiective, nu reprezintă sentimente subiective. În ceea ce privește ce nevoi au clienții ce produse le plac ce sentimente, aceasta este libertatea lor!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Realizarea unui lichid foarte diluat este cea mai bună pentru ca noidele cele mai puternice să facă spice normal. Nu știu cum este experiența cu excepția intoxicației, așa că până atunci alți factori sunt irelevanți. Cele mai giveback-noids (resurse pământești de rezervă) după valoarea C1 (dacă se găsește pe wikipedia) este MDMB-CHMINACA & HU-210. Este, de asemenea, un Horror House Fun de ingerat în stare pură (doar un micro strop; pentru a fi sigur că nu va fi doborât așa cum sunt eu cu ușurință). Noids este cel mai abundent produs chinezesc, este destul de ușor să importați precursori și să faceți un condiment fin și umflat, iar narcoticele sub formă de pulbere gata sunt cele mai ușor de cumpărat în vrac cu o marjă de profit uriașă. Dacă faci un spray la un condiment puternic, dar fără pericol (prin pufuri lente de fum) ai ~ 50 de ori cantitatea de pulbere pentru a vinde ca un condiment de top cu puține supradoze.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Aceste indazol ccoma killer Noids sunt doar în complet împingând receptorii, nu spectre mai mult decât teste un pic, nu ca Cannabis. Aceste Noids grele sunt ca amorțeala Fentanyl, nu ca adrenalina heroinei, deși unii susțin că Godzilla Carfentanil dă, de asemenea, euforie puternică. Canabinoidele sunt însă mai degrabă o duritate chimică, chiar dacă există atât de multe variante. Așadar, simplific și spun că mai puternic este mai bine, deoarece asta este ceea ce interesează în principal utilizatorii. Streght of Mentioned (They are available in pharma grade powders too) from indazoles Wikipedia:
5-CL-ADB-A este un nume greșit (nu există niciunul numit 5CL, corect este MDMB-4en-PINACA: CB1 [Ki] 0,28nM, EC50 de 1,88-2,47nM este de 3 ori mai puternic decât infamul JWH-018 cu CB1 9,00nM. Ucigașul 5CL vândut aici la BB este pur al naibii de puternic în microdoză (ulei bine făcut).
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Fără valoare wiki. Mai multe decese decât 5CL. Moleculă mai puternică decât 5CL. Înseamnă mai puțin folosit pentru aceeași lapidare! Înseamnă mult atunci când este diluată de 30 de ori pentru a face Spice.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0,0944nM . MDMB-CHMICA: valoare EC50 de 0,14 nM. Nu wiki CB1. Mai slabă MDMB-FUBINACA CB1 1,14nM, dar tot atât de multe decese și spitalizări.
Cele mai nocive și letale OD Noids. ATENȚIE! ATENȚIE ca 25I NBOMBS și 5meoDMT.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Rege rar?: HU-210 este de 100 până la 800 de ori mai puternic decât THC natural din canabis și are o durată de acțiune extinsă. HU-210 are o afinitate de legare de 0,061nM la CB1 // CB2 0,52nM. THC adevărat este Delta-9-THC cu CB1 40,7nM. (wikipedia)
 
Top