Dlaczego tak zwane władze stawiają sobie za cel złapanie użytkownika narkotyków?

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Wydaje mi się, że władze, czyli policja, poświęcają 90% czasu i pieniędzy podatników na poszukiwanie osób zażywających narkotyki, które zazwyczaj są w dołku, biedne i nikomu nie szkodzą! Czy ten świat jest prawdziwy? To nie ma żadnego sensu, chyba że ich głównym zadaniem jest utrzymanie pewnej grupy ludzi próbujących dbać o własne interesy na dnie systemu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Zgadzam się, są to w dużej mierze dziwki dla rządu, otrzymujące wynagrodzenie za agendę, która nie przynosi korzyści nikomu poza bogatymi. Nie wiem, jak oni śpią w nocy. Myślę, że przeciętny człowiek czuje się lepiej, że nie ma "ćpunów" biegających po okolicy, ale nienawidzę tego, jak użytkownicy narkotyków są demonizowani. poza moim użyciem jestem stosunkowo normalną osobą, która przyczynia się do społeczeństwa, ale ludzie wydają się myśleć, że każdy użytkownik narkotyków jest mordercą / członkiem gangu / czymkolwiek.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
System kontroli jest skonfigurowany tak, aby zniszczyć każdego, kto używa lub dystrybuuje narkotyki. z wyjątkiem Pfizera i tego typu, jest to całkowicie zacofany system w naszych oczach, ale chrześcijanie rządzą tym krajem! i głównie w oparciu o ich wcześniejsze przekonania. nie chcę atakować niczyjej wiary w wyższą moc, ale ci faceci są sędzią, ławą przysięgłych i oskarżycielem.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Tak, próbowałem kiedyś porozmawiać z moją mamą o terapii wspomaganej psychodelikami, a ona powiedziała "ale kogo obchodzi, czy to pomaga ludziom, jest nielegalne i złe". Spróbuj powiedzieć to ludziom, którzy bardzo by na tym skorzystali. ludzie z lękiem i tym podobne.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Tak, halucynogeny są najmniej szkodliwe i mają największy potencjał. Ale można przedawkować 5meoDMT
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Nie miałem pojęcia. Istnieją również rcs i shi, które mogą cię zabić, ale nie wiem, czy to się liczy.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
RC easy (bardzo silna mikrodawka) OD KIllers: 5meo-dmt, Nbombs, Noids (głównie nowoczesne)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
To tak, jak powiedział George Carlin: "It's a biiig...". [prestiżowy, ekskluzywny - wszechpotężny] ...klub. A ty w nim nie jesteś".
Hipokryzja tego wszystkiego doprowadza mnie do czerwoności. Big pharma może w zasadzie robić, co chce. Ludzie mogą umrzeć, doznać obrażeń lub zachorować z powodu ich produktów i zaniedbań. Kilka osób otrzyma odszkodowanie za milczenie. Jeśli jest to zbyt duży bałagan, aby go opanować, wtedy dostajesz gówniany pozew zbiorowy, zazwyczaj nie zarabiają one nawet połowy tego, co ofiary, i są znane z marnowania czasu, uciekając przed czasem. W końcu dostajesz trochę pieniędzy, a oni prawdopodobnie w najgorszym przypadku osiągają nawet próg rentowności. Jak widać, dla tych ludzi liczą się tylko pieniądze. Nic nie zostaje rozwiązane, a oni są gotowi do wprowadzenia kolejnej linii potencjalnie szkodliwych produktów.

Jeśli mówisz o USA, to chrześcijanie z pewnością nie rządzą tym miejscem. Wszyscy tylko coraz bardziej oddalamy się od naszej boskości. USA, UE, cała ONZ. Wszystkie są rządzone przez tę samą grupę lub rodziny. Podzielone na podgrupy i frakcje, choć być może nie zgadzają się co do sposobu działania, ostatecznie dążą do tego samego celu. Wszystkie kłótnie i konflikty to tylko dym i lustra, które mają stworzyć iluzję, że nadal istnieje wolny wybór lub niepewność i że nasze głosy mają znaczenie. Ten plan jest realizowany od setek lat. To kolejna historia na inny czas.

Egzekwowanie prawa to kartel, o który naprawdę musimy się martwić. Jeśli o mnie chodzi, są oni największą grupą zorganizowanych przestępców. Gangsterzy z odznakami. Wszyscy trzymają się razem i kryją nawzajem swoje tyłki. W międzyczasie ludzie sprzedają swoich sąsiadów, bez powodu innego niż to, że może podejrzewają "nielegalną działalność" i "tak należy postąpić".

Często jestem zatrzymywany przez policję, a gdy tylko zorientują się, kim jestem, zaczynają od "zachowujesz się trochę dziwnie, czy coś wziąłeś? dlaczego twoje oczy tak wyglądają?" "wychodzisz ze znanego obszaru o wysokiej aktywności narkotykowej" "ile wziąłeś, skąd to masz itp. itp." Zawsze jestem jak... "Czy gdzieś nie brakuje dzieci? Czy nie możesz zrobić czegoś dobrego dla społeczeństwa, zamiast potrząsać i nękać ludzi, którzy nie są tak dobrze sytuowani?" Jako płatnicy podatków można by pomyśleć, że będziemy mieli więcej do powiedzenia na temat polityki i działań organów ścigania, sposobu wydawania ich czasu i zasobów.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Gliniarze po prostu próbują piąć się po szczeblach kariery. Nie sądzę, by wielu gliniarzy naprawdę dbało o użytkownika, ale aresztowania pomogą ci awansować w departamencie lub agencji
 
Top