TUTORIAL: Jak uzyskać i używać fałszywego dowodu tożsamości do bezpiecznego zamawiania prekursorów, otwierania kont bankowych i nie tylko

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Dlaczego warto korzystać z fałszywej tożsamości?



Cóż, istnieje wiele powodów, dla których fałszywy identyfikator pomógłby znacznie zwiększyć bezpieczeństwo. Po prostu wszystkie te typowe zadania, które wykonuje się w codziennym życiu, pozostawiają ślady, które można łatwo prześledzić.

Nie chodzi tylko o adres do przyjmowania zamówień składanych w sklepach chemicznych, ale także o płacenie za zakupy w sposób, którego nie można prześledzić. Ponieważ kryptowaluty lub "płatności gotówką w kopercie" nie są akceptowane przez prawie wszystkich dostawców, anonimowe konto bankowe + konfiguracja Paypal z fałszywym identyfikatorem będą potrzebne do zachowania anonimowości. Możesz też sprzedawać narkotyki online i potrzebować możliwości wymiany kryptowalut na gotówkę i pobrania jej z bankomatu.

To tylko najbardziej oczywiste przypadki użycia, jest ich o wiele więcej....



To, co tutaj wyjaśnię, to przyjazny dla noobów samouczek krok po kroku, jak i gdzie zdobyć fałszywe fizyczne dokumenty tożsamości, gdzie zdobyć fałszywe dokumenty cyfrowe i jak dokładnie wykorzystać je do założenia konta bankowego, Paypal, wymiany kryptowalut. A także, jak używać ich do odbierania przesyłek za pomocą usług spedycyjnych w połączeniu z anonimowymi skrzynkami pocztowymi zarejestrowanymi również przy użyciu fałszywej tożsamości.

A wszystko to bez wychodzenia z domu. Bez konieczności spotykania się z dostawcami, odwiedzania oddziałów banków itp.



Konfiguracja komputera

Korzystanie z fałszywego identyfikatora nie pomoże, jeśli bezpieczeństwo komputera jest do bani!

Zanim cokolwiek zrobisz z fałszywą tożsamością, musisz upewnić się, że nigdy nie użyjesz swojego prawdziwego adresu IP do niczego. Zarejestruj się u dobrego dostawcy VPN, który może być opłacany kryptowalutami! Nie rejestruj go za pomocą prywatnego adresu e-mail, użyj tego, który skonfigurowałeś dla swojego fałszywego identyfikatora!!!



Musisz także upewnić się, że nie używasz tej samej przeglądarki do prawdziwego i fałszywego życia.

Zalecałbym program anty-wykrywczy BRowser z profilem skonfigurowanym tylko do tego celu. Przykładami mogą być CheBrowser, Ghostbrowser i inne. Osobiście preferuję CheBrowser. Za te trzeba zapłacić, ale będą też inne rozwiązania, które mogą być bezpłatne, wystarczy wygooglować "anti detect browser" lub "multi profile browser". Można to również zrobić za pomocą Chrome, ale chodzi o to, że te standardowe przeglądarki nie zostały opracowane z myślą o najlepszej anonimowości i dlatego zawsze wyciekają dane w standardowej konfiguracji, więc wiele rzeczy musi zostać dostosowanych, aby wyłączyć takie rzeczy, jak śledzenie geolokalizacji, WebRct itp. Nie wyjaśniam tego, ale jeśli wygooglujesz "make chrome an anti detect browser" lub "chrome plugins anti detect", jestem pewien, że sam znajdziesz rozwiązania.



Oprócz przeglądarki idę również o krok dalej, robiąc wszystkie podejrzane rzeczy na maszynie wirtualnej, którą zainstalowałem na moim laptopie. Uruchamiam przeglądarkę anti detect na tej maszynie wirtualnej, zapisuję również wszystkie fałszywe dokumenty itp. na tej maszynie wirtualnej, a dodatkowo używam Veracrypt do szyfrowania i ukrywania całej partycji używanej dla mojej maszyny wirtualnej. W ten sposób, jeśli mój komputer zostanie kiedykolwiek przejęty lub może zgubiony, nikt nie będzie mógł znaleźć żadnych podejrzanych rzeczy. W ten sposób wyglądam na uczciwego członka społeczeństwa. Cóż, to może wydawać się paranoiczne w twoich oczach. To od ciebie zależy, czy pójdziesz o krok dalej dla dodatkowego bezpieczeństwa. Możesz nie widzieć ku temu powodu, w porządku. Ale proszę, powyższa część dotycząca przeglądarki nie jest dodatkowa, nie należy jej pomijać !!! Używanie jednej przeglądarki do wszystkiego (fałszywego i prawdziwego życia) spowoduje problemy i doprowadzi do zablokowania konta. Paypal, banki, eBay, amazon, giełdy kryptowalut mają swoje własne systemy zapobiegające oszustwom i zorientują się, jeśli zalogujesz się na różne konta, połączą je i często oflagują lub zbanują! To samo, jeśli używasz TorBrowser do tych celów. Tor może być dobry do wielu rzeczy, ale nie będziesz mógł korzystać z bankowości internetowej, PayPal itp.



