Question Gdzie założyć laboratorium?

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Jak myślisz, gdzie jest dobre miejsce na założenie laboratorium?
Niedawno widziałem ogłoszenie o tanim wynajmie biura w biurowcu.
Czy uważasz, że to dobry pomysł, by urządzić laboratorium w biurowcu? Oczywiście nie produkowałbym narkotyków, gdy inni tam są, ale produkowałbym w nocy lub gdy wszyscy inni ludzie są nieobecni.
Co o tym sądzisz?
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Możesz ustawić go w dowolnym miejscu, generatory działają. Trzeba radzić sobie z nieznośnym zapachem.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tak, wiem. Planowałem kupić growtenty do uprawy chwastów, które powinny odfiltrować wszystkie zapachy wytwarzane przez syntezę. Każdy uznałby za dziwne, gdyby w biurowcu czuć było alkohol izopropylowy lub aceton.
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
IPA lub aceton powinny być najmniejszym zmartwieniem.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
To tylko przykład. Nie będę biegał z kilogramem P2NP w biurowcu, gdy jestem naćpany koksem i pokazywał go wszystkim. Nie byłbym aż tak głupi. Nawet nie używam narkotyków i produkowałbym tylko wtedy, gdy wszyscy są poza budynkiem.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ustaw się tam, gdzie jest ci wygodnie, nikt nigdy cię nie zobaczy, używaj tylko tego, czego potrzebujesz, odkładaj to na miejsce, gdy skończysz, zachowaj zdrowy rozsądek i nigdy, przenigdy nie wspominaj o narkotykach, chyba że podoba ci się struktura środowiska przypominającego więzienie lub bycie zmuszonym do robienia rzeczy dla policji, które gdyby ktoś się dowiedział, prawdopodobnie nie uznałby cię za idealnego przyjaciela.

Podsumowując, tylko aparatura, której potrzebujesz, nic więcej, wyczyść i odłóż na bok, gdy będziesz postępować, używaj tylko potrzebnych chemikaliów i tylko w wymaganych ilościach, a następnie, w zależności od tego, czy lubisz seks analny, powiedz ludziom o swoich osiągnięciach lub trzymaj gębę na kłódkę.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Byłem trochę rozczarowany, gdy zobaczyłem tutaj link z innego wątku dotyczącego lokalizacji laboratoriów, tak jakby ktoś miał ostateczną odpowiedź, tylko po to, by znaleźć to. Proszę, nie traktuj tego jako osobistego ataku, ale mam nadzieję, że moje połączenie tonu, sarkazmu i perspektywy doprowadzi mój punkt widzenia do domu dla każdego zainteresowanego. Jako odpowiedź na posty: Czuję się komfortowo w mojej sypialni. Nie czyni to z niej idealnego miejsca na laboratorium. Prawdopodobnie złym pomysłem na początek jest posiadanie "laboratorium narkotykowego" skonfigurowanego lub działającego w wynajmowanej nieruchomości, ponieważ nie jesteś właścicielem i nie jedyną osobą z kluczem, również w obiekcie komercyjnym? Cóż, to chyba w porządku... o ile jest po godzinach i upewniłeś się, że czujesz się komfortowo. Tak, w rzeczywistości zapewnij sobie PRAWDZIWĄ wygodę, ryzykując swoje życie i wolność. Załóż piżamę, czuj się jak w domu. Rozumiem, że przez komfort rozumiesz po prostu pewność siebie, aby działać w jakimkolwiek charakterze, który jesteś w stanie uzasadnić jako "bezpieczny". Jednak nie bawiłbym się tym ani trochę, ponieważ z pewnością może to prowadzić tylko do samozadowolenia.
.
Co mówią o samozadowoleniu? (Nigdy nie łudź się fałszywym poczuciem bezpieczeństwa, ale też nie siwiej, martwiąc się o to. "Nie jestem naćpany koką, nie biegam po budynku pachnącym eterem z kilogramem metyloaminy, nie rozmawiam ze wszystkimi, których i tak tam nie ma, więc "wszystko jest w porządku"".Staraj się grać rolę tego, za kogo się podajesz i cokolwiek masz robić, i staraj się nie wyglądać jak paranoiczny, niepewny i niestabilny producent nielegalnych narkotyków, próbujący podejrzanie ukryć swoje działania. Traktuj każdego kucharza tak, jakby sędzia, ława przysięgłych i kat byli w drodze, aby przeprowadzić kontrolę stanu zdrowia, gdy tylko wydasz swój surowy produkt z militarystycznym duchem inicjatywy. Na przykład, jeśli to w ogóle możliwe, zacznij rozkładać i czyścić przed lub w trakcie rekrystalizacji.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, więzienia i zakłady karne nie są pełne homoseksualnych gwałcicieli i informatorów. Z pewnością jest ich znacznie więcej niż można potwierdzić. Miałem przyjemność odwiedzić kilka z tych pięknych instytucji. Nie wiem, gdzie i jak inni lubią spędzać swój czas, dla każdego to samo, wolałbym być pominięty w tym równaniu. Może to Hollywood ponosi winę za ten stereotyp. Zarówno sodomia, jak i komunikacja / kompromis z władzą, na każdym poziomie, są zwykle powszechnie i otwarcie odrzucane. Nawet "w porządku" strażnicy więzienni nie lubią donosicieli, ponieważ sami strażnicy również są o tym informowani. Sam wolę czytać i ćwiczyć, szachy też są spoko. Utrata wolności w wyniku przyłapania na robieniu czegoś, czego nie powinieneś robić, przychodzi z terytorium, chociaż nie musi tak być i staramy się jak diabli. W pewnym momencie należy się tego spodziewać i zaplanować, choć czasem trzeba tego unikać za wysoką cenę.

