Deontologia sprzedawcy

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy są bezpieczni,

Napisałem ten post, aby opowiedzieć wszystkim o moich przemyśleniach na temat sprzedaży twardych narkotyków,
Sprzedajesz produkt i ponosisz odpowiedzialność, jeśli ktoś umrze z powodu sznurowanego i / lub złej jakości produktu, większość postów syntezy daje ci wgląd w oczyszczanie / rekrystalizację i temperaturę topnienia, co musisz zrobić, to twój wybór, aby mieszać lek dla własnej wygody, ale nie dla kupującego.

To twój wybór, aby sprzedawać narkotyki, więc rób to w bardziej etyczny i czysty sposób, musimy sprzedawać narkotyki z zachowaniem jak najbardziej medycznej etykiety.
To nie jest gra i jeśli ktoś umrze z powodu czystego produktu, to nie twoja wina, ale jeśli ktoś umrze lub będzie miał jakiś problem medyczny, ponieważ ty (lub ludzie nad tobą) zapakowałeś produkt, to w 100% twoja wina.

Nie trzeba dodawać, że obecnie wszędzie w Europie przeprowadza się testy na obecność nielegalnych substancji.

Posiadanie deontologii jako sprzedawca nie jest plusem, to najbardziej podstawowa rzecz, jak w każdej innej pracy, to jedyny sposób, aby być może kiedyś zakończyć wojnę z narkotykami.

Pokój ❤
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Piękne i absolutnie poprawne słowa. Popieram!
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
W 100% uważam, że sprzedaję klientowi dokładnie to, za co płaci. Byłem wystarczająco długo uzależniony od szkodliwych substancji i ta mieszanka bardzo szkodzi mojemu ciału. Próbowałem też wystarczająco długo, aby odciągnąć moich kolegów od tych rzeczy. Ale w końcu staram się sprzedawać prawdziwym uzależnionym naprawdę dobre rzeczy i ostrzegać początkujących o ryzyku i próbować ich odciągnąć. Nieznane substancje są naprawdę niebezpieczne dla każdego organizmu. W przypadku czystych substancji można o tym poinformować przed użyciem, ale w przypadku mieszanek nigdy nic nie wiadomo.
 
Top