Otwieranie konta bankowego

Jestem w Europie, więc to, co wyjaśniam tutaj w zakresie konfiguracji konta bankowego, przekierowania poczty itp. może być inne w USA.



Podczas otwierania konta bankowego online zawsze będzie wymagana pewnego rodzaju weryfikacja, aby upewnić się, że Ty (jako osoba otwierająca konto) jesteś tym, za kogo się podajesz! Znam 2 systemy weryfikacji, które można łatwo wykorzystać bez większego wysiłku:



A) - Weryfikacja za pomocą przelewu bankowego:

Jeśli zakładasz nowe konto online, może istnieć możliwość weryfikacji za pomocą przelewu bankowego. Wygoogluj coś w stylu "Neo Banks" lub "Neo Banks verify by bank transfer" w języku angielskim, a także w swoim własnym języku, aby znaleźć listę tak zwanych banków NEO. Openbank jest jednym z tych, które akceptują weryfikację przelewem bankowym i przypuszczam, że także LEO Pay. Sposób, w jaki ta weryfikacja działa w szczegółach, polega na tym, że musisz dokonać przelewu pieniędzy z istniejącego konta na nowe, które właśnie rejestrujesz. Aby to zadziałało, ważne jest, aby nazwa właściciela konta wysyłającego pieniądze była podobna do nazwy konta odbiorcy. Sposobem na osiągnięcie tego jest sprzedanie czegoś taniego za około 20 € online i zaakceptowanie płatności tylko przelewem bankowym. Teraz spodziewaj się, że facet o imieniu "Alex Shulgin" jest zainteresowany kupnem twojego używanego telefonu z Androidem, jesteś całkowicie podekscytowany zbiegiem okoliczności posiadania takiego samego imienia jak on. Co zabawne, nigdy wcześniej ci się to nie zdarzyło....

Co powinieneś zrobić, zarejestruj swoje konto o tej nazwie i pozwól mu zapłacić 20 € na konto o tej samej nazwie. Następnie wyślij mu zakupiony telefon i kontynuuj od tego momentu. "Alex Shulgin" właśnie zweryfikował twoje konto bankowe otwarte na to samo nazwisko, które od teraz będzie tym samym nazwiskiem, którego używasz do swojej fałszywej tożsamości. Będziesz używać tych danych do tworzenia fałszywych fizycznych lub cyfrowych dokumentów tożsamości i wszelkich dalszych kroków, takich jak rejestracja w usługach przekazywania poczty itp.



B) - Weryfikacja za pomocą fałszywych dokumentów cyfrowych

Wise. com działa świetnie w ten sposób. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o zrobienie zdjęcia swojego identyfikatora, a także selfie, na którym trzymasz swój identyfikator. Następnie sprawdzają zdjęcia, czy wszystko jest w porządku i czy numery paszportów są ważne.

Co za zbieg okoliczności, że Twój telefon jest uszkodzony i nie możesz już robić zdjęć, ponieważ Twoja kamera nie działa. Wystarczy skontaktować się z pomocą techniczną i poprosić o inne rozwiązanie. To, co wymyślą, to możliwość przesłania dokumentów tożsamości w Photoshopie. Sprawdzają je szczegółowo, ważne jest, aby używać dokumentów wykonanych przez kogoś, kto naprawdę wie, jak to zrobić i jak obliczyć ważne numery paszportów. Jest jeden facet, którego mogę polecić (dane kontaktowe można znaleźć na końcu tego samouczka), wszystko, co musi wiedzieć, to imię i nazwisko, płeć, data urodzenia, adres i narodowość. Płacisz mu około 100 € i w ciągu 2-3 godzin otrzymasz 3 pliki graficzne. Jeden z przodu, jeden z tyłu i jedno selfie. Wystarczy je przesłać i prawie gotowe. Aby w końcu otrzymać numer konta bankowego IBAN, musisz również doładować swoje konto kwotą co najmniej 20 €. Łatwą rzeczą jest to, że akceptują również Paypal. Wystarczy więc skonfigurować Paypal z fałszywymi danymi identyfikacyjnymi, a następnie znaleźć kogoś, kto prześle ci 20 € na to konto (sprzedaj coś), a następnie użyj tego nowego fałszywego Paypal, aby zweryfikować swoje nowe fałszywe konto bankowe.





