• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Adelaide Usługi pocztowe przeciwko komuś, kto mnie oszukał

FightMate

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej,

Szukam pomocy od każdego fajnego Aussie, Chcę sprawdzić, czy ktoś może pomóc w wysłaniu listu do oszusta, który wyłudził od nas tysiące dolarów. Możemy pokazać dowód itp. Może to być praca ciągła

Mamy adres tej osoby w Adelajdzie, ale znajdujemy się za granicą.

Wyślij mi DM, jeśli możesz pomóc. Będziemy naprawdę wdzięczni. Z przyjemnością zrekompensuję pomoc!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ta strona wyraźnie zabrania doxxingu i wszelkiego rodzaju agresji/przemocy. Wysłanie listu zwykle wymaga znaczka i koperty oraz przewoźnika pocztowego. Przykro mi, że zostałeś oszukany. Trzymaj się, a nie będziesz już miał tego problemu. Możesz nawet zawrzeć umowę z kimkolwiek na ziemi, przyjść tutaj i skorzystać z escrow, po prostu poproś ich o założenie konta. Jeśli odmówią, prawdopodobnie i tak ukradną ci pieniądze. Nie powiedziałeś wprost, że łamiesz zasady, ale mam wrażenie, że taki był twój zamiar.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
471
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Interesuje mnie, jak mu na to pozwoliłeś. Czy dałeś mu towary, a teraz płacisz za transakcję? 🤷🏻‍♂️
 
Top