Rekrystalizacja metamfetaminy

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Witam, niedawno testowałem technikę rekrystalizacji metamfetaminy, która najwyraźniej działa całkiem dobrze.

Znalazłem ją na pewnym forum.

Procedura:

Umieść metę w pojemniku i dodaj aceton (bezwodny, jeśli to możliwe) około 1 -2 cm powyżej poziomu mety.

Podgrzewaj do wrzenia, a następnie dodaj alkohol (ja używam IPA), aż meta całkowicie się rozpuści (lub prawie).

Zdejmij ze źródła ciepła, przykryj warstwą folii aluminiowej, a następnie warstwą folii spożywczej i schładzaj przez 1 godzinę w letniej łaźni wodnej.
Umieścić pojemnik w lodówce na kolejny 1h, a następnie w zamrażarce na 24h.

Osobiście zatrzymuję się na lodówce, ponieważ używam niewielkich ilości metamfetaminy i nie widziałem żadnych dodatkowych rezultatów po 24 godzinach w zamrażarce...

I to wszystko, powinieneś być w stanie znaleźć małe kryształowe igły metamfetaminy, gdy skończysz!

Przetłumaczono za pomocą www.DeepL.com/Translator (wersja bezpłatna)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Oto zdjęcia mojego wyniku
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 377
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 383

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Rozpuszczam go we wrzącym IPA i dodaję aceton, aż zacznie mętnieć. Rezultaty są jednak dokładnie takie same. Po 2 godzinach w zamrażarce lub czymkolwiek innym, odparować do 50% i ponownie schłodzić
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Interesujące. Jakie są przybliżone proporcje wagowe i objętościowe - meth : ipa : aceton?
i jaki jest przybliżony czas po pierwszej rekrystalizacji?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Przykładowo, dla 40g metylu i 1dl acetonu podgrzanego do temperatury 52-54°, średnio 9,5ml wody wystarczy do rozpuszczenia całości. Następnie zostawiam do schłodzenia na około 3h w temperaturze pokojowej, 1h30 do 2h w lodówce i na koniec kilka godzin w zamrażarce. Wynik uzyskany po rekrystalizacji to około 95% (średnio 2-3gr straty).

Traduit avec DeepL https://www.deepl.com/app/?utm_source=android&utm_medium=app&utm_campaign=share-translation
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Dzięki. Interesujące. Uwielbiam też tę rekrystalizację w 10% roztworze wody i acetonu. Używałem go do rekrystalizacji mdma hcl setki razy, ale w tym przypadku wydajność wynosi około 80-90% w ciągu 12 godzin. Aby odzyskać resztę, należy odparować większość płynu i powtórzyć to jeszcze raz.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Jak wygląda proces otrzymywania 10% roztworu wody i acetonu?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Proste: 10% H2O + 90% aceton. chlorowodorek jest rozpuszczany w tym roztworze, a następnie przenoszony do zamrażarki.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Dla małych ilości tak. Jeśli mówimy o 20-50 gr, rekrystalizacja w wodzie/acetonie w ciągu pół dnia jest w porządku.
Ale dla większych ilości potrzeba więcej czasu.
Obecnie rekrystalizuję około 500 gr mdma hcl w wodzie/acetonie. Po 24 godzinach poziom wynosi 83%. Około 85 gr jest nadal rozpuszczonych. Myślę, że zajmie to więcej niż 72 godziny, aby je usunąć.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Dzień dobry.
Czy metoda rekrystalizacji, o której Pan wspomniał, ma zastosowanie do chlorowodorku metamfetaminy?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Dzień dobry.
Czy metoda rekrystalizacji, o której Pan wspomniał, ma zastosowanie do chlorowodorku metamfetaminy?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Tak
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Drogi Panie.

Jestem początkującym eksperymentatorem. Wiele razy zawiodłem, jeśli chodzi o krystalizację.

Czy może mi Pan odpowiedzieć na kilka pytań?