Kilka słów o korzystaniu z tych kont:

Nie zamawiaj jeszcze żadnej karty bankomatowej, możesz to zrobić później, gdy przekierowanie poczty i skrytka pocztowa będą na miejscu!

Nie rób tego od samego początku! Te konta powinny być trochę rozgrzane. Nie obciążaj ich początkowo kwotą 2000 €, po prostu tego nie rób, mogą zostać oflagowane. Zacznij używać ich do kupowania i sprzedawania w serwisie eBay, aby pokazać wiarygodne transakcje przez miesiąc lub dwa. Sprzedaj kilka rzeczy i wykorzystaj gotówkę na zakup rzeczy takich jak aceton w serwisie eBay. Następnie, po pewnym czasie, możesz użyć wymienników kryptowalut do transferu gotówki i wykorzystać ją do zakupów w dużych sklepach chemicznych.





Udawanie firmy

Użyj swojej tożsamości, aby zarejestrować się w namecheap.com i kupić domenę opłaconą kryptowalutami. To, co zwykle robię, to coś ogólnego, jak www.alexshulginservices.eu i zbudowanie prostej strony internetowej dla swojej firmy "Alex Shulgin Industry Services". Po zakończeniu skonfiguruj pocztę e-mail z tą domeną i zawsze używaj jej do komunikacji jako swojej firmy. Z mojego doświadczenia wynika, że to wystarczy, by móc kupować niemal wszędzie. Mogą poprosić o rejestrację firmy. Jeśli tak, zdobądź fałszywy dokument cyfrowy z powyższego źródła. Jeśli poproszą o identyfikator VAT, w rzeczywistości jeszcze go nie masz.





Adres fizyczny

Potrzebujesz adresu, który będziesz podawać na swojej stronie internetowej, w bankowości, eBayu itp. Istnieje wiele sposobów, aby to osiągnąć. Istnieją profesjonalne firmy zajmujące się przekazywaniem poczty (sprawdź ich warunki, wiele z nich otwiera paczki i sprawdza zawartość, oczywiście nie korzystasz z nich).

We wszystkich krajach graniczących ze Szwajcarią (Włochy, Francja, Niemcy...) znajdą się firmy specjalizujące się w odbieraniu paczek dla szwajcarskich klientów, którzy mogą następnie po prostu przejechać przez granicę i odebrać je stamtąd, aby uniknąć kłopotów z wysyłką poza terytorium UE. Możesz wysłać do nich e-mail i opowiedzieć, dlaczego nie chcesz go odebrać, ale przekierować go na lokalny adres lub skrytkę pocztową (może z powodu wakacji) Niektóre z nich akceptują takie prośby.

Innym sposobem, chyba najlepszym, jest skorzystanie z wirtualnego biura. Dlaczego nie? Uzyskaj wirtualne biuro dla usług Alex Shulgin Industry, używaj tego adresu wszędzie i wysyłaj tam swoje odczynniki, a następnie prześlij je do skrytki pocztowej skonfigurowanej z twoim fałszywym identyfikatorem lub wyślij je do lokalnego sklepu dhl i znajdź kogoś, kto je stamtąd odbierze lub, w zależności od twojej paranoi, może również przekieruj je przez inny adres.



Robię to w ten sposób od wielu lat i od czasu do czasu zmieniam również swój fałszywy identyfikator i fałszywą firmę i jestem w stanie składać zamówienia z dowolnego miejsca, a także zamawiać ryzykowne rzeczy i nigdy nie miałem żadnych kłopotów.



Źródła itp.



Aby uzyskać cyfrowe fałszywe dokumenty, a także fizyczne fałszywe karty ID lub prawa jazdy, jest jeden facet, którego mogę polecić. Zawsze korzystam z jego usług i nigdy nie miałem żadnych kłopotów:



Telegram: @MyAlienID
Cyfrowy fałszywy dowód osobisty: 90€
Fizyczne karty ID: 390€


Cóż, spodziewaj się, że fizyczne karty mogą nie działać na lotniskach, podczas kontroli policyjnych itp... Ale są świetne do otwierania kont, odbierania zamówień z urzędów pocztowych itp. ....

Mam nadzieję, że ten samouczek pomoże ci bezpieczniej zamawiać chemikalia.
Mam również nadzieję, że moja znajomość języka angielskiego jest wystarczająco dobra, abyś zrozumiał, o czym piszę.



Jeśli masz jakieś pytania, nie krępuj się zamieścić ich tutaj
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Dobry wątek.

