Question Odczynniki z podstawowym wyposażeniem i łatwymi do zdobycia materiałami

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Szukam więc podstawowego przepisu na metamfetaminę, który mógłbym przygotować przy użyciu łatwych do zdobycia składników i sprzętu laboratoryjnego, takiego jak kolba reakcyjna, kolba do gotowania itp. Wciąż jestem w tym całkiem nowy i trzymałem się jednego prostego przepisu, ale teraz chcę trochę zmienić rzeczy podczas studiowania chemii, aby lepiej zrozumieć ten temat i potencjalnie wymyślić własną metodę syntezy. Byłoby miło, gdybyś umieścił ingridient, sprzęt i listę krok po kroku.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Na tym forum jest forum o nazwie "najprostsze przepisy", przewiń w dół, aż je zobaczysz i zacznij tam. Znam 40 sposobów na metę. Nie będziesz wymyślał własnej metody syntezy".
Proszę, użyj pieprzonej wyszukiwarki. Przeczytaj również zasady na dole każdej strony, gdzie jest napisane "ZASADY", jesteś trzecim gościem w tym tygodniu, który dołącza i prosi o karmienie butelką od razu, zanim jeszcze przeczytał zasady.
Chcą łatwej metody wytwarzania niesamowitych narkotyków z rzeczy, które można kupić w WALMART. Gdyby produkcja narkotyków była łatwa, bylibyśmy zalani narkotykami
 
Top