Wysyłaj paczki w najbardziej anonimowy sposób

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jaki byłby sposób na wysyłanie paczek tak anonimowo, jak to tylko możliwe?

Czy osoba musi podać swoją tożsamość, aby wysłać paczkę?

Wysłanie małego listu z adresem zwrotnym może być bardzo anonimowe, ale paczka z możliwością śledzenia?

Gdybyś musiał wysłać paczkę z nielegalnymi substancjami, jakie kroki byś podjął?
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Zależy to od placówki, z której będziemy korzystać do wysłania paczki. Niektórzy korzystają z usług, które oferują dyskretną wysyłkę. A jeśli chodzi o informacje, które zależą od agencji lub czegoś, wszystkie mają różne sposoby podejścia
 

robinhud

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Które firmy są najbardziej dyskretne?

Co mogę zrobić, aby jak najlepiej chronić swoją tożsamość?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Używaj rękawiczek i upewnij się, że nie pozostawiasz żadnych włosów podczas obchodzenia się z produktem lub opakowaniem.
W przypadku większości substancji najlepiej jest zamknąć je w worku próżniowym, a następnie umyć zewnętrzną część worka alkoholem w celu usunięcia zapachu.
Płacąc za śledzone przesyłki, używaj gotówki. Staraj się korzystać z urzędów pocztowych, które nie znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Twojego miejsca zamieszkania. Zawsze sprawdzaj status swojej paczki za pomocą tor lub VPN, nigdy bezpośrednio za pomocą własnego adresu IP.

Większość ludzi, którzy to robią, po prostu korzysta z krajowych usług pocztowych i dla większości zastosowań będzie to wystarczające.
 

chimik

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Nigdy nie sprawdzaj statusu paczki za pomocą TOR. Usługa pocztowa jest wysoce kontrolowana w prawie każdym kraju, więc koleś, który sprawdza status paczki za pomocą TOR, wzbudzi podejrzenia. VPN jest bezpieczniejszy, ponieważ jest częściej używany.

Jeśli chcesz być bezpieczny, użyj VPN, aby połączyć się ze zdalnym serwerem proxy. Jedno proxy do sprawdzenia jednego pakietu. I powinieneś pamiętać lub zanotować, jakiego proxy użyłeś do jakiego pakietu i nigdy go nie zepsuć.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Korzystanie z TOR lub po prostu VPN może oznaczać pakiet. Strony internetowe mogą zobaczyć, kiedy korzystasz z VPN lub innego podejrzanego adresu IP z losowego kraju. Najlepiej nigdy nie sprawdzać śledzenia, chyba że jest to konieczne.

Uszczelnienie próżniowe, prasa hydrauliczna, jeśli chcesz, aby dużo substancji zmieściło się w małej paczce. Mała paczka = mniej podejrzane. Aluminiowe torby mylarowe.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Czy otrzymanie paczki jest bezpieczniejsze niż jej wysłanie?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Zdecydowanie nie w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie nigdy nie podejrzewali, czym jest paczka, zanim ją otrzymali. Jeśli została odkryta, jej odzyskanie stanowi zagrożenie. Umiejętności i wysiłek nadawcy są najważniejsze dla wolności odbiorcy.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Mieszkam w UE. Chcę kupić na własny użytek.

Jak użyć fałszywego adresu/nazwiska i otrzymać paczkę w tym samym czasie? To mnie najbardziej ciekawi.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Możesz robić obie te rzeczy z maksymalnym bezpieczeństwem i zerową szansą na przyłapanie.
 

FuFuct

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Jestem zainteresowany zakupem niewielkiej ilości na własny użytek. Nigdy wcześniej tego nie robiłem. Mieszkam w UE.

Jak użyć fałszywego adresu/nazwiska i otrzymać paczkę w tym samym czasie? To mnie najbardziej ciekawi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tłumaczenie można wysłać do pustego domu po drugiej stronie ulicy. Zleć wysłanie go do kogoś, kto nie zna Twojego nazwiska. Osobiście jednak pieprzę się tylko z mądrymi ludźmi i ustalamy plan ukrycia tego. Kupuję etykietę, wysyłam mu plik PDF do wydrukowania, aby wyglądał jak próbka handlowa lub jakaś łagodna rzecz i strzelam.
Głupi przyjaciele doprowadzą cię do aresztowania. Nie rób tego.
Po pobraniu pliku PDF można go otworzyć w MS paint lub innym programie i nadać adresowi zwrotnemu nazwę firmy, ale nie należy go skalować ani dotykać kodu kreskowego.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Nie kombinowałbym nawet z PDF-em.
Możesz po prostu kupić go oficjalnie online od wybranej firmy spedycyjnej. Użyj skradzionego/fałszywego/złamanego konta bankowego do zakupu anonimowych znaczków...
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Jeśli wydrukuję etykietę ze strony internetowej kuriera w sieci tor, gdy jestem na ogonie, czy moja paczka na pewno zostanie przejęta, gdy ja/moi pracownicy ją wyślemy? Planuję drukować wszystkie moje etykiety online, nosić rękawiczki podczas przenoszenia paczek i wrzucać paczki do skrzynki pocztowej, zamiast iść na pocztę, wydrukować etykietę i przekazać paczki przez ladę, abyśmy mogli pozostać poza zasięgiem telewizji przemysłowej.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Czy ktoś ma dobre pomysły na adres dostawy dla większych zamówień w ciemnej sieci, pamiętając, że nie mogę go monitorować i nie mogę sprawdzać codziennie i jestem świadomy, że może być pod nadzorem na pewnym etapie. Myślałem o opuszczonych domach lub wiejskich gospodarstwach, które nie są zamieszkane i są na sprzedaż. Potrzebuję solidnego adresu dostawy JAK NAJSZYBCIEJ
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Nie używaj opuszczonych domów, ponieważ listonosz to zauważy i zgłosi. Gospodarstwa wiejskie brzmią lepiej, o ile mają adres, ale nie mogą wyglądać na zniszczone lub opuszczone, ponieważ listonosz ponownie to zgłosi. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest użycie adresu zrzutu i skonfigurowanie opsec kupujących tak, aby byli idealni, aby mieli trudności z udowodnieniem, że zamówiłeś narkotyki, a następnie, gdy dojdzie do konfiskaty, znajdź inny.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Podoba mi się ta rozmowa. Jakieś inne pomysły? Jakieś inne historie o tym, czego NIE robić?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Dodam tylko do tego, co zostało już powiedziane. Dobry wabik w pakiecie jest dobry. Nie tylko dla LE, ale jeśli ktoś inny zobaczy, że ją otwierasz. Widziałem różne rzeczy w zestawach piórników dla dzieci. Paczka była w piórniku i ponownie zamknięta w oryginalnym opakowaniu. Widziałem, jak robią podobną rzecz z etui na telefony komórkowe. To zależy od tego, jak duża jest rzecz, którą przenosisz. Sklep z dolarami to świetne miejsce na znalezienie wabików. Oczywiście zapakowane próżniowo. Upewnij się, że nic nie grzechocze, co nie powinno.

Widziałem w przeszłości usługi, które pozwalają kupować etykiety z kryptowalutami
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
30
Points
18
Z jakiego kraju będzie realizowana wysyłka?
 
Top