Czy MyAlienID sprzedaje na jakimkolwiek rynku za pomocą usług escrow?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Cześć Kokos,

Cóż, nie jestem pewien dokładnie, pracuję z nim już od dłuższego czasu i nigdy nie korzystałem z escrow.
Znalazłem go na forum cardingowym kilka lat temu. Kupiłem kilka dowodów osobistych i tonę dokumentów cyfrowych, głównie kiedy sam się legitymowałem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Mam cię!

Nie używam Telegrama, to jest problem - z kilku powodów

Ale spodobał mi się twój przewodnik, był dobrze napisany i zrozumiały! Może spróbuję.
Czy wiesz, skąd wysyła dokumenty?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Wysłane z Wielkiej Brytanii. Ale nie kupiłem karty w ciągu ostatnich 12 miesięcy, jak sądzę. Może coś się zmieniło, trzeba zapytać.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Brzmi dobrze!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
słyszeliście coś przypadkiem?

Ponadto, czy nadal istnieją sprzedawcy fałszywych dokumentów tożsamości, którzy sprzedają dokumenty, które będą prawdziwe na lotnisku lub na policji? Osobiście widziałem fałszywy dowód osobisty wystawiony przez policję, który został uznany za prawdziwy... oczywiście było to 15 lat temu. mimo to, jeśli istnieje opcja na fałszywe dowody osobiste, które wytrzymają kontrolę, rozsądne wydaje się pójście tą drogą.....
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Wiem o sprzedawcach fałszywych dowodów osobistych, ale one nie przechodzą.

Myślę, że identyfikatory sprzed 15 lat znacznie różniły się od tych dostępnych obecnie.
Zależy to od wielu czynników, czy można je zdać na lotniskach, czy nie... ale mam kontakt offline, który twierdzi, że dostaje fałszywe identyfikatory, które przechodzą... ale kosztują kilka tysięcy dolarów.

W każdym razie fałszywy dowód osobisty, który powinien przejść na lotnisku, musi pochodzić od osoby, która istnieje IRL, abyś mógł użyć jej osobowości
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Dzięki za tutorial !!!
100 euro to bardzo tanio za dokumenty i selfie, jeśli to działa. Czy wiesz, czy jeśli bank poprosi o kolejne selfie, będziemy musieli zapłacić temu facetowi więcej 100 euro?
Zrobiłem konto z moim prawdziwym imieniem i nazwiskiem w kantorze i poproszono mnie o selfie 3 razy w różnych dniach, dopóki nie zweryfikowałem konta.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Jeśli kiedykolwiek znajdziesz tanie bilety do tblisi, zaryzykuj i załóż gruzińskie konto bankowe, są one pro-biznesowe, bez zadawania pytań, 0 podatku od dochodów zagranicznych.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Co tak naprawdę? To interesujące. Masz w tym doświadczenie? Zastanawiam się, jak można by to skonfigurować w sposób anonimowy z fałszywymi dokumentami
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Istnieją agencje, które pośredniczą w tym za ciebie, nawet zdalnie, ale są one szalenie drogie. Nie jestem pewien, jak łatwo jest z fałszywymi dokumentami, ale ponieważ są to skany, które wysyłasz, powinno to zadziałać, ale widząc, że nie zgłaszają niczego nikomu, nawet prawdziwe imię i nazwisko lub prawdziwa firma fasadowa są wystarczające.
Wiem o kilku innych krajach, które są takie, ale musisz udać się osobiście. W tym przypadku są w Europie, więc nie jest to zbyt daleko, mogę dać ci znać w PM.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
nie, nic więcej nie jest potrzebne
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

ale tak naprawdę, jeśli używasz prawdziwych danych, nigdy nie będziesz wiedział, kiedy zostaną zmuszeni do współpracy z organami ścigania i organami podatkowymi UE. Spodziewałbym się, że stanie się to wkrótce, ponieważ ze względu na sytuację z Rosją, Gruzja jest teraz jeszcze bardziej zainteresowana byciem w dobrej kondycji z UE i chcą stać się częścią UE, a to z pewnością nie zadziała, gdy wspiera się pranie pieniędzy.

ALE:

Rozmawiałem z tymi agencjami rok temu, mają dobre kontakty i nie potrzebują oryginalnych dokumentów do otwarcia konta.
Możesz wysłać im fałszywe dokumenty i sprawić, że zarejestrują je w tych agencjach.

Spodziewam się, że może być nawet możliwe zrobienie tego samemu bez płacenia 1000 € agencji.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
1.000EUR to nawet nie tak dużo, ale generalnie jestem dość ostrożny, jeśli chodzi o agencje. Wiesz, nie ma honoru wśród złodziei haha.

Otworzę czat z tobą i @UWe9o12jkied91d, abyśmy mogli dalej dyskutować
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Wiemy, że 2023 to rok, w którym znajdą się na liście raportowania i monitorowania, zapomniałem, jak to się nazywa.
 
Top