Syntetyczna chińska kokaina?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
W moim kraju istnieje import, o którym wiele ulicznych legend mówi, że jest "chińską kokainą"? Właśnie o tym pomyślałem i pamiętam, że jakieś 8-9 lat temu szukałem w Google i natknąłem się na całą udokumentowaną syntezę syntetycznej kokainy z naprawdę dziwnie nazwanej substancji chemicznej. Jeśli dobrze pamiętam, wymagało to uwodornienia. Szukałem przez 2-3 dni i nigdzie nie mogłem tego znaleźć. Zastanawiam się tylko, czy ktoś faktycznie to zrobił i może podzielić się szczegółami?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Prawdopodobnie mówisz o dimetokainie - JEDNAKŻE W WIELU PRZYPADKACH SPRZEDAWANA JEST 100% CZYSTA DIMETOKAINA, A TAK NIE JEST; WIĘC DOKŁADNIE SPRAWDŹ I UPEWNIJ SIĘ, ŻE FAKTYCZNIE DOSTAJESZ 100% CZYSTEJ "DMC", A NIE TYLKO INNY PRODUKT *CAINE (BUFF FOR NUMBKNG AND NO STIMULANT EFFECT UNLINE TRUE DMC & RTI-113).

I tak - mam 🙂, nie jest w połowie zły i jest TYLKO naprawdę dobry jako półsyntetyczny zamiennik kokainy hcl (jak w przypadku kokainy do wąchania), ponieważ NIE można go oprzeć i palić, jest przyzwoicie gładki w nosie i ogólnie mówi się, że jest około 80% "tak silny" jak AUTENTYCZNA kokaina (ale to wciąż nie jest 80% jak.😋 Silna jak 100% czysta kokaina, ja osobiście powiedziałbym, że to około 80% relatywnej siły do dzisiejszej MID Grade (MH - TAK, została już przynajmniej raz przepompowana i nadal sprzedawana jako TOP GRADE HH, jednak po prostu NIE). Aby pozostać w temacie, syntetyczna chińska kokaina, o której mówisz, nazywa się "Dimetokaina" i jest skracana do "DMC", a numer CAS to 553-63-9 i istnieje podstawowy numer CAS, ALE jestem całkiem pewien, że nie można jej ugotować w bazie jak crack. Jest to zdecydowanie lepsza i tańsza używka, niż zwykła "kokaina" z ABSOLUTNIE ŻADNYMI efektami stymulującymi, ale ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA O NIEJ TUTAJ NA WIKIPEDII @ BELOW.

Dimetokaina HCL

Istnieje również inny syntetyczny i znacznie POTĘŻNIEJSZY środek pobudzający o nazwie RTI-113, o którym można również przeczytać na WIKIPEDIA AS WELL @ BELOW

RTI-113

JEŚLI JEDNAK NADAL JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRAWDZIWĄ KOKAINĄ, OTO KILKA ISTOTNYCH INFORMACJI, KTÓRE MOŻNA PRZECZYTAĆ NA WIKIPEDII I PONIŻEJ;

