Droga kryształowej metamfetaminy (wideo)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666

W jaki sposób meksykański kartel Sinaloa organizuje przemyt metamfetaminy z chińskich i indyjskich fabryk do dilerów na całym świecie?

Meksykański kartel Sinaloa zajmuje się przemytem silnie uzależniającej metamfetaminy z chińskich i indyjskich fabryk do dilerów na całym świecie. Jak udaje im się prowadzić tak złożoną nielegalną operację?
Krystaliczna metamfetamina to narkotyk uważany przez niektórych za bardziej uzależniający niż heroina. "Kryształowy klient to klient na całe życie" - wyjaśnia jeden ze szwajcarskich dilerów narkotyków, Marc. Choć narkotyk ten często pochodzi z Europy Wschodniej, wielu uzależnionych na całym świecie zaopatruje się w niego dzięki operacjom meksykańskiego kartelu Sinaloa. Syntetyczny narkotyk jest produkowany w Meksyku, a następnie wysyłany na cały świat. "Wysyłają go na cały świat. Są światowymi liderami w sprzedaży kryształów" - mówi Marc. Do produkcji metamfetaminy potrzebne są pewne ściśle regulowane chemikalia "prekursorowe" - pochodzą one z fabryk, takich jak te zlokalizowane w Chinach. "Tak, mamy tego typu produkty... kupiliśmy je od celników, pracują dla nas. Pomagają przy całym naszym eksporcie do Meksyku" - mówi jeden z chińskich dostawców, z którym skontaktował się tajny reporter. Markus Schlaepfer, chemik policyjny, wyjaśnia, że ponieważ metamfetamina może być wytwarzana z tak wielu różnych prekursorów, regulacja jest trudna. "Niektóre z nich są dozwolone lub ściśle kontrolowane w celu produkcji legalnych substancji. Niemożliwe jest systematyczne określenie, które prekursory powinny zostać zakazane."


 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
Myślę, że w rzeczywistości kartel wysyła swoich profesjonalnych chemików od mety z Meksyku do Holandii, aby tam zajmowali się produkcją.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
13
Points
8
Czytałem, że zawsze, gdy laboratorium zostaje zatrzymane w Holandii, wśród aresztowanych osób jest 1-2 Meksykanów. A jeśli sprawdzić nazwiska w mediach społecznościowych, można rozpoznać powiązania z kartelem
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Zgadzam się, łatwiej jest gotować metę na miejscu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Mogę potwierdzić, że znam niektóre z nich.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Mówili o CAS 288573-56-8, ale to proszek. czy zamieniają go w kryształy, aby uzyskać efekt metamfetaminy?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93

To samo dotyczy niedawnej wpadki w Australii, o której czytałem
 
Top