Moja rada: skop tyłek największemu facetowi pierwszego dnia, albo zostań czyjąś suką..... erm, mam na myśli... Szanuj wszystkich, ale staraj się nie nawiązywać przyjaźni. Nie dołączaj do żadnych gangów. Trzymaj się "swoich ludzi". Nie uprawiaj hazardu ani nie ćpaj. Zachowaj swoje gówno dla siebie. Jeśli jesteś solidnym facetem, pilnujesz swoich spraw i wiesz, kiedy STFU, nie powinieneś się o nic martwić. Najprawdopodobniej nikt nie będzie niczego na tobie wymuszał, ani gliniarz, ani oszust, jeśli go nie zaprosisz. Jeśli myślisz, że złamiesz prawo i nic nie pójdzie nie tak, to masz urojenia. Twoja własna krew może być przekonana, by sprzedać cię w dół rzeki, "dla twojego własnego dobra"... "Abyś nie skrzywdził siebie lub innych." Rzeczywiście, luźne usta zatapiają statki.

Najważniejsze, jak mówili mi starzy wyjadacze: "Jeśli nie możesz odsiedzieć kary, to nie popełniaj przestępstwa". Jeśli chcesz zrobić krok naprzód, przygotuj się na konsekwencje i radź sobie z nimi SAM. Obiecuję ci, że ludzie będą słuchać i mówić: "cóż, to do bani", ale pod koniec dnia nikogo nie będzie obchodzić, jak pechowy był twój los i jak się sprawy potoczyły. Mądre pszczoły nie kupują obracających się felg i naklejek do swojego nowego Escalade za swój pierwszy zwitek gotówki. Zachowują je na deszczowy dzień, kiedy będą potrzebować prawnika i kaucji, a wszyscy niespodziewanie się odwrócą. Przepraszam za wszelkie domniemane urazy. Nie mam nic złego na myśli, chcę tylko pomóc. Przepraszam również za ogromną dygresję na temat więzienia, jednak nie widziałem zbyt wielu porad od nikogo na tym forum z prawdziwym wglądem lub doświadczeniem na temat tego, co robić, gdy życie staje się SNAFU. Nie wszyscy dotrzemy do mety w jednym kawałku, jeśli w ogóle. Statystycznie rzecz biorąc, wielu z nas uderzy w ścianę w takim czy innym momencie na tej drodze. Mam nadzieję, że załoga BB przeleci nad radarem. Życzę wszystkim powodzenia i sukcesów oraz wielu owocnych kucharzy! Przepraszam również za ten obszerny post.
---Z miłością i szacunkiem. o7
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Nie jestem na ciebie zły, koleś, wszystko, co mówisz, jest prawdą, jest miejsce, w którym możesz je umieścić, są sposoby, aby zrobić to dobrze, ale zostaniesz złapany lub lokalny biznesmen cię spierdoli lub skończysz dla nich pracując, tak się dzieje wymuszenie nastąpi, gdy tylko staniesz się popularny, zwłaszcza jeśli masz trudny do znalezienia popularny związek. Ludzie, którzy pytają o miejsce na laboratorium, powinni otrzymać odpowiedź, której udzieliłem w mojej skromnej opinii, nie jest to dokładnie poprawna odpowiedź dla wszystkich, ale zdecydowanie jest to właściwa odpowiedź dla kogoś, kto pyta, gdzie powinienem umieścić laboratorium narkotykowe. Można by argumentować, że może jest po prostu ciekawy, prowadzi badania nad książką i chce umieścić laboratorium narkotykowe tam, gdzie ma więcej pieniędzy niż rozsądku. Uwierz mi, nie widzę takich rzeczy, ponieważ zależy mi na prawdziwych ludziach i na pewno nie próbuję tylko pomóc. Porównałbym to do ludzi, którzy kłamali na temat dawek, które przyjmowali, próbując się chwalić, mówiąc, że napisał dawki i jak wszystko okazało się w porządku i nigdy nie sądziłem, że ludzie faktycznie wezmą to za rzeczywistość i wezmą 250 mg Etizolamm. Czy przechowywane są linie związków NBOMe, cóż, czuję się źle, że tacy ludzie kończą w szpitalu, rozmawiają z glinami, a w końcu zakazują rzeczy, a społeczność wygląda jak banda chuliganów f******, wszyscy są odpowiedzialni za to, aby nie zachęcać do niszczenia społeczności. Nigdy w życiu nie czułem się starszy niż pisząc w moich czasach, że zależy mi na tym miejscu, zejdź z mojego trawnika.
 
Last edited:

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Moja rada: skop tyłek największym facetom już pierwszego dnia, albo zostań czyjąś suką..... erm, mam na myśli.... Szanuj wszystkich, ale staraj się nie zaprzyjaźniać. Nie dołączaj do żadnych gangów. Trzymaj się "swoich ludzi". Nie uprawiaj hazardu ani nie ćpaj. Zachowaj swoje gówno dla siebie. Jeśli jesteś solidnym facetem, pilnujesz swoich spraw i wiesz, kiedy STFU, nie powinieneś się o nic martwić. Najprawdopodobniej nikt nie będzie niczego na tobie wymuszał, ani gliniarz, ani oszust, jeśli go nie zaprosisz. Jeśli myślisz, że złamiesz prawo i nic nie pójdzie nie tak, to masz urojenia. Twoja własna krew może być przekonana, by sprzedać cię w dół rzeki, "dla twojego własnego dobra"... "Abyś nie skrzywdził siebie lub innych." Rzeczywiście, luźne usta zatapiają statki.


zrobi to. STFU, radź sobie z własnymi ludźmi i nie bądź głupcem. zachowuj się normalnie. załatwione
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
I nie, czuję się urażony twoją projekcją myślenia, że wiesz cokolwiek o radach zmieniających życie, których udzielasz z taką pewnością siebie, że niepokojące jest słuchanie, jak udzielasz rad opartych na absolutnie żadnym realnym świecie. Mogę być kimkolwiek, mogę wszystko wymyślać, mogę być programem czatu, ale to, czego nie robię, to zachęcanie ludzi do robienia głupich rzeczy na najwyższą możliwą skalę, po prostu pomyśl o tym człowieku.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Bracie, jestem bardziej zdezorientowany niż wcześniej. Do kogo ty, kurwa, mówisz? Do mnie? Do kogoś innego?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Przykro mi, że tak się czujesz @testint - wierzę, że mówi do mnie @Kanalratte556
Nie wierzę jednak, że zrobiłem rzeczy, o które mnie oskarżasz. Z pewnością nie celowo. Przeczytaj jeszcze raz to, co powiedziałeś i "po prostu pomyśl o tym, człowieku
Celowo nie nazwałem nikogo po imieniu ani z imienia, więc ... nie bądź taki wrażliwy, proszę. Wszyscy tutaj komunikujemy się z zamiarem pomagania i uczenia się od siebie nawzajem (mam nadzieję).

Porada zmieniająca życie? Z taką pewnością siebie i - absolutnie - bez prawdziwego świata ..... ? Czy zachęcałem kogokolwiek do robienia głupich rzeczy na dużą skalę? Zastanów się nad czym dokładnie? Moja rada była i jest prosta: nie jest mądrym pomysłem, aby kiedykolwiek czuć się komfortowo podczas popełniania przestępstw - w ten sposób zwykle łapani są przestępcy, którzy odnieśli sukces. Nie podejmuj ryzyka, którego konsekwencji nie jesteś w stanie udźwignąć. Miej zaoszczędzone pieniądze na wypadek takich konsekwencji. Może nie używaj publicznego miejsca do tajnej produkcji narkotyków. Staraj się nie zbliżać zbytnio do tak zwanych sodomitów i policyjnych niewolników, jeśli trafisz do więzienia.

"Moja rada: skop tyłek największemu facetowi pierwszego dnia, albo zostań czyjąś suką..... erm, mam na myśli..." - miała być odrobiną humoru, aby rozbroić wszelkie postrzegane urazy. @testint Wydaje się, że twoja rada brzmi po prostu: "wybierz miejsce, w którym czujesz się komfortowo i trzymaj gębę na kłódkę, chyba że lubisz seks w więzieniu". Wybacz, że zagram w "adwokata diabła" i dodam swoje dwa centy do całej sprawy. Nie należy nigdy zakładać, że cokolwiek jest gwarantowane bezpieczne lub że wie się wszystko, to wszystko, co próbuję powiedzieć. Wiem, że nie wiem wszystkiego, nie staram się zachowywać ani brzmieć tak, jakbym to robił. .... Wiem jednak, co wiem. Nikt nie może mi tego odebrać i będę to głosił do ostatniego tchu, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Przyjmij to, co powiedziałem, za to, co jest warte, przyjacielu. Co nie powinno być gówno warte. W końcu jestem z pewnością nikim, z internetu, który wymyśla rzeczy na bieżąco, mogę nawet być AI. Więc nie ma się co obrażać. To nie miał być atak ani kłótnia, tylko sugestie i krytyka. Jak najbardziej, RÓB CO CHCESZ. Chodziło mi głównie o ideę podejmowania ryzyka i bycia przygotowanym na konsekwencje... po prostu BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY za swoje działania, przede wszystkim przed samym sobą.

Jeśli chodzi o "absolutnie ... jakikolwiek prawdziwy świat ... NIC", z braku lepszego słowa. Wspomniałem, że faktycznie byłem w tych miejscach, więcej niż kilka razy w kilku lokalizacjach, przez dłuższy czas. Jak już mówiłem, nie wszyscy odwiedzający to stołki z miękkimi tyłkami. To się zdarza, ale nie jest też trudno uniknąć tego całego bałaganu, jeśli ktoś chce tego uniknąć. Nie próbowałbym nikomu mówić, jak ma żyć, w więzieniu czy poza nim. Myślę, że moja rada dotycząca tego, jak odsiedzieć swój wyrok (jeśli musisz) bez tych wszystkich dodatkowych bzdur, jest dobrym punktem wyjścia dla każdego, kto próbuje to zrobić. Nie pozwólcie, by to, co powiedziałem, powstrzymało kogokolwiek z was od chwały. Rób swoje, człowieku. Bądź wszystkim, czym możesz być. Bądź bezpieczny <3
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Dziękuję, potrzebowałem tego, naprawdę robiąc rzeczy samemu i wiedząc, jak daleko prawdziwa rzecz z braku lepszego określenia jest od prawdziwego gówna, którego doświadczyłem, sprawia, że jestem trochę zmęczony 8 powinien zatrzymać się i pamiętać, że wszystko nie jest takie, jak to, czego doświadczyłem dziękuję za odpowiedź
 
Top