Question Które leki bez recepty można wykorzystać do produkcji leków psychoaktywnych?

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cześć! Wiadomo, że metamfetamina może być wytwarzana z pseudoefedryny, zastanawiałem się, jakie inne leki bez recepty mogą być używane rekreacyjnie lub do wytwarzania związków psychoaktywnych.
Dziękuję
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
W krajach rozwiniętych leki o działaniu psychoaktywnym lub prekursory są wydawane na receptę. Mogą to być syropy na kaszel z kodeiną, metylofenidat (ritalin), leki zawierające ergotaminę, adderall, xanax, lyrica i wiele innych.
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
co z lekami bez recepty?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Wcześniej opublikowałem syntezę kokainy i niektórych analogów z D-rybozy, ale nawet ja jestem sceptyczny. Istnieje jednak patent
 
  • Like
Reactions: juu

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Po co w ogóle patrzeć na leki dostępne bez recepty? Syntetyczny olej migdałowy zawiera benzaldehyd. Syntetyczny aromat waniliowy zawiera wanilinę. Benzaldehyd może dawać amfetaminę lub metamfetaminę. Wanilina może ostatecznie dawać meskalinę. Czarny pieprz zawiera piperynę. Piperyna może dawać piperonal. Piperonal może dawać MDMA lub MDA. Gałka muszkatołowa zawiera wiele dobrych substancji. Lista jest długa i długa. Przez jakiś czas. Byłoby to jednak bardzo pracochłonne i nieopłacalne. Prekursory i katalizatory otaczają nas każdego dnia. ... pallad w katalizatorze twojego samochodu... folia aluminiowa w twojej kuchni... edukacja w zakresie chemii podstawowej i chemii leków naprawdę otworzy ci oczy na teoretyczne możliwości, które cię otaczają (w większości nieopłacalne).
 

juu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
szczególnie zainteresowany otcs
 
Last edited:

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Dekstrometorfan. Jesteś więc dość ograniczony, chyba że zaczniesz przyglądać się suplementom, takim jak L-tryptofan. Nie ma jednak nic, co można by wykorzystać w opłacalny i praktyczny sposób. Mógłbym to zrobić dla nowości, gdybym nie miał prawdziwej pracy do wykonania, ale to wszystko. Spojrzałbym na naturę, zanim spojrzałbym na leki OTC jako prekursory. Natura jest hojna. FDA? Nie za bardzo.
 
  • Like
Reactions: juu

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Brat nie potrzebuje recepty na leki 😁 wystarczy zapytać 😉
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Nie wiem, dlaczego nie jesteś Dr. Feelgood, ale chyba ta piosenka nie była popularna poza Stanami Zjednoczonymi
 
Top