łowca szczepów... poszukiwanie nasion lub klonów? wielkie PHENO HUNT

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
czy ktoś z was kiedykolwiek chciałby mi pomóc w poszukiwaniu unikalnych nasion konopi będę szukał na całym świecie, aby polować i tworzyć nowe plamy zacznijmy rzucać komentarze na temat tego, co każdy ma lub może uzyskać tylko dobre cechy pożądane ... zacznijmy wysyłać wiadomości ... dobrze martwić się o rekompensatę lub darowizny później $ $ jakie nasiona lub klony masz lub twój przyjaciel?
ja mam
Runtz, biały, czarny, niebieski, różowy
oreo fritz
czarno-wiśniowe gelato
gellato41
bubblegum gellato
ceral milk
rs11
mleko pirackie
20 plus więcej!!!
lubię tylko fioletowe odmiany, ale zawsze mogę krzyżować rośliny, aby stworzyć fioletową wersję, więc proszę, co masz w swoim rajskim ogrodzie? zapach, kolor, smak, zawartość kryształów, wygląd, wszelkie imponujące szczegóły poszukiwane!!!! zjednoczmy się jako społeczność, a każdy, kto pomoże w moim nowym projekcie, otrzyma kredyt za każdą genetykę, która sprawi, że przejdzie proces eliminacji, zdjęcia i aktualizacje zostaną dostarczone, jest to eksperyment polowania na 10 000 fenów, więc zdobądźmy dobre nasiona lub klony na tym forum... WHAT you GOT, a strona internetowa zostanie utworzona, jeśli to wystartuje, dzięki Breaking Bad za otwarte dyskusje i pomoc w rozpowszechnianiu medycyny na całym świecie.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W tym tygodniu zaoferowano mi 30-40 szczepów. Czy jest coś, czego szczególnie szukasz? Rekreacyjna marihuana jest legalna tam, gdzie jestem, więc każdy i jego brat jest genetykiem-amatorem. To nie jest nauka o rakietach, skrzyżuj 2 szczepy, które lubisz, wyhoduj kilka nasion, sklonuj swój ulubiony fenomen i ciesz się swoim hybrydowym wi*****m 💩
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Przydałyby mi się jakieś nasiona, jeśli ktoś ma jakieś dodatkowe. Nie obchodzi mnie, co to jest.

Zacząłem od nasion, które zostały mi z worka midgrade, zanim złożyłem ostatnią ofertę. Pozwoliłem samcom zrobić swoje w pierwszym sezonie i skończyło się na 1 funcie nasion.
W następnym sezonie zrobiłem swoje, zabiłem samców, z wyjątkiem jednego, którego uderzyłem w jedną ze zdrowszych i bardziej "osobliwych" dziewcząt, sztucznie zapładniając, jeśli wolisz. Uzyskałem z tego niewielką ilość nasion, które zamierzałem dalej hodować i zacząć łączyć z innymi szczepami. Nie mam 100 dolarów na 10 paczek nasion, ani teraz, ani nigdy, szczerze mówiąc. Nie obchodzi mnie, jak "wyjątkowe" są te nasiona...
Myślę, że genetyka w mniejszym lub większym stopniu zapewnia dobre atrybuty początkowe i zdrowie, ale także wyznacza pułap, jeśli chodzi o jakość. Gówniane nasiona będą tylko tak dobre, bez względu na to, jak zielony jest twój kciuk, podobnie najlepsze nasiona będą tak dobre tylko w rękach gównianego hodowcy.

Są to nasiona średniej klasy. Ilość zależy od umiejętności uprawy/treningu, potrzeba kilku upraw, by dojść do wprawy. Jeśli chodzi o jakość, myślę, że mogłem zrobić to o wiele lepiej. To było w domu mojego ówczesnego partnera. Byłem bardzo nieugięty w kwestii przyjeżdżania co drugi tydzień po pracy, aby je przycinać i karmić pokarmem o wysokiej zawartości potasu, ale ona upierała się, że się tym zajmie. Oczywiście nie była nawet w połowie tak zmotywowana jak ja i porzuciła piłkę. Nie jest to najgorsza sensi, jaką kiedykolwiek miałem, ale jak powiedziałem, nic specjalnego.

Jestem również zainteresowany zarodnikami, makiem, gównem. Wyhoduję wszystko, jeśli mi pozwolisz (a nawet jeśli nie)... ;]
 

Attachments

  • WV8UKYne6o.jpg
    WV8UKYne6o.jpg
    2 MB · Views: 22
  • GxFi9zwO8T.jpg
    GxFi9zwO8T.jpg
    4 MB · Views: 17
Top