BEZPIECZNE ZAMAWIANIE

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
W ciemnej sieci mamy tak wiele możliwości zakupu czegokolwiek. Ale pytanie brzmi, ile mamy możliwości w zakresie dostawy.
Oczywiście można użyć adresu domowego (o czym nie lubię myśleć) i kilku punktów odbioru. A co poza tym?:unsure:
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Martwe krople, staraj się kupować tylko martwe krople, jeśli to w ogóle możliwe. W przeciwnym razie pojawią się dupki, takie jak rynek incognito, którzy zaczną cię szantażować.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Dziękujemy za szybką odpowiedź:sneaky:
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Ale dead drops nigdzie nie działa.... Więc jeśli chcę Dead drops w Czechach, może to zależeć od dostawcy, prawda?
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Tak, musimy współpracować z lokalnymi dostawcami. Martwe zrzuty są bezpieczne, szybkie i tak wygodne, jak to tylko możliwe dla wszystkich zaangażowanych stron.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Nie wiem, czy dead drop Tutorial to obejmuje, ale trzeba szukać mieszkań, w których nikt nie mieszka. Na przykład rbnb, mieszkania do wynajęcia/sprzedaży itp.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, po prostu zapytaj.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
54
Reaction score
31
Points
18
Interesujące. Zastanowię się nad tym. Nie odrzucam tego.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
PGP powinien być również twoim przyjacielem, jeśli nie możesz uniknąć wysyłania go na adres. Nigdy nie ufaj rynkom wbudowanym w szyfrowanie. Szyfruj poufne informacje samodzielnie za pomocą własnej aplikacji
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Miner21....... powiedz mi proszę więcej o tym, co masz na myśli mówiąc o "PGP". Jakie są inne opcje do omówienia. Kilka razy wysyłałem narkotyki do domu, ponieważ nie wiedziałem, co innego mogę zrobić. Ostatnio wysłałem narkotyki do domu przyjaciela. W moim regionie świata nie ma martwych punktów, o których wiem. Czytałem tylko o kimś, kto wysłał przesyłkę do pustego domu, ale paczka nie została dostarczona i w zasadzie zaginęła. Istnieje więc pewne ryzyko. Oczywiście nie mam nic przeciwko podejmowaniu ryzyka, chodzi mi o to, że jest DUŻO poczty. Zastanawiam się tylko, czy nie przeoczyłem tutaj oczywistego rozwiązania. VPN dla OpSec jest łatwy, po prostu to zrób. Tor jest łatwy, po prostu to zrób. BTC jest łatwe, po prostu to zrób. Anonimowy niezarejestrowany e-mail jest łatwy, po prostu to zrób. Monero jest nieco trudniejsze, ale warto, po prostu to zrób. Przechodzę przez to wszystko, a potem wysyłam pocztą do domu znajomego i jestem o jeden stopień od bycia przyłapanym. To główny słaby punkt mojego planu. Jakie mamy pomysły?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
PGP chroni więc użytkownika przed dostępem stron trzecich do jego danych. PGP oznacza całkiem dobrą prywatność. Zasadniczo ty i inna osoba wymieniacie się kluczami, dzięki czemu możecie odszyfrować wiadomości do siebie nawzajem i nikt inny nie może odszyfrować twojej wiadomości bez twojego klucza. Kelopatra i GnuPG to dobre aplikacje. Poczytaj o tym i wróć z pytaniami lub jeśli potrzebujesz praktyki.

Miałem również paczki do znajomych. Tak długo, jak wiedzą, że coś dostajesz i nie są typem osoby, która kradnie twoje narkotyki, to zadziała.

Nie znam lepszego sposobu niż wysłanie go do domu lub znajomego. Może jeśli masz firmę, do której możesz wysłać? Nie polecam jednak skrytki pocztowej, ponieważ nie znajduje się ona na Twojej posesji, a także w budynku rządowym.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
PGP chroni więc użytkownika przed dostępem stron trzecich do jego danych. PGP oznacza całkiem dobrą prywatność. Zasadniczo ty i inna osoba wymieniacie się kluczami, dzięki czemu możecie odszyfrować wiadomości do siebie nawzajem i nikt inny nie może odszyfrować twojej wiadomości bez twojego klucza. Kelopatra i GnuPG to dobre aplikacje. Poczytaj o tym i wróć z pytaniami lub jeśli potrzebujesz praktyki.
 
Top