1. Czy krystalizował Pan racemiczny czy D-metylowy?

2. Jakie są proporcje metylu/acetonu/alkoholu izopropylowego?

3. Kwestia chłodzenia, o której wspomniałeś. Najpierw schłodzić do temperatury pokojowej. Następnie schłodzić w lodówce przez 1 godzinę. Schłodzić w lodówce przez 24 godziny. Nie do końca rozumiem. Różnica temperatur w lodówce. Jaka jest temperatura lodówki podczas 1-godzinnego procesu chłodzenia? Jaka jest temperatura lodówki podczas tego 24-godzinnego okresu?

Panowie. Dziękuję bardzo!
życzę szczęśliwego życia.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
1. Myślę, że to D-metyl. Nie jestem chemikiem i nigdy tego nie analizowałem, ale to powinien być ten.

2. Używając acetonu i wody, około 20g metylu, używam 1dl acetonu i podgrzewam go tuż przed temperaturą wrzenia. Następnie używam średnio 8 - 9,5 ml wody i dobrze mieszam, aż prawie cała meta się rozpuści.
Następnie przykrywam folią aluminiową i folią spożywczą i owijam pojemnik ręcznikiem kuchennym, aby spowolnić proces chłodzenia.

3. W tej chwili pozostawiam do ostygnięcia na 4 do 6 godzin na świeżym powietrzu, w zależności od ilości (10 - 20 g).
Następnie albo zbieram odłamki przed kontynuowaniem procesu chłodzenia w lodówce (moja jest ustawiona na 3°C), a następnie w zamrażarce, albo wkładam całość bezpośrednio do lodówki, a następnie do zamrażarki...
Jeśli pozwolisz mu ostygnąć tylko w temperaturze pokojowej, stracisz dużo produktu.
Kontynuuj chłodzenie zgodnie z opisem, aby odzyskać jak najwięcej produktu.
Gdy przestaną tworzyć się kryształy, odparuj ciecz, aby odzyskać jak najwięcej produktu.

Zwykle zbieram kryształy powstałe w temperaturze pokojowej przed włożeniem ich do lodówki, ponieważ chłodzenie w lodówce jest szybsze, więc kryształy stają się mniejsze.

Voilà, mam nadzieję, że odpowiedziałem na twoje pytanie....
W przeciwnym razie powiedz mi.

Dzięki
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam,


Mam ten sam problem i naprawdę mam nadzieję, że mógłby mi Pan pomóc.

Mam również d-met i używam pańskiej metody i odniosłem sukces za jednym razem. Po powtórzeniu procesu z tą samą metą wciąż mam ten sam problem. Jeśli mógłbyś mi coś doradzić, byłbym bardzo wdzięczny!

Podczas krystalizacji kryształy przyklejają się do boku zlewki i po zakończeniu wyglądają jak mdma. Nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje i zastanawiam się, czy kiedykolwiek miałeś ten sam problem. Jeśli tak, co zrobiłeś, aby go rozwiązać? Powtarzałem proces wiele razy, ale wciąż otrzymuję te same wyniki. Każda rada jest mile widziana!
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Czy używasz bezwodnego acetonu i wody destylowanej?
Jeśli tak, to czy dodałeś wodę za jednym razem, czy stopniowo, a nawet kropla po kropli, aż prawie wszystko musiało zostać rozcieńczone?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Co należy rozumieć przez uszczelnienie? Luke owinął folię i taśmę wokół pojemnika bez otworu, jak zaplombowany?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Nie trzeba być aż tak rygorystycznym. Wystarczy owinąć go folią aluminiową, głównie po to, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu i spowolnić parowanie roztworu. Im wolniejsze parowanie, tym większy kryształ. Szybkie odparowanie utworzy tylko krystaliczny proszek.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Do rozpuszczenia produktu można również użyć IPA lub wódki, ale najlepsze rezultaty uzyskuję przy użyciu wody destylowanej.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 25, 2024
Messages
63
Reaction score
5
Points
8
Tak jest. Dziękuję za hojność. Postaram się to zrobić.

Życzę powodzenia.
 
Top