Kit 5cladba , ajutor info

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
SECATNo83u

Știe cineva ce substanță rezultă din rețeta de mai sus și din sinteza lor? analizată în laborator?


Știe cineva formula chimică a produsului final sau denumirea acestuia?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Știu că este 5cladba, puteți să împărtășiți videoclipul cu calea sintetică sau experiența pe forum?thx
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Am încercat acest lucru o dată și nu am avut prea mult noroc, dar asta este ceea ce mi-a dat un furnizor! DIN NOU, AM EȘUAT CUMVA ȘI NU AM NICIO IDEE DE CE.

*********************************
!!!!NU LUAȚI ACEST LUCRU CA PE UN SFAT SIGUR. ÎMPĂRTĂȘESC PUR ȘI SIMPLU CE MI-A DAT UN FURNIZOR ȘI NU A IEȘIT BINE PRIMA DATĂ!!!!!
**********************************

Materialul principal 1 kg Nu sunt sigur ce este acesta.
DMF CAS 68-12-2 3L
850g de carbonat de potasiu CAS 584-08-7
5bromo-1penten 500g
Pasul 1
Puneți DMF în mașină și începeți să amestecați, apoi puneți toate materialele principale înăuntru.Așteptați aproximativ 10
minute, puneți 850 g de carbonat de potasiu și *****iți încălzirea, mențineți rata de încălzire
opriți încălzirea când atingeți 55 de grade.
PS:Carbonatul de potasiu nu se va scufunda la fund dacă reacționează suficient.
Pasul 2
Amestecați timp de un minut și introduceți bromo pentenul picătură cu picătură încet.în acest moment
temperatura va crește încet.
Pasul 3
Când bromopentenul este complet adăugat. Urmăriți temperatura din aparat și *****iți încălzirea.
Mențineți temperatura la 85-90 de grade timp de 3-4 ore.
Pasul 4
Opriți încălzirea după 3 până la 4 ore și așteptați să se răcească la temperatura camerei.
doriți să o răciți rapid,umpleți-o cu cuburi de gheață.
Pasul 5
Carbonatul de potasiu trebuie să fie spălat complet.în caz contrar, puritatea produsului finit se va reduce.
produsului finit va fi redusă.carbonatul de potasiu este solubil în apă.neutru, indicând că tot
carbonatul de potasiu a fost deja spălat de apă.
Se prepară apă cu gheață (de 4-5 ori DMF)într-un recipient,apa cu gheață înseamnă gheață pisată cu
apă la temperatură scăzută sub 20 de grade.puneți lichidul de reacție răcit în apă cu gheață
Se va separa culoarea albă sau puțin galbenă.
La 30 de minute după ce ați pus tot lichidul de reacție răcit în apă cu gheață, amestecați încet cu viteza de
100 de role pe 2 minute.Repetați acest proces de trei ori până când PH-ul apei de spălare este 7 sau
Sub 7, apoi filtrați solidul. turta de filtrare cu pulbere albă este produsul finit.
Pasul 6
Uscați solidul,acesta poate fi uscat la aer la temperatura naturală
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
În primul rând, raportul dintre materiale este greșit. Primul pas este să vă puneți materialele în ordine.
În al doilea rând, viteza și temperatura mașinii trebuie să corespundă. Care este turația mixerului dumneavoastră? Controlul temperaturii implică un proces de schimbare.
Atunci când uscați produse, punctul de topire al produsului este de 45 de grade și nu poate fi încălzit și uscat.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
182
Reaction score
103
Points
43
Deals
23

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Furnizorul dvs. nu vă furnizează rețeta corectă.
Și nu vă poate urmări pe parcursul întregului proces de producție?
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Le-am cumpărat de la TGRC. Acum am o metodă nouă. Cine vinde kituri? Sunt mereu în căutare de mai multe.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
William mă ajută să termin acest kit. Am toate instucțiile sale și un kit nou cu care să încep. Îmi place acest forum pentru că toată lumea este atât de susținătoare. Vă mulțumesc foarte mult băieți. Sper să pot dona 100 $ usd foarte curând.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Puteți împărtăși noua dvs. metodă? Am avut 2 kituri de ulei stricate😭😭
 
Top