Synteza P2NP, niska jakość?

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam użytkowników. Chciałbym prosić o opinię (nie mówię po angielsku). Mam znajomego, który produkuje amfetaminę z P2NP (może tak odnoszę się do nabh4/cuci2). Jedyną interesującą rzeczą w gotowych amfetaminach jest to, że po prostu nie czuję ogromnej euforii, którą powinienem czuć, nie jest silna. W rzeczywistości używam małej dawki (0,05 g). Próbowałem kilku dawek, ale to się nie zmieniło. Pokazywałem ją wielu znajomym osobom, które podzielają tę samą opinię. Ale jeśli wezmę wysokiej jakości holenderską amfetaminę, mój mózg odchodzi, mimo że powinna zawierać mniej amfetaminy. Gdzie leży wina? Dziękuję!
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
691
Points
93
Trzeba rozłożyć na czynniki pierwsze technikę syntezy, być może znajomy gdzieś popełnia błędy
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
twierdzi, że się nie myli. W jego produkcie nie ma zanieczyszczeń, mógłbym tak pomyśleć. Czysty, bezwonny, suchy proszek! Ale nawet wtedy nie rozumiem, dlaczego zanieczyszczona prędkość Holandii była lepsza?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Pożądane jest rozbicie składu każdej z substancji. Amfetamina nie ma dawać "wybuchowej" euforii. Zakładam, że holenderska amfetamina, której próbowałeś, zawiera zanieczyszczenia, prawdopodobnie metamfetaminę.
 

adamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy to oznacza, że cała sprawa jest tylko kłamliwą iluzją na temat amfetaminy? Ludzie nie mają pojęcia, jaka jest czysta amfetamina, ale jeśli tak, to bardzo trudno będzie ją zreformować. Patrząc na ilość (ważoną) 0,03g wystarczy na dobry trip :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Ludzie często mylą się co do tego, jak dana substancja powinna wyglądać i jakie efekty powinna wywoływać. Uliczny narkotyk u różnych dilerów może mieć tę samą nazwę, np. amfetamina. Jednocześnie produkt ten może mieć inną drogę syntezy dla każdego dealera. A każdy użytkownik ma inne cechy fizjologiczne. Możemy mówić tylko o pewnych uśrednieniach. Aby mówić merytorycznie, musimy rozdzielić każdą próbkę według składu i porozmawiać z użytkownikiem tej substancji, a anamneza użytkownika może również odgrywać tutaj rolę.
 
Top