Kilka pytań dotyczących amfetaminy i metamfetaminy

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mam kilka pytań, na które potrzebuję odpowiedzi, a w zamian opublikuję za darmo kilka ważnych danych na temat amfetamin i ich prekursorów, których brakuje na tej stronie po zakończeniu kolejnego testu.

1.Czy kryształy chlorowodorku D-amfetaminy mogą być sprzedawane i palone jako Ice? (Ice odnosi się do kryształów chlorowodorku D-metamfetaminy. Jeśli nie ma między nimi dużej różnicy w działaniu, planuję bezpośrednio zadeklarować, że kryształy chlorowodorku D-amfetaminy są kryształami chlorowodorku D-metamfetaminy).

2.Czy stężenie dymu / zapachy kryształów chlorowodorku D-amfetaminy i kryształów chlorowodorku D-metamfetaminy spalających się i rozpylających są spójne?

3.Z jakiegoś powodu nie mogę sam palić metamfetaminy, ale czy ktoś może mi powiedzieć, jak dokładnie powinna pachnieć metamfetamina? Wąchałem czysty proszek chlorowodorku amfetaminy i pachnie jak zapach borówki lub żurawiny w połączeniu z zapachem soku z trawiastych roślin. Po podgrzaniu i rozpyleniu pachnie trochę dziwnie, ale jego posmak sprawia, że czuję, że rozumiem, dlaczego ICE nazywa się "wieprzowiną". Czy ten zapach jest prawidłowy?

4.Wiem, że D-amfetamina jest mniej skuteczna niż D-metamfetamina w tej samej dawce, ale o ile słabsza jest od D-metamfetaminy? Na przykład, czy jest to odpowiednik 75% czy 70% D-metamfetaminy w tej samej dawce? Czy będzie znacząca różnica w osobistym subiektywnym doświadczeniu w przypadku inhalacji z podgrzewaną atomizacją?

5.Biorąc pod uwagę, że ICE sprzedawany na rynku nie jest w rzeczywistości czystą D-metamfetaminą, dealerzy mieszają niektóre "substancje pomocnicze", aby zwiększyć wagę i zwiększyć zyski. Powoduje to, że działanie dostępnej na rynku ICE jest gorsze niż czystej D-metamfetaminy w tej samej dawce, więc myślę, że powinno to wystarczyć, aby zrównoważyć różnicę w sile działania między D-metamfetaminą a D-amfetaminą. Nawet jeśli twierdzę, że D-amfetamina to ICE, nie spowoduje to problemów posprzedażowych. Czy ten pomysł jest wykonalny?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
1. nie
2. patrz 1
3. 4. 5. patrz 1
 
Top