Question Gdzie kupić techniczny kwas siarkowy?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Cześć,

ostatni raz kupowałem kwas siarkowy jakieś 2 lata temu, kiedy można go było kupić niemal wszędzie bez specjalnych pozwoleń. Było to na krótko przed sklasyfikowaniem go jako substancji niebezpiecznej w Europie.
Większość internetowych dystrybutorów chemikaliów wymaga oświadczenia o końcowym zastosowaniu.

Więc gdzie mogę kupić ilości od 1-5l kwasu siarkowego o czystości <95%?
Czy ktoś ma jakiś rynek clearnet/darknet, gdzie oferowany jest kwas siarkowy i inne towary chemiczne?

Mr.Magic
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Kwas siarkowy o czystości 95% nie jest klasą techniczną. To nie "większość" dystrybutorów wymaga oświadczenia użytkownika końcowego, ale wszyscy. Po prostu nie będziesz mógł go kupić, chyba że kupisz go jako firma i zadeklarujesz jego uzasadnione użycie.

Niektóre środki do czyszczenia kanalizacji zawierają niskiej jakości kwas siarkowy, który można wyekstrahować i skoncentrować do pożądanego stężenia. Należy jednak pamiętać, że gotowanie stężonego kwasu siarkowego nie jest żartem, ponieważ trzeba to zrobić w temperaturze powyżej 300 °C.

Jeśli chodzi o rynek, możesz użyć tego forum do zakupu towarów. Jeśli naprawdę go potrzebujesz, możesz wysłać mi bezpośrednią wiadomość, a ja wyślę ci trochę.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Niezależnie od tego, jaki kwas siarkowy otrzymasz, może on zawierać pewne zanieczyszczenia, środki do czyszczenia kanalizacji są często zanieczyszczone. powinien być klarowny i cięższy od wody. aby zapewnić czystość, możesz użyć aparatu destylacyjnego. po pierwsze, aby usunąć wszelką wodę, po drugie, aby destylować nad kwasem i pozostawić zanieczyszczenia.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Używam specjalnego środka do czyszczenia odpływów, który zawiera 97% kwasu siarkowego, jeśli nie więcej. 1 litr = 1,8 kg jest też tani jak cholera, ale czego innego można się spodziewać w Europie Wschodniej?
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Cześć,
Nie znajdziesz żadnego legalnego źródła sprzedającego kwas siarkowy powyżej 14,9% w UE, bez względu na to, gdzie szukasz.

Jeśli potrzebujesz wyższego stężenia, możesz albo użyć 14,9% kwasu, który można łatwo kupić w dużych ilościach i w wielu różnych sklepach bez recepty i online, i skoncentrować go, albo uzyskać go innymi kanałami.

Stężenie kwasu siarkowego do 70% to bułka z masłem i wymaga jedynie bardzo podstawowego szkła... Wszystko powyżej 70% powinno być wykonywane tylko przy zachowaniu pewnych środków ostrożności, odpowiedniego sprzętu i podstawowej wiedzy / doświadczenia. Stężony wrzący kwas siarkowy to paskudna sprawa, zaufaj mi.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Mam kwas 97%. I nie jest wrzący haha ma ładny fioletowy kolor mogę włożyć do niego rękę bez problemu jeśli nie mam skaleczonej ręki to może poparzyć
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Witam,
Istnieje środek do czyszczenia kanalizacji, który zawiera 97% kwasu siarkowego. 1l kosztuje poniżej 5 euro. Ustaw VPN na Litwę i wygoogluj "sieros rūgštis valiklis". Nie jestem pewien, gdzie mieszkasz i nie wiem, czy ci to wyślą.
wysłać go do Ciebie, ale warto rzucić okiem. Spojrzałem na indregients i na pewno jest to 97% kwas siarkowy.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Mogę odesłać przez bbgate escrow drain cleaner ale drożej niż 5 eur :D
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Barwią te rzeczy. Ma fioletowy kolor. Waham się przed użyciem Ambro-sol.
 
Top