Question sposoby na uzyskanie efedryny Aus

FyreFoX1

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cześć, najpierw chcę przeprosić, jeśli to głupie pytanie, ponieważ jestem tu nowy na bb, ale dużo czytałem

Nie jestem pewien, czy istnieje proste rozwiązanie.

ale zastanawiałem się, w jaki sposób osoba w Australii mogłaby uzyskać główne chemikalia do metamfetaminy ze względu na ścisłą kontrolę narkotyków (rzeczy takie jak psuedoefedryna).

Zastanawiałem się również, czy jestem świadomy ilości paczek wwożonych do Ameryki i UE, co powoduje, że służby celne mają trudniejszy czas na uzyskanie paczek z chemikaliami, ale czy Australia jest bezpiecznym miejscem docelowym, nawet jeśli paczka nie trafia do twojego domu?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Sądzę, że w zależności od kraju, w którym dokonujesz zakupu i tego, czy tego dnia sprawdzają z tego kraju, czy nie, jest to hazard 50/50, niewielka ilość może skutkować listem od organów celnych z informacją, że paczka została zajęta i nie należy próbować ponownie lub policja federalna może zostać powiadomiona, a ty zostaniesz umieszczony na radarze.
 

Seekinglife01

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 8, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
BMK i metyloamina itp. Jak na razie zawsze się sprawdzają. Zrób to w małej ilości, nie więcej niż 4 kg i oznacz jako coś innego. Nie wysyłaj tego do domu, znajdź dom na ulicy, gdzie ludzie pracują cały dzień lub dom do wynajęcia i pusty. Nie próbowałem psuedoefedryny, gdybym mógł, zrobiłbym to. Nie mogę znaleźć prawdziwego dostawcy.
 
Top