Kokaina HCL

Jednak przy tak EKSTREMALNIE NISKIM procesie TAK WYSOKIEJ JAKOŚCI kokainy hcl w ostatniej połowie 2023 r. i pierwszej połowie 2024 r. (I wygląda na to, że trwa) i bez rzeczywistych MAJOUR wahań ceny VS jakości przy zakupie na poziomie KG. Ludzie zapominają również, że wraz z nową erą producentów i czynnikami motywującymi obniżenie cen, tj. Podobnie jak cała epidemia COVID-19 spowodowała, że główni producenci itp. ponieśli BARDZO duże straty, więc teraz, gdy to się skończyło, ich oczy są nastawione na GENEROWANIE NOWYCH DOCHODÓW i przeniesienie WSZYSTKICH zapasów, które zgromadzili w tym czasie, a ponadto można nawet usłyszeć, jak ludzie mówią, że producenci próbują potroić produkcję i rozpocząć ekspansję na inne trasy oraz przemyt bezpośrednio do obszarów o POPYCIE. Podczas gdy POTROJENIE POZIOMÓW PRODUKCJI Z KAŻDEGO ŹRÓDŁA jest PROBLEMOWO niemożliwe, przynajmniej przy ich nasyconych stosach magazynowych z czynników przyczyniających się, JAK RÓWNIEŻ TWARDY PUSH w produkcji MOŻE (przynajmniej przez kilka następnych lat) PODOBNO potroić produkcję, Wątpliwe jest, aby produkcja naprawdę się potroiła, jednak PODWYŻSZONY poziom produkcji wraz z ich zapasami MOŻE sprawiać wrażenie, że FAKTYCZNIE mają nową DUŻO WYŻSZĄ produkcję, a poziomy czystości wzrosły, a ze względu na OGROMNĄ podaż NIE są takie same, ale teraz WSZĘDZIE ROSNĄCEMU popytowi na JAKOŚĆ kokainy) i ich NOWO odkrytym szlakom bezpośrednio do miejsc na świecie, które wcześniej były bardzo trudne do zdobycia wysokiej jakości kokainy, producenci wykorzystali nowe tropy i nowe kanały, a TERAZ wszędzie dostają kokainę, jeśli nie na równi z jakością w USA, to nawet lepiej, ponieważ nowe szlaki prowadzą do WYŻEJ PŁACĄCEGO RYNKU, który przez tak długi czas był pozbawiony JAKOŚCI, że TERAZ NOWE kanały mają na nie mniej oczu (jeśli w ogóle jakieś znaczące ilości) i to WSZYSTKO jest DOBRA WIADOMOŚĆ dla krajów produkujących i kontrolujących kokainę z tych regionów, po prostu; TO TERAZ ŚWIAT ZWRACA SIĘ, ABY UZYSKAĆ RÓWNOWAŻNĄ (JEŚLI NIE LEPSZĄ) JAKOŚĆ dostaw kokainy, ponieważ zawsze będzie istniał popyt w USA i zawsze będzie on zaspokajany w taki czy inny sposób, ale TERAZ jest WIĘCEJ produktu, niż tylko Ameryka Północna może przyjąć sama, a mocarstwa, które mają być (nie uczą się, ale ROBIĄ), nadrabiają stracony czas i wykorzystują wszelkie okazje, aby uzyskać nowe trasy i nowe lokalizacje, aby przenieść jak najwięcej produktu, aby odzyskać "utracone pieniądze" z niezwykle spowolnionych czasów w niedalekiej przeszłości. Podobnie jak teraz, w 2024 r., ludzie i te liczby nie są domysłami ani przybliżeniami, ale FAKTAMI, ponieważ wyniki testów, do których się odnoszę, pochodzą z liczb, które osobiście przetestowałem pod kątem w pełni zaktualizowanych zestawów bibliotek PUBCHEM i CHEMSPIDER przy użyciu FTIR / MS, a także testów GC, a wyniki mają poziom ufności 99,9%, a wyniki są poniżej od końca epidemii w 2023 r. do dnia dzisiejszego w 2024 r. Kanada postrzega 94,6% kokainy HCL jako swój produkt na najwyższym poziomie (HH) **(Bezpośrednio z Kolumbii za 18-21 tys. CAD / kg CENA RYNKOWA PO W KANADZIE I ZWYCZAJNIE ZNACZNIE NIŻSZY POZIOM CZYSTOŚCI NIŻ NAWET 94.6%, ponieważ zawsze istnieje MINIMUM 5% środków wiążących, zwykle klasyfikowanych jako "nieznane węglowodany"), USA widzi ogólnie nieco niższy poziom czystości, ponieważ ich szlaki przemytnicze z latynoskich źródeł produkcji do USA są obecnie tak silnie monitorowane, że zwykle uzyskują o kilka % niższy poziom niż Kanada dla ich najwyższego poziomu (HH).



Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale wydaje mi się, że już to zrobiłem i odpowiedziałem na pierwotne pytanie.



Przepraszam wszystkich, którzy uważają, że napisałem za dużo, starałem się zachować trafność pytania na górze i na początku.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Dziękujemy bracie!
 
Top