• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Event Oszustwa związane z kontami - wyłudzanie pieniędzy

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Witam. W Europie często zdarza się, że napastnicy nakłaniają ludzi do podania danych logowania do konta bankowego, a następnie wypłacają pieniądze z ich konta. Lub inne oszustwa związane z transferem pieniędzy. Na jakie konta przelewają pieniądze? Żadne konto nie jest anonimowe. Po zgłoszeniu na policję, numer konta, na które zostały przelane pieniądze, zostaje szybko znaleziony, a bank blokuje konto. Jak oszuści to robią? Czy ktoś zna ten łańcuch sukcesu tych oszustw?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Z powodu białego konia zarobił gotówkę i bitcoimat. Lub revolut oparty na fałszywym dokumencie. Konta z krajów trzecich. Dużo możliwości jak nie więcej niż 10000€
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Dzięki za odpowiedź, czy mógłbyś rozwinąć temat? Zapraszam do wysłania mi PM, jeśli nie chcesz tutaj. Jak piszesz "bardzo możliwe", czy mógłbyś podać nieco więcej szczegółów?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Masz Google więc googli. Ja też znalazłem to w ten sposób. Nie mam z tym żadnego doświadczenia i uważam, że to przesada tak oszukiwać ludzi